واکسیناسیون

واکسیناسیون

دانشجویان دانشگاه آزادی بیشتر از واکسن استقبال کردند
خبرگزاری میزان

سرپرست معاونت توسعه منابع سلامت دانشگاه آزاد اسلامی، گفت‌: واکسیناسیون در میان کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد نسبت به سایر دانشگاه‌ها به دلیل وجود سامانه‌های متمرکز و پایگاه‌های واکسیناسیون 10 درصد نسبت به سایر دانشگاه‌های کشور بالا‌تر است.

اعلام جزئیات طرح مدیریت هوشمند کرونا
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا از روز 21 آذر اجرایی می‌شود.

جزئیات طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا اعلام شد
خبرگزاری ایسنا

کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا جزئیات طرح مدیریت هوشمند بیماری در بستر سامانه را در قالب اطلاعیه شماره دو صادر کرد.

افزایش 200 درصدی دفاتر خدمات سلامت در دستور کار وزارت بهداشت
وب‌گاه تابناک

درباره دفاتری سخن می‌گوییم که در راستای سیاست‌های کلی سلامت و به منظور کاهش تصدی گری دولتی و ارتقا و ساماندهی وضعیت بهداشت کشور تشکیل شده اند و به نوعی بازوی نظارتی وزارت بهداشت در ممیزی بهداشتی اماکن و صنوف مختلف هستند که با سلامت مردم در ارتباط هستند؛ از کسب و کار‌های فعال در عرصه مواد غذایی و آشامیدنی تا صنوف فعال در عرصه آرایشی و بهداشتی و...

تأکید بر توجه جدی برای تزریق دز یادآور واکسن کرونا
وب‌گاه مشرق نیوز

استاندار تهران بر لزوم توجه جدی توسط شهروندان و دستگاه‌های ذیربط برای تزریق دز یادآور واکسن کرونا تاکید کرد.

نظر قالیباف درباره ماجرای عنابستانی و سرباز راهور / ارزیابی امیرعبداللهیان از دور اول مذاکرات وین / پیش‌بینی رئیس بانک مرکزی درباره بازار ارز
وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

ضرب‌الاجل ده روزه اجرایی کردن قانون هوای پاک در پایتخت
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: استاندار تهران گفت در نشستی که با حضور وزیر کشور برگزار شد وزارتخانه‌های نیرو، صمت و همچنین استانداری و شهرداری تهران موظف شدند ظرف مدت 10 روز برنامه‌ای عملیاتی و اجرایی مبتنی‌بر قانون هوای پاک تهیه و به معاون اول رئیس‌جمهوری ارائه کنند.

دولت رئیسی هیچ تغییری ایجاد نکرد! / عصبانیت اصلاح‌طلبان از تاکید ایران بر لغو تحریم‌ها
وب‌گاه مشرق نیوز

طیف تندرو اصلاح طلب در نقش کاسبان تحریم، در مسیر لغو تحریم ها سنگ اندازی کرده و طرف مقابل را به طلبکاری و تشدید گستاخی، تشویق می کند.

ریز و درشت جشنواره نمایش‌های آیینی / بازگشت ظرفیت 100 درصدی به سالن‌ها
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بیستمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی با پیش‌درآمد بخش سمینار بین‌المللی این رخداد هوای آذرماهی پایتخت را با عطر آیین‌های نمایشی گره زد، تلاش برای بازگشت ظرفیت 100 درصدی تماشاخانه‌ها در میزبانی از مخاطبان دیگر خبر مهم تئاتر در روزهای ابتدایی هفته جاری بود.

طرح محدودیت هوشمند تهران از هفته آینده آغاز می‌شود
وب‌گاه اقتصاد نیوز

محسن منصوری، استاندار تهران اظهار کرد: کد ملی افرادی که واکسن تزریق کرده‌اند در سامانه وزارت بهداشت ثبت شده است، بنابراین از هفته آینده با سامانه اعمال محدودیت‌های کرونایی، از ارائه خدمات به افرادی که واکسن تزریق نکرده‌اند جلوگیری می‌کنیم.

ضرب الاجل 10 روزه برای اجرایی کردن قانون هوای پاک در پایتخت
خبرگزاری میزان

استاندار تهران گفت: وزارتخانه‌های نیرو، صمت و همچنین استانداری و شهرداری پایتخت موظف شدند ظرف مدت 10 روز برنامه‌ای عملیاتی و اجرایی مبتنی بر قانون هوای پاک تهیه و به معاون اول رئیس جمهوری ارائه کنند.

آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی استان‌ها و شهرستان‌ها 15 آذر 1400
وب‌گاه اقتصاد نیوز

وزارت بهداشت گزارش داد در روز دوشنبه 15 آذر 1400، در حال حاضر دو شهر کشور در وضعیت قرمز، 9 شهر در وضعیت نارنجی، 153 شهر در وضعیت زرد و 284 شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

آغاز اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام با سرمربی برزیلی
خبرگزاری خبرنگاران جوان

دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام با هدایت پدرو سنا سرمربی جدید این تیم آغاز می‌شود.

واکاوی گزارش 100 روزه رئیس جمهور به مردم
وب‌گاه مشرق نیوز

100 روز پس از آغاز به کار دولت سیزدهم، رئیس جمهور گزارش اقدامات انجام شده را به مردم ارائه کرد؛ واکاوی سخنان وی حاوی نکاتی بود که برخی از آنها در تیترهای خبری دیده شد و برخی کمتر مورد توجه قرار گرفت.