دوشنبه 4 تیر 1403

مبینا نعمت‌زاده هم حذف شد

وب‌گاه فرارو مشاهده در مرجع
مبینا نعمت‌زاده هم حذف شد

در روز دوم رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا، مبینا نعمت‌زاده با شکست مقابل نماینده ویتنام از دور مسابقات کنار رفت.

مسابقات روز دوم (جمعه - 28 اردیبهشت) بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا در شهر دانانگ کشور ویتنام برگزار شد و 8 نماینده تکواندوی ایران به رقابت با رقبای خود پرداختند.

در رقابت‌های امروز مبینا نعمت‌زاده نایب قهرمان دوره گذشته مسابقات قهرمانی آسیا و نماینده تکواندوی ایران در المپیک 2024 پاریس با شکست در دومین مبارزه خود مقابل تکواندوکاری از ویتنام، حذف زودهنگامی از مسابقات داشت. نعمت‌زاده در رقابت‌های وزن 49- کیلوگرم، ابتدا در دو راند متوالی از سد نماینده فیلیپین گذشت، اما در مرحله یک‌چهارم نهایی 2 بر یک مغلوب نماینده ویتنام شد تا همانند ناهید کیانی دیگر المپین تکواندوی بانوان دست خالی این مسابقات را ترک کند.

الهام حقیقی در وزن 62- کیلوگرم نیز پس از برتری 2 بر صفر مقابل نماینده اندونزی در مقابل فروزا سادیکووا از ازبکستان 2 بر صفر شکست خورد و سومین حذف شده تکواندوی بانوان لقب گرفت.

ملیکا میرحسینی در وزن 73- کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر نماینده ویتنام را شکست داد و در ادامه با همین نتیجه از سد تکواندوکاری از ازبکستان گذشت و به دیدار نهایی راه یافت.

در رقابت‌های وزن 58- کیلوگرم، ابوالفضل زندی ابتدا با نتیجه 2 بر صفر از سد نماینده مالزی گذشت و در ادامه با همین نتیجه تکواندوکاری از قزاقستان را شکست داد. مهدی حاجی موسایی دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن نیز پس از استراحت در دور نخست، با نتیجه 2 بر صفر تکواندوکاری از عربستان را شکست داد و در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز 2 بر صفر مقابل حریفی از فیلیپین پیروز شد. ابوالفضل زندی و مهدی حاجی‌موسایی در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف هم خواهند رفت.

محمدحسین یزدانی در وزن 87- کیلوگرم، ابتدا با نتیجه 2 بر صفر کابلان از قزاقستان را شکست داد داد و در ادامه با همین نتیجه از سد کانگ از کره‌جنوبی گذشت و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. مهراه برخورداری دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر مقابل لیانگ چن از چین تایپه پیروز شد.

در وزن 74- کیلوگرم، امیرسینا بختیاری در مبارزه نخست مقابل احمد الموالد از عربستان به پیروزی رسید، اما در مرحله یک‌چهارم نهایی با نتیجه 2 بر یک مغلوب نجم‌الدین نماینده ازبکستان شد و از دور مسابقات کنار رفت.

از میان اخبار

کار مهم یک ایرانی برای پاکستانی‌ها

برنامه نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال ایران

از استقلال امتیاز نگیریم به قائمشهری‌ها ظلم کردیم

نگرانی قهرمان جهان از اعزام حسن یزدانی به مجارستان