شنبه 22 مرداد 1401

هاشمی رفسنجانی

هاشمی رفسنجانی

وب‌گاه منیبان

تازه‌ترین جلد از خاطرات روزنوشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با نام "حضور و انصراف" رونمایی می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایلنا نوشت: تازه‌ترین جلد از خاطرات روزنوشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با نام "حضور و انصراف" رونمایی می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

تازه‌ترین جلد از خاطرات روزنوشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با نام "حضور و انصراف" رونمایی می‌شود.

وب‌گاه گسترش

معاون عملیات پلیس راهور پایتخت، آخرین وضعیت ترافیکی معابر اصلی و بزرگراهی را اعلام کرد.

وب‌گاه فرارو

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وب‌گاه عصر ایران

شما که نمی‌خواهید میراث‌دار چنین رفتار نابخردانه‌ای باشید؟ پس با اسلاف، بزرگان و مشاهیر خود چنین و چنان نکنید. از تخریب و تهمت زدن به آنها بپرهیزید و سخن نسنجیده و سخیف بر زبان نیاورید که دنیا دار مکافات است.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه شنبه بیست و دوم مرداد ماه 1401 صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای تردد‌ها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم که وضعیت ترافیکی امروز بدین صورت اعلام می‌گردد. وی ادامه...

خبرگزاری مهر

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ، جدیدترین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح شنبه 22 مرداد 1401 را تشریح کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

شرق نوشت: همه کسانی که این چنددهه مسئولیتی داشته‌اند به تناسب عملکردشان در به وجود آمدن مشکلات پیش روی ملت ایران شریکند. حالا اگر دنبال بانی وضع موجود می‌گردید در آینه نگاه کنید به وضوح او را خواهید دید!

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ورود به تونل‌ها بسیار خطرناک بوده و راکبین بیشتر از خودرو‌ها در معرض خطر و آسیب هستند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مجموعه تلویزیونی «راز ناتمام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی با مضمونی تاریخی‌سیاسی از امشب 22 مرداد روانه آنتن شبکه یک سیما می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کارگردان «راز ناتمام» گفت: ما در این سریال به روابط خانوادگی شهید باهنر پرداخته‌ایم. این را هم بگویم که پیش از ما کسی تا به حال سراغ زندگی این شهید بزرگوار نرفته بود و برخی وقتی فهمیدند من چنین کاری را می‌سازم گفتند که در نهایت اجازه پخش نخواهی گرفت!.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در چهار دهه اخیر، شاهد کاهش در خور توجه تورم در کشورهای صنعتی و اقتصادهای نوظهور و در حال توسعه بوده‌ایم.

خبرگزاری ایرنا

کرمان - ایرنا - آیت الله سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور تاکید کرد: هیچ ماموریتی جز اجرای عدالت در دولت نداریم و همه فعالیت ها با همین محوریت انجام می شود.

خبرگزاری تسنیم

تلویزیون از امشب رنگ سریال جدید به خودش می‌بیند؛ شبکه سه زودتر از بقیه شبکه‌ها سریالش را به آنتن می‌رساند.