چهارشنبه 19 مرداد 1401

واکسیناسیون

واکسیناسیون

وب‌گاه فرارو

یک مقام وزارت بهداشت گفت: میزان بروز سرطان طی دو دهه آینده افزایش می‌یابد که این امر هم مربوط به نوع خاصی از سرطان نیست و علت اصلی آن افزایش نسبت جمعیت سالمندی است اما، در مورد برخی سرطان‌ها عامل خطر اختصاصی وجود دارد. مثلا در مورد سرطان دهانه رحم یک عامل خطر اختصاصی مانند HPV با انواع خوش خیم و بدخیم وجود دارد.

وب‌گاه عصر ایران

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم: باید هشیارانه رفتار کرده و از عادی انگاری اجتناب شود.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تا حدودی شاهد روند کاهشی میزان مراجعه بیماران کرونایی سرپایی به مراکز درمانی هستیم.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی گفت: تا عصر امروز 18 مرداد بیش از 1میلیون و 200هزار نفر در سامانه سماح پیش ثبت نام سفر اربعین را انجام داده اند.

وب‌گاه مشرق نیوز

معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: به دلیل استقبال مردم و ایجاد فرصت مجدد برای متقاضیان سفر اربعین حسینی، زمان پیش‌ثبت‌نام که تا روز عاشورا بود، تا پایان وقت روز جمعه تمدید شد.

وب‌گاه عصر ایران

پیش ثبت نام در سامانه سماح هنوز ادامه دارد و بدلیل استقبال مردم کشورمان و ایجاد فرصت مجدد برای متقاضیان سفر اربعین حسینی، زمان پیش ثبت نام که تا روز عاشورا (17 مرداد ماه) بود تا پایان وقت روز جمعه (21 مرداد) تمدید شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - معاون امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: به دلیل استقبال مردم و ایجاد فرصت مجدد برای متقاضیان سفر اربعین حسینی، زمان پیش‌ثبت‌نام که تا روز عاشورا (17 مرداد ماه) بود، تا پایان وقت روز جمعه (21 مرداد ماه) تمدید شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

ثبت‌نام پیاده‌روی اربعین تمدید شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رپورتاژ

وب‌گاه الف

رییس کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا گفت: خوشبختانه چند روز است که میزان مراجعات بیماران کرونا به مراکز درمانی، روند کاهشی دارد و تعداد مراجعان سرپایی و بستری بیمارستان‌ها، رو به کاهش است که امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و دوباره به سمت روزهای صفر کرونایی برویم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان رفسنجان گفت: هاری بیماری ویروسی مشترک بین انسان و حیوان و اصلی‌ترین راه سرایت آن گاز گرفتن انسان به‌وسیله حیوانات هار است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نگاهی به سایت هواپیمایی ماهان نشان می‌دهد که اولین ظرفیت خالی برای سفر به چین در هفتم شهریور ماه ارائه شده اما رقم بلیت پرواز به عدد عجیب 175 میلیون تومان رسیده است.

خبرگزاری مهر

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم را اعلام کرد.