چهارشنبه 26 مرداد 1401

کاخ سفید

کاخ سفید

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - پیکر استاد حسن ارژنگ نژاد امروز در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.

وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

ترامپ به نقض قانون جاسوسی آمریکا متهم شده است.

خبرگزاری مهر

رئیس‌جمهور آمریکا با هدف کاهش انتشار گازهای خانگی و کاهش قیمت داروهای تجویزی لایحه 430 میلیارد دلاری کاهش تورم را امضا کرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی درگذشت هنرمندان زنده‌یاد، حسن ارژنگ‌نژاد و بابک برزویه را تسلیت گفت.

خبرگزاری مهر

مخرج مشترک به دست آمده از اهداف آشکار دشمنان انقلاب و همسو شدن ناآگاهانه و آگاهانه برخی از منتسبین به جریان سیاسی اصلاحات در کشور، نمونه بارزی از بی توجهی به لزوم مرزبندی با دشمنان است.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی، سیاست تعاملی با طالبان را بر پایه حمایت از مردم افغانستان دنبال کرده اما تا زمانی که دولت مشارکتی و فراگیری شکل نگیرد، دولتی را به رسمیت نمی‌شناسد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

تمرکز و حساسیت زیاد از حد نسبت به دیدار پلوسی نابجاست. سوال مهم این است که چرا چین نه تنها با محکوم کردن این سفر، بلکه با ممنوعیت واردات و صادرات، حملات سایبری و تمرین‌های نظامی واکنش نشان داد که همگی نشان‌دهنده تشدید قابل توجه تنش‌ها در مقایسه با هر کاری بود که قبلاً برای مجازات و ارعاب تایوان انجام داده بود.

وب‌گاه گسترش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا که دو استیضاح از سوی کنگره را در کارنامه دارد، در پی یورش هفته گذشته اف. بی. آی به محل اقامت خود در فلوریدا و همچنین بازجویی از برخی مشاوران سابقش در کاخ سفید، پلیس فدرال آمریکا را به صراحت تبهکار خواند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

این ملک اوایل سال جاری میلادی برای فروش گذاشته شد؛ اما بایدن تصمیم گرفت تا فروش نرفته تعطیلات تابستانی خود را آنجا سپری کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا تعطیلات تابستانی خود را همراه با خانواده‌اش در یک عمارت ساحلی 20 میلیون دلاری در کارولینای جنوبی می‌گذراند؛ بدون اینکه بابت آن حتی یک سنت بپردازد!

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، درست یک سال قبل بود که اشرف غنی، رئیس‌جمهور وقت افغانستان از کابل گریخت و نیرو‌های طالبان وارد پایتخت شدند. این تاریخ سرآغاز دوران حکومت دوباره طالبان در افغانستان بود و آمریکا هم بعد از چند روز از تسخیر کابل توسط طالبان برای همیشه سربازانش را از افغانستان خارج کرد. از سویی واشنگتن شروع به تحریم و بلوکه‌کردن اموال مردم افغانستان کرد که باعث تشدید...

وب‌گاه عرشه آنلاین

تست کرونای همسر رئیس‌جمهور مثبت شده است.

خبرگزاری دانا

مذاکرات رفع تحریم‌ها در وین ثابت کرد که تناقض در رفتار مذاکراتی غرب مبتنی بر وقت کشی برای اهرم‌سازی از عنصر زمان، فقط باعث کندی روند گفت وگوها شد و رسیدن به مراحل پایانی مذاکرات مرهون شجاعت، اراده و ابتکارات جمهوری اسلامی ایران است.

وب‌گاه مشرق نیوز

جمهوری اسلامی ایران با اصرار بر خطوط قرمز خود در مذاکرات هسته‌ای، مانع از بر هم کنش «تاکتیک‌های مذاکراتی» و استراتژی «اعمال فشار هوشمندانه غرب علیه کشورمان» شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سعید لیلاز گفت: عین یک معتادی که حاضر است اموال ننه و بابا و فرش و زندگی و بچه‌هایش را بفروشد و خرج اعتیادش کند، سیستم جمهوری اسلامی الان به این روز افتاده است، از طریق چاپ نقدینگی