شنبه 22 مرداد 1401

گرگان

گرگان

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - آمار اولیه اعضای نامزد شده نهمین دوره ده روز با عکاسان ایران اعلام شد. 204 عکاس در مرحله اول انتخاب شدند که در نهایت چهل مجموعه نمایش داده خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

آمار اولیه اعضای نامزد شده نهمین دوره ده روز با عکاسان ایران اعلام شد.

خبرگزاری مهر

بجنورد - 45 روز پس از سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی، مصوبات ابلاغ شده و برخی طرح‌ها همچون خرید حمایتی دام آغاز شده است.

وب‌گاه فرارو

گل‌های زیبا با داشتن رنگ و بوی دلنشین می‌توانند چشم‌انداز زیبایی را برای محل زندگی و کار انسان‌ها فراهم کنند و همراه با خود طراوت و شادابی را به بار بیاورند. در این مطلب به معرفی ده نمونه از گل‌های زیبای آپارتمانی پرداخته‌ایم.

خبرگزاری دانا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: علاوه بر آنکه اتحادیه، پلیس نظارت بر اماکن عمومی و یا دستگاه متولی دیگر نیاز است به این عرصه ورود پیدا کنند، مسئله عفاف و حجاب یک بعد اندیشه ای دارد و باید فرهنگ سازی صورت بگیرد و فضای عموم جامعه آن را بپذیرد.

وب‌گاه فرارو

متهم گفت: به خاطر قتل 80 درصد پشیمانم! ولی از این که او را طلاق دادم خیلی نادم هستم، چون نباید این کار را می‌کردم و او متوجه می‌شد که نباید با من این گونه رفتار کند!

خبرگزاری ایرنا

گنبدکاووس - ایرنا - اهتمام و تسریع تکمیل یا احداث چند طرح بزرگ و زیرساختی مناطق شرق گلستان بویژه در بخش‌های "آب، فاضلاب، راه، حمل‌ونقل، بهداشت و درمان" توسط دولت مردمی و انقلابی آیت الله رییسی، به اعتقاد کارشناسان، خاطره‌ای خوش و ماندگار از دولت در اذهان عمومی مردمان این دیار ثبت خواهد کرد.

وب‌گاه تابناک

وب‌گاه مشرق نیوز

جوانی که همسر ساق خود را با ضربات چاقو بی‌رحمانه به قتل رساند درباره سرگذشت خود و ماجرای ازدواج و طلاق تا ارتکاب قتل توضیح داد.

خبرگزاری دانا

سرپرست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گلستان از راه‌اندازی پردیس علم و فناوری کشاورزی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خبر داد.

خبرگزاری دانا

قاسم برزمینی از برگزاری مناقصه ساخت مجتمع ورزشی کریم آباد گرگان خبر داد.

خبرگزاری دانا

مهدی مهقانی گفت: تنها 45 درصد اعتبارات سیل 98 در حوزه راه به گلستان اختصاص پیدا کرد؛ اگر این اعتبارات به طور کامل محقق می‌شد بسیاری از مشکلات حل می‌شد.

خبرگزاری دانا

در شب دوازدهم ماه محرم که سوم شهادت امام حسین (ع) است، از بعضی محلات قدیم گرگان مانند سبزه مشهد، سر پیر، دباغان و میخچه گران، هیئت دسته چوبی عازم محلات دیگر می‌شوند. دسته چوبی شبیه دسته زنجیرزنی است، تشکیل دسته چوبی با روشن کردن چند مشعل و به دست گرفتن چوب انجام می‌شود.

وب‌گاه فرارو

ساعت 6 صبح یازدهم تیر امسال، پرستار 26 ساله‌ای که در بخش بیماران کرونایی یکی از بیمارستان‌های امدادی مشهد مشغول کار بود، توسط جوان ناشناسی در ابتدای خیابان ولیعصر (عج) 12 با ضربات هولناک خنجر به قتل رسید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

حدود 10 روز بود که انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی را با هم مصرف می کردم تا خودکشی کنم چرا که رفتارهای مرموز آن پسر عینکی شاسی سوار به شدت عذابم می داد به همین دلیل...