پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

نیروی انتظامی

نیروی انتظامی

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - دادستان مرکز استان با هشدار جدی به عربده‌کشان، کرمانشاه را جای این افراد ندانست و گفت: مجازات محارب و افسادفی‌الارض در انتظار این افراد است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور گفت: از آنجا که هنوز مشخص نشده که شهردار دهدز از طریق گلوله اشرار یا نیروهای مسلح به قتل رسیده این پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب دهدز در حال رسیدگی است.

خبرگزاری ایرنا

بوشهر - ایرنا - مصوبه آزاد شدن جابه جایی کالاهای همراه ملوان (ته لنجی) و وارداتی مجاز در بین شهرستان‌های استان بوشهر نوید بخش برچیده شدن بساط خطر آفرینی شوتی ها در جاده ها و بارقه امیدی برای بهبود شرایط و امنیت برای فعالان اقتصادی، تجار، بازرگانان و ملوانان شناورهای سفاری و گردشگران در این استان است.

خبرگزاری ایرنا

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به یک مورد قمه‌کشی و مسدود شدن خیابان در کرمانشاه توسط عده‌ای اراذل و اوباش، گفت: حضور به موقع پلیس و اقتدار ماموران بازهم هیمنه پوشالی آنها را در هم شکست و پنج نفر از اشرار دستگیر شدند.

خبرگزاری مهر

در 24 ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران نیروی انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.

وب‌گاه خبر آنلاین

روز گذشته اتوبوس شرکت واحد، از مسافران مسیر شهرک راه‌آهن تا میدان آزادی مبلغ ده هزار تومان به عنوان کرایه دریافت کرده است.

خبرگزاری تسنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: پرداختن به آسیب‌های اجتماعی باید از کار تشریفاتی خارج و عملیاتی شود. قوه قضائیه و سایر بخش‌ها وظیفه پیشگیری دارند، باید از دستگاه‌هایی که بودجه پیشگیری می‌گیرند مطالبه‌گر بود که خروجی کارشان چیست؟

خبرگزاری دانشجو

سردار مهدی حاجیان سخنگوی کل نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، اظهار کرد: در بحث موبایل قاپی دادستان کل کشور و فرمانده کل ناجا دستورات لازم را صادر کردند که از این به بعد برخورد جدی و سخت‌تری با این سارقان صورت می‌گیرد. وی اضافه کرد: قانونگذار در مورد افرادی که به سن کبر قانونی نرسیده و مرتکب جرم می‌شوند، نگهداری آن‌ها در کانون اصلاح و تربیت را به عنوان...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سخنگوی سپاه از استقرار و آغاز به کار بیمارستان سیار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیروی زمینی سپاه برای کمک و خدمت رسانی به سیل زدگان رودبار جنوب استان کرمان خبر داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیسی در شرایطی برای ارتقای روابط دوجانبه با روسیه به این کشور سفر کرد و بلافاصله بعد از بازگشت پیگیر حل مشکلات سیل‌زدگان بود و به این پیگیری‌ها بسنده نکرد و شخصا در میان سیل‌زدگان حضور یافت.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس‌جمهوری اسلامی ایران در شرایطی برای ارتقای روابط دوجانبه با روسیه به این کشور سفر کرد که در طول این سفر و بلافاصله بعد از بازگشت پیگیر حل مشکلات سیل‌زدگان بود و به این پیگیری‌ها بسنده نکرد و شخصا در میان سیل‌زدگان حضور یافت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سید ابراهیم رییسی، رئیس جمهوری عصر جمعه در پایان سفر از پیش اعلام نشده خود برای دیدار با اهالی سیل‌زده جنوب کرمان گفت: دولتمردان باید در همه حوادث در بخش های مختلف در محل حاضر شوند تا مردم احساس کنند همواره دولت در کنارشان است.

وب‌گاه مشرق نیوز

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بودجه 1400 شهرداری تهران را سیاسی بستند، گفت: 12 هزار میلیارد تومان کسری بودجه داریم و شورای قبل، 20 هزار میلیارد تومان درآمد از محل تراکم‌فروشی برای امسال پیش‌بینی کرده بود.

خبرگزاری دانا

آیت الله رئیسی با اشاره به مشکلات دامدارانی که احشام خود را از دست داده اند افزود: برآوردهایی برای میزان خسارات احشام صورت گرفته که باید ظرف مدت ده روز خریداری شده و در اختیار مردم قرار گیرد

خبرگزاری ایرنا

جیرفت - ایرنا - رییس‌جمهور که در مناطق سیل‌زده جنوب کرمان حاضر شده بود با تاکید بر اهمیت اینکه مردم باید همچنان حس کنند که دولتمردان در کنارشان هستند گفت: هر مشکلی را با مشارکت مردم می‌توان حل کرد.