پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

نیروی انتظامی

نیروی انتظامی

خبرگزاری تسنیم

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با راه‌اندازی سامانه پیامکی فوریت‌های پلیسی 110، بستر لازم برای ارتباط اقشار مختلف جامعه با پلیس فراهم شده و این بسترسازی در سراسر کشور صورت گرفته است.

خبرگزاری ایسنا

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف سلاح سرد با ارزش میلیاردی در این استان خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

محسنی‌اژه‌ای در نشست شورای عالی قوه قضائیه گفت: عنوان اتهامی سرقت در صدر عناوین مجرمانه کشور قرار دارد و بیشترین پرونده‌های مطرح رسیدگی در دادسراها به آن اختصاص دارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون عملیات فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حدود دو درصد جامعه افراد ناشنوا یا با افت شنوایی هستند که قادر به برقراری تماس تلفنی با فوریت های پلیسی نیستند و با رونمایی سامانه پیام کوتاه مرکز فوریت های پلیسی 110 این افراد می توانند با پلیس در ارتباط برقرار کنند.

خبرگزاری دانا

سردار حسین معروفی در بازدید از مناطق سیل زده جنوب کرمان گفت: سفر آیت الله رئیسی به کرمان برای ما پیام دارد یعنی اینکه برای رئیس جمهور خستگی معنا نداردپس ما نیز باید حرکتهای انقلابی و میدانی داشته باشیم تا بتوانیم پله پله مشکلات مردم را حل کنیم.

خبرگزاری میزان

بر اساس اعلام اتاق اصناف ایران به موجب ضرورت اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، بارگذاری اطلاعات واحد‌های صنفی سراسر کشور بر بستر سامانه امید الزامی است.

وب‌گاه عصر ایران

رئیس قوه قضاییه همچنین از تلاش‌ها و اقدامات دولت و شخص رئیس‌جمهور جهت رفع مشکلات مردم تقدیر به عمل آورد و حجت‌الاسلام‌والمسلمین رئیسی را شخصی دلسوز برای همه مردم و کارکنان دستگاه قضایی دانست.

خبرگزاری دانا

دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و پلیس قاچاق کلا و ارز از انبار سازمان فروش اموال تملیکی این استان بازدید کردند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر گفت: 30 استان کشور با چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر همکاری خواهند داشت و هرکدام از استان‌ها یک جشنواره مستقل را به عنوان زیرمجموعه جشنواره چهاردهم فجر در استان خود برگزار می‌کنند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس قوه قضاییه، گفت: با سارقین باندی و شبکه‌ای بدون اغماض و مماشات برخورد کنید؛ این دسته از سارقین مشمول تأسیسات ارفاقی نظیر آزادی مشروط نمی‌شوند.

خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 44 قطعه شیء عتیقه مفرغی در این استان خبر داد و گفت: قدمت این اشیا براساس نظر کارشناسان به 2 هزار قبل از میلاد مسیح بر می‌گردد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - اتاق اصناف ایران در اطلاعیه‌ای اعلام‌کرد: واحدهای صنفی به ثبت اطلاعات واکسیناسیون در سامانه امید ملزم شدند و شیوه‌نامه جدید فعالیت‌های صنفی در طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا ابلاغ شد.

خبرگزاری مهر

در 24 ساعت گذشته در نقاط مختلف تهران حوادثی رخ داد که مأموران نیروی انتظامی در آن نقش آفرینی کردند، در این بسته خبری اخبار پلیسی روز را بخوانید.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس قوه قضاییه گفت: عدالت شخص قاضی در صدور حکم کافی نیست بلکه باید در تمامی مراحل رسیدگی قضایی نظارت ویژه اعمال شود تا تخطی از عدالت صورت نگیرد.

وب‌گاه الف

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه سارقین باندی و شبکه‌ای مشمول تاسیسات ارفاقی نظیر آزادی مشروط نمی شوند، به دادستان‌ها تاکید کرد با این دسته سارقان بدون اغماض و مماشات برخورد کنند.