یک‌شنبه 5 تیر 1401

چین

چین

خبرگزاری دانا

رضا نیکنام با اشاره به اینکه اجلاس بریکس می تواند برای ایران دستاوردهای صنعتی و دفاعی هم داشته باشد گفت: ظرفیت ژئوپلیتیکی جمهوری اسلامی گروه "بریکس" را وادار به دعوت از ایران کرد.

خبرگزاری دانا

محمود مرادی گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل اهمیت گروه بریکس که پتانسیل بالایی برای تاثیرگذاری بر اقتصاد جهانی دارد، رشد پرشتاب اقتصادی و نفوذ آن در امور جهانی است.

خبرگزاری تسنیم

سران گروه 7 تصمیم خود در مورد ممنوعیت واردات طلای روسیه را در اجلاس این گروه در آلمان اعلام خواهند کرد.

خبرگزاری دانا

تور جهانی زیر 18 سال با قهرمانی و نائب قهرمانی نمایندگان کشورمان در بخش پسران و دختران به پایان رسید.

خبرگزاری مهر

مسابقات تور جهانی تنیس زیر 18 سال با معرفی امیرعلی قوام به عنوان قهرمان بخش پسران و تعیین دیگر نفرات برتر شرکت کننده به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم

تور جهانی زیر 18 سال با قهرمانی و نایب قهرمانی نمایندگان کشورمان در بخش پسران و دختران به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم

روز سوم رقابت‌های تکواندو قهرمانی آسیا با کسب دو مدال طلا در بخش بانوان و یک مدال نقره در بخش مردان برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

خبرگزاری دانا

نمایندگان تیم ملی کشورمان در رقابت‌های تکواندوی قهرمانی آسیا به 3 نشان مرغوب رنگارنگ دست یافتند.

خبرگزاری تسنیم

سران گروه 7 با توجه به افزایش قیمت انرژی و بالا رفتن درآمد نفتی روسیه، تصمیم گرفته‌اند یک سقف قیمت برای فروش نفت این کشور تعیین کنند تا کرملین را بیش از پیش به خاطر جنگ اوکراین تحت فشار قرار دهند.

وب‌گاه ورزش سه

3 نماینده ایران در روز سوم رقابت‌های تکواندوی قهرمانی آسیا، با شکست رقیبان خود راهی دیدار نهایی شدند.

وب‌گاه منیبان

یک روزنامه دولتی چین مقاله ای منتشر کرده است که در آن هشدار می دهد که قیمت بیت کوین به صفر می رسد و در همین حال، تنظیم کننده های مالی در شنژن هشدار جدیدی در مورد ارزهای دیجیتال صادر کرده اند.

خبرگزاری دانا

جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ضمن کوشش برای حضور موثر و قوی در نظام جهانی و مذاکرات احیای برجام به صورت قطع باید در روابط سیاست خارجی اولیت را به همسایگان و منطقه و یا کشور هایی که تجربه به ما ثابت کرده است ارتباط با این کشور ها نتایج خوبی را در پی دارد بدهیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، این‌اندیشکده آمریکایی خاطر نشان کرد: مسیر تازه حمل‌ونقل از امارات متحده عربی آغاز و با گذر از بندر شارجه به بندر عباس ایران می‌رسد و پس از آن به سمت شمال غربی و ترکیه می‌رود تا به دریای مدیترانه برسد. به مدد این مسیر تازه، بازیگران منطقه‌ای می‌توانند روابط تجاری را توسعه و روابط مسالمت‌آمیز را تشویق کنند. طبق اعلام سازمان جهانی حمل‌ونقل جاده ای،...

وب‌گاه مشرق نیوز

دیروز هواوی اعلام کرد که این شرکت گوشی های هوشمند میان رده سری هوآوی 10 Nova را در 13 تیرماه 1401، یعنی هفته آینده در بازار چین عرضه می‌کند.