چهارشنبه 19 مرداد 1401

کره جنوبی

کره جنوبی

خبرگزاری تسنیم

تیم‌های ژاپن، تایلند و چین در روز سوم از مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا، حریفان خود را شکست دادند.

وب‌گاه ورزش سه

قرعه کشی نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا 3 شهریور برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

قرعه کشی نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا 3 شهریور برگزار می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

در تصاویری که از سیل سئول در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد مردم تا کمردر آب فرو رفته و ماشین‌ها در آب مانده اند و حتی درختانی افتاده اند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نشریه آمریکایی «نشنال اینترست» در تحلیلی درخصوص هرگونه درگیری احتمالی میان آمریکا و چین بر سر تایوان، به بررسی این موضوع پرداخت که آیا پایگاه های نظامی و نیروهای آمریکا مستقر در ژاپن و کره جنوبی، برای رویارویی نظامی احتمالی با ارتش دو میلیون نفری و کاملا مجهز چین، کافی خواهد بود؟

خبرگزاری دانا

بارش باران سیل آسا باعث شد تا در بیشتر مناطق سئول پایتخت کره جنوبی سیل جاری شود. سیل روز دوشنبه رخ داد و در پی آن 7 نفر کشته و 7 نفر مفقود شدند.

وب‌گاه مشرق نیوز

رابطه دراگان اسکوچیچ با استقلال طی چند ماه اخیر فراز و نشیب بسیار زیادی داشته است به همین خاطر باشگاه به لیدرها توصیه کرده که در سال جام جهانی علیه سرمربی تیم ملی مواضع تندی نگیرند.

وب‌گاه گسترش

وزارت انرژی کره جنوبی که سومین واردکننده بزرگ گاز مایع در جهان است، قصد دارد تا ماه نوامبر موجودی ذخیره خود را به طور کامل از 34 درصد کنونی به حدود 90 درصد برساند.

وب‌گاه عصر ایران

این سیستم اکنون در ویتنام، ارمنستان، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ازبکستان، اوستیای جنوبی، آبخازیا، کوبا، ترکیه قابل استفاده است. همچنین پذیرش این کارت در امارات، کره جنوبی و انگلیس در حال آزمایش است.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایسنا نوشت: در دنیای فناوری، نام‌های زیادی که بزرگتر از سامسونگ باشند، وجود ندارند. این غول فناوری محصولات متنوعی از تلفن‌های هوشمند گرفته تا یخچال، تولید می‌کند اما نام سامسونگ از کجا آمده است و آیا معنای خاصی دارد؟

وب‌گاه مشرق نیوز

اسطوره فوتبال عربستان تحلیل گر مسابقات تیم های آسیایی در جام جهانی 2022 قطر شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پژوهشگران کره‌ای با استفاده از نانولوله‌کربنی موفق به ساخت قطعه الکترونیکی شدند که می‌تواند به‌عنوان الکترود زیستی برای پایش وضعیت سلامت کاربر مورد استفاده قرار گیرد. کره جنوبی با استفاده از فناوری نانو ابزاری شبیه به خالکوبی ایجاد کرده است که می‌توان از آن به‌عنوان دستگاه نظارت بر سلامت استفاده کرد. اگر پروژه این تیم علمی به نتیجه برسد، کره...

وب‌گاه مشرق نیوز