یک‌شنبه 5 تیر 1401

«کارنامه هاشمی رفسنجانی» به نمایشگاه کتاب رسید / رونمایی، فردا

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
«کارنامه هاشمی رفسنجانی» به نمایشگاه کتاب رسید / رونمایی، فردا

به گزارش خبرگزاری فارس، آیین رونمایی از جلد اول کتاب هاشمی رفسنجانی با محوریت افکار و عملکرد سیاسی اقتصادی فرهنگی با حضور سعید میرزایی نویسنده کتاب و اساتید و نویسندگان ساعت 10:30 تا 11:30 در غرفه موسسه فرهنگی قدر ولایت سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

همچنین در حاشیه این رونمایی دو کتاب با عناوین «چینی‌بندزن» که شامل رمانی از کوچ اجباری رضاشاه پهلوی و «تنور دوستی» رمانی درباره حجاب که نویسنده هر دو کتاب زینب کریمی است، به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران معرفی می‌شود.

کتاب کارنامه حجت‌الاسلام هاشمی رفسنجانی با محوریت بررسی افکار و عملکرد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی او در 460 صفحه و در قطع وزیری از سوی انتشارات موسسه فرهنگی قدر ولایت روانه بازار نشر شده است.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 21 اردیبهشت آغاز شده و تا 31 اردیبهشت‌ماه در دو بخش حضوری در مصلی امام خمینی (ره) و مجازی در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام /

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید نمایشگاه کتاب علی اکبر هاشمی رفسنجانی رونمایی کتاب موسسه فرهنگی قدر ولایت این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است