سه‌شنبه 25 مرداد 1401

نرخ ارز

نرخ ارز

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مجموعه مقررات ارزی منطبق با تغییرات فرآیند تجارت خارجی در هفت بخش، پس از 10 سال بازنگری، اصلاح و تکمیل شد.

وب‌گاه گسترش

با کاهش احتمال احیای برجام و همزمان با رشد نرخ ارز، شاخص کل بورس تهران ریزش کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در معاملات روز سه‌شنبه بیست و پنجم مرداد ماه، شاخص کل بورس پایتخت با ریزش 4 هزار و 190 واحدی نسبت به روز دوشنبه به رقم یک میلیون و 459 هزار و 507 واحد رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: بازار امروز شاهد صعود قیمت دلار و قیمت درهم بود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: با کاهش احتمال احیای برجام و همزمان با رشد نرخ ارز، شاخص کل بورس تهران ریزش کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

مهدی پازوکی گفت: آدام اسمیت پدر علم اقتصاد گفته است که یکی از مهمترین وظایف حکومت ها و دولت ها ایجاد امنیت، ثبات و آن نظم است و اگر دولت به وظیفه اساسی خود که ایجاد امنیت و ثبات در اقتصاد است بپردازد و از دخالت کمتر در اقتصاد و تصدی گری به کنار باشد به نفع اقتصاد است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ به مطلب منتشر شده در برخی رسانه‌ها در باره اصلاحیه بودجه 1401گزارشی منتشر کرده و به تشریح سیاست حذف ارز ترجیحی و پیامدهای آن برای جامعه پرداخته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک کارشناس اقتصادی گفت: در دولت آقای احمدی نژاد بر اساس گزارش بانک مرکزی بدون احتساب میعانات گازی بالغ بر 595 میلیارد دلار تنها نفت خام فروخته شد که احمدی نژاد قیمت بنزین را از 100 تومان به 500 تومان افزایش داد و رشد 400 درصدی را برای آن رقم زد؛ از آنجا که درآمد ارزی دولت خوب بود دولت سعی کرد در بازار ارز دخالتش را حفظ کند و ارز را در محدوده هزار تا هزار و 200 تومان نگه داشت

وب‌گاه خبر آنلاین

مهدی پازوکی در کلاب هاوس خبرآنلاین گفت: بنده بعید می‌دانم اگر سفارت آمریکا در تهران نیز باز شود قیمت دلار به زیر عدد 23 تا 24 هزار تومان بیاید.

وب‌گاه خبر آنلاین

دیروز به جهت قرار ملاقات با یکی از دوستان در مرکز تجارت جهانی راهی خیابان فردوسی تهران شدم.

وب‌گاه 55 آنلاین

بعد از به گوش رسیدن اخبار مثبت مذاکرات از گوشه و کنار بازار خودرو روند ریزشی در پیش گرفت و قیمت پژو 207، 75 میلیون تومان کاهش یافت.

خبرگزاری مهر

مجموعه مقررات ارزی منطبق با تغییرات فرآیند تجارت خارجی در هفت بخش، پس از 10 سال بازنگری، اصلاح و تکمیل شد و بر روی پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی در دسترس عموم قرار گرفت.

خبرگزاری تسنیم

وزیر اقتصاد با تأکید بر برنامه دولت برای ایجاد جمهوری اقتصادی، ایجاد انضباط مالی و کاهش فشار بر مردم برای کسب درآمد دولت و مدیریت تعارض منافع را دو اصل مهم در ایجاد جمهوری اقتصادی عنوان کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:؛ در بازار امروز قیمت طلا 18 عیار و قیمت دلار بالا رفت.