چهارشنبه 26 مرداد 1401

وزیر اقتصاد

وزیر اقتصاد

خبرگزاری مهر

وزیر اقتصاد از تصویب بسته 10 بندی مبارزه با خروج غیر رسمی ارز از کشور در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت خبر داد.

وب‌گاه 55 آنلاین

بانکی با سرمایه پایه اندک هیچ‌گاه اجازه پرداخت تسهیلات بالای 100 میلیارد تومان را ندارد که بخواهد اطلاعات آن را افشا کند.

خبرگزاری مهر

وب‌گاه عرشه آنلاین

سبد سهام عدالت از تعدادی سهام ارزنده و نماد‌های بزرگ بازار سرمایه تشکیل شده است که در هفته‌های گذشته با نوسان در میزان ارزش همراه بوده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی که تا دهم شهریور بدهی مالیاتی خود را بپردازند، شامل بخشودگی می‌شوند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

پیگیری‌های باشگاه خبرنگاران جوان نشان می‌دهد که بانکها علیرغم بخشنامه وزارت اقتصاد، وام بدون ضامن به متقاضیان نمی‌دهند و مردم برای دریافت وام همچنان با مشکل مواجه‌اند.

خبرگزاری تسنیم

اتحادیه صنایع آلمان موسوم به بی‌دی‌آی BDI هشدار داد که به دلیل کاهش سطح آب رودخانه راین که حمل و نقل را دشوارتر کرده است، برخی از کارخانه‌ها ممکن است مجبور شوند تولید خود را کاهش دهند یا حتی به طور کامل آن را متوقف کنند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بدهی‌های مالیاتی فعالان اقتصادی تا سقف 200 میلیون تمان برای فعالان حقیقی و تا سقف 300 میلیون تومان برای فعالان حقوقی به مناسبت هفته دولت بخشوده می‌شود.

خبرگزاری مهر

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار تسریع در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن توسط بانک‌ها شدند.

خبرگزاری تسنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر جمعی از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری درباره لزوم جلوگیری از حذف بسته‌های بلندمدت اینترنت همراه از سوی اپراتورها را قرائت کرد.

خبرگزاری تسنیم

وزیر اقتصاد درباره معافیت مالیاتی بمناسبت هفته دولت توضیح داد.