چهارشنبه 6 مهر 1401

مواد مخدر

مواد مخدر

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، علت درگیری اخیر بین تاجیکستان و قرقیزستان هنوز مشخص نشده است و این‌که چرا این درگیری درست در روز نشست سازمان همکاری شانگ‌های رخ داد؟ چرا همزمان با امضای قراردادی اقتصادی رؤسای‌جمهور دو کشور در سمرقند ازبکستان در نشست منطقه‌ای شانگ‌های مشتعل شد؟ چرا درست پس از درگیری آذربایجان و ارمنستان؟ و اینکه چرا کشور‌های پساشوروی همزمان در یک مقطع زمانی وارد...

وب‌گاه عرشه آنلاین

مطالعات پژوهشگران نشان می‌دهد مصرف بیش از حد از مکمل‌های ویتامینی محبوب می‌توانند خطر ابتلا به سرطان ریه را تقریباً چهار برابر افزایش دهد. در این میان ویتامین‌های گروه B و به طور خاص B12 نقشی اساسی دارند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

پرخوری اختلالی است که منجر به دریافت بیش‌ازاندازه و غیرعادی مواد غذایی است. این اختلال موجب می‌شود فرد در یک وعده غذایی کالری دریافتی بیش‌ازحد معمول داشته باشد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ویتامین‌های گروه B یکی از محبوب‌ترین مکمل های غذایی هستند که بدون نسخه به فروش می‌رسند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مصرف دوزهای بالای ویتامین B برای مدت طولانی می‌تواند احتمال ابتلا به سرطان ریه را تا 200 یا حتی 300 درصد افزایش دهد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

طی روزهای اخیر جمعی کوچک از سلبریتی ها در فضای مجازی و به بهانه درگذشت مرحومه امینی به حمایت از اغتشاشات اقدام کردند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، گروه هکری روسی RaHDIt اطلاعات شخصی بیش از 1500 کارمند سرویس اطلاعات خارجی (SVR) اوکراین را منتشر کرد. در مصاحبه با خبرگزاری «اسپوتنیک»، یک منبع ناشناس مجری قانون صحت داده‌های منتشر شده در روز دوشنبه در وبسایت گروه هکری با عنوان Nemezida (Nemesis) را تایید کرد. طبق این گزارش، این اطلاعات مربوط به ماموران سرویس اطلاعات خارجی اوکراین است که تحت...

وب‌گاه عرشه آنلاین

«زک استرین - Zack Estrin» فیلمنامه‌نویس و تهیه کننده آمریکایی که از آثارش می‌توان به فرار از زندان پل شیورینگ - Paul T. Scheuring و گمشده در فضا اشاره کرد، به علت نامعلومی در 51 سالگی در هرموسا بیچ کالیفرنیا در گذشت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های قاطع و مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با تسلط اطلاعاتی از محل دپوی مواد مخدر در جنوب تهران مطلع شدند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، محمدهادی عسگری که از سوی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر که از نهاد‌های وابسته به ریاست جمهوری می‌باشد به عنوان مدیرکل فرهنگی و پیشگیری این ستاد منصوب شده است. محمدهادی عسگری در دولت اصلاحات از مدیران هادی خانیکی مشاور سید محمدخاتمی در وزارت علوم بوده است، وی در دولت حسن روحانی نیز توسط سیدضیاء هاشمی به سمت معاون مدیرکل و سپس مدیرکل فرهنگی وزارت...

وب‌گاه گسترش

معاون اول نخست وزیر دولت موقت طالبان گفت: طی سال گذشته از کشت و قاچاق مواد مخدر جلوگیری شده است.

وب‌گاه 55 آنلاین

موضوعی که شاید ذهن خیلی از زوج‌های جوان را درگیر می‌کند، ولی به دلیل شرم و حیا از پرس‌وجو درباره آن دوری می‌کنند، «ناباروری» و راه‌های درمان آن است.

وب‌گاه گسترش

فرمانده مرزبانی فراجا از موفقیت مرزبانان استان سیستان و بلوچستان و کشف یک تن و 89 کیلوگرم انواع مواد افیونی طی 2 عملیات در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

جمعی از فعالان جبهه فرهنگی انقلاب با صدور بیانیه‌ای صحنه‌آرایی جدید جبهه حق و باطل را تشریح کردند.