سه‌شنبه 18 مرداد 1401

نیروی انتظامی

نیروی انتظامی

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - سرپرست فرمانداری کرمانشاه روز سه‌شنبه با حضور در منازل شهید «کاکاعلی مهرپناه» و شهیده «بهارک رشیدی» با خانواده‌های این 2 شهید امنیت و مدافع سلامت دیدار کرد.

وب‌گاه عصر ایران

شرکت ملی پست: ابتدا باید اشخاص درخواست گذرنامه را در دفاتر پلیس + 10 بدهند و بالافاصله پس از چاپ و تحویل به پست، ما در سریع‌ترین زمان ممکن که در دورترین شهرمایمان بین سه تا چهار روز است، گذرنامه را تحویل می‌دهیم.

خبرگزاری دانا

مجموعه آپارتمان‌های ادب نخستین مجموعه آپارتمانی کردستان بوده و چندین دهه است با بی توجهی مدیران امور شهری به حال خود رها شده است و ساکنان آن با انواع ناهنجاری های اجتماعی مواجه شده اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیر حراست فدراسیون فوتبال در واکنش به تخلفات صورت گرفته در مدارس فوتبال از خانواده‌ها خواست فرزندانشان را در مدرسه‌های مجوزدار ثبت‌نام کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تشکیل 2 قرارگاه کاهش وقوع جرم و آسیب‌های اجتماعی گفت: دولت سیزدهم اراده قوی برای مقابله با وقوع جرایم دارد.

وب‌گاه فرارو

کولبر، سوخت‌بر، بدوک؛ این‌ها لقب مردمی است که چاره دیگری برای امرار معاش ندارند جز اینکه در صعب‌العبورترین معابر، ده‌ها کیلو گردو و پوشاک و یخچال 220 کیلویی را به کول بسته یا هزاران لیتر گازوییل و بنزین را در صندوق ماشین‌ها و موتوسیکلت‌های‌شان بار بزنند به امید‌آنکه اختلاف چند صد هزار تومانی «اینور مرز و آنور مرز» نان خانواده را تامین کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

منابع مطلع حاضر در جلسه شورای شهر ایذه از وقوع زد و خورد و درگیری شدید میان اعضای شورای شهر در جلسه انتخاب هیات رئیسه خبر دادند. این منبع مطلع گفت: پیش از آغاز جلسه با پرتاب گوشی موبایل توسط یکی از اعضای شورای شهر، درگیری آغاز و با پادرمیانی نمایندگان فرمانداری جلسه به پایان رسید. وی افزود: با شروع رأی‌گیری و اعلام آراء، میان اعضای شورای شهر درگیری آغاز شد که در این میان دست یکی از...

خبرگزاری دانا

رضایی گفت: عصر امروز یک تبعه افغانستانی در حوالی چاه موتور احمد آباد شور اطراف شهر بهرمان رفسنجان دست به چاقو برده و دو نفر از کارگران موتور را به قتل می رساند.

وب‌گاه تابناک

امروز یکشنبه 16 مردادماه در ایران اسلامی روز تاسوعای حسینی است و در جای‌جای کشورمان از صبح امروز مجالس عزاداری در عزای علمدار دشت کربلا برپا شد.

خبرگزاری دانا

تجمع بزرگ تاسوعای حسینی با حضور باشکوه و گسترده عزاداران و دسته‌جات عزاداری اردبیل در میدان عالی قاپو برگزار شد.

خبرگزاری دانا

زمین، کوه، جنگل و دریا در سال‌های اخیر به طعمه‌ای جذاب و لذیذ برای صیادان زیستگاه‌های طبیعی مبدل شده است تا هم طبیعت به عنوان موهبت الهی دستخوش تغییر انسانی شده و هم آیندگان از این موهبت محروم بمانند.

وب‌گاه عصر ایران

بحران سگ‌های ولگرد نیازمند همکاری برخی ارگان‌ها همانند محیط زیست، دامپزشکی، بهداشت، نیروی انتظامی و دهیاران است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

چند سال است که بعضی هیات‌های مذهبی، برای عزادارانِ حسینی، کنار چایِ قند پهلو، قلیان، چاق می‌کنند. شیوه جدیدی که گفته می‌شود تعدادی از هیئات و مجالس مذهبی برای جذب عزاداران به سبک قهوه خانه و به صرف چای و قلیان، باب کرده اند.

وب‌گاه مشرق نیوز

جزئیات متن اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

وب‌گاه الف

جزئیات متن اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.