چهارشنبه 26 مرداد 1401

وزیر اقتصاد

وزیر اقتصاد

خبرگزاری مهر

وزیر اقتصاد در دیدار با مجمع کارآفرینان گفت: گره‌گشایی برای چهره‌های فعال و خوش‌سابقه حوزه صنعت، تولید و صادرات، رسالت دولت است.

خبرگزاری دانا

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه کارنامه 11 ماه گذشته نشان می‌دهد که عملکرد دولت چگونه بوده است، گفت: گره‌گشایی برای چهره‌های فعال و خوش‌سابقه حوزه صنعت و تولید و صادرات، رسالت دولت است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه کارنامه 11 ماه گذشته نشان می‌دهد که عملکرد دولت چگونه بوده است، گفت: گره‌گشایی برای چهره‌های فعال و خوش‌سابقه حوزه صنعت و تولید و صادرات، رسالت دولت است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، محمد جلال، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در برنامه «میز اقتصاد» درباره عملکرد اجرای مرحله اول طرح هوشمند سازی یارانه نان و جزئیات ورود به مرحله دوم این طرح توضیحاتی ارائه کرد. وی با اشاره به گذشت بیش از 90 روز از شروع اجرای طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان گفت: بیش از 70 میلیون کارت بانکی یکتا در این 90 روز خرید نان را از بستر کارتخوان‌های...

وب‌گاه خبر آنلاین

اقتصادآنلاین نوشت: وقتی از کنار یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای بلوار معلم یافت‌آباد رد می‌شدم و صف طولانی برای خرید روغن‌نباتی توجه‌ام را به خود جلب کرد، ناخودآگاه به یاد ایام دوران جنگ و صف اجناس کوپنی افتادم.

وب‌گاه گسترش

مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، ترمیم جبران 15 درصدی هزینه‌های نانوایان و تخصیص سهمیه بر مبنای عملکرد اجرایی می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

مالیات وضع‌شده توسط دولت آلمان برای کمک به شرکت‌های انرژی جهت پوشش هزینه جایگزینی عرضه گاز روسیه، صورتحساب گاز خانواده‌ها را سالانه 480 یورو افزایش می‌دهد.

خبرگزاری تسنیم

مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، ترمیم جبران 15 درصدی هزینه‌های نانوایان و تخصیص سهمیه بر مبنای عملکرد اجرایی می‌شود.

خبرگزاری فارس

خبرگزاری تسنیم

رئیس مجلس با بیان اینکه ما نباید قانونگذاری شویم که قانون شکنی می‌کند، گفت: اگر قانونی تصویب کنیم که بدانیم این قانون قابلیت اجرایی ندارد یا اگر ما قانونی که ظرفیت مناسب دارد، تصویب کنیم، دولت آن را اجرا نکند، کسی که قانون شکنی کرده ما هستیم.

خبرگزاری دانا

رئیس مجلس گفت: باید باور کنیم که دولت و مجلس دو بازوی نظام حکمرانی در کشور هستند.

خبرگزاری مهر

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید خط قرمز ما منافع مردم و مصلحت‌های نظام باشد، گفت: بارها خدمت آقای رئیسی عرض کردم که مجلس قلبا و روحا خود را موظف می‌داند که با دولت همراهی کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: قالیباف در نشست مشترک دولت و مجلس گفت: مجلس و دولت مستقل از هم اما مکمل یکدیگر هستند و در راستای وظیفه ذاتی خود یعنی تأمین منافع عمومی و حل مشکلات مردم گام برمی‌داریم که باید آن را خط قرمز خود بدانیم.