واکسیناسیون سربازان نیروهای مسلح در محل خدمت آنها انجام می شود

خبرگزاری مهر مشاهده در مرجع
واکسیناسیون سربازان نیروهای مسلح در محل خدمت آنها انجام می شود

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: واکسیناسیون سربازان نیروهای مسلح در محل خدمت آنها انجام می‌شود و سربازان به مراکز بهداشتی مراجعه نکنند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: واکسیناسون سربازان فقط در ستادکل نیروهای مسلح انجام می شود و سربازان به مراکز بهداشتی مراجعه نکنند.

امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر در ارتباط با آخرین خبرها از واکسیناسیون سربازان اظهار کرد: واکسیناسیون سربازان آغاز شده و تا کنون 40 هزار سرباز واکسینه شده‌اند.

وی با اشار به اینکه این 40 هزار سرباز دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، افزود: این سربازان شاغل در بیمارستان‌ها، پاسگاه‌ها و مشاغل پرخطر و مراکز حساس، هستند.

به گفته رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح تمامی سربازان در ستاد کل نیروهای مسلح واکسینه می‌شوند و وزارت بهداشت و مراکز بهداشتی نقشی در واکسینه کردن سربازان ندارند؛ بنابراین سربازان برای واکسینه شدن به محل خدمت مراجعه کنند نه مراکز بهداشتی.

رحیمی پور تصریح کرد: در هفته اخیر هم 250 هزار دز واکسن برای کارکنان وظیفه تأمین شده که در روزهای آینده به سربازان تزریق خواهد شد.

وی واکسینه کردن سایر سربازان را تشریح کرد و گفت: تزریق واکسن کرونا به مابقی سربازان وظیفه از مناطق، پادگان‌ها و مراکز آموزشی که تجمع در آنها بیشتر است آغاز شده است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در پایان گفت: در نظر داریم تا پایان شهریور تمام کارکنان وظیفه دوز اول واکسن کرونا را دریافت کنند.