یوتیوب

یوتیوب

مقام روس: آمریکا در دوران بایدن به برجام باز می‌گردد
خبرگزاری ایرنا

مسکو - ایرنا - رئیس کمیسیون امور بین الملل دومای روسیه گفت: آمریکا در دوره دولت جو بایدن به برجام بازمی گردد و پیمان استارت -2 با روسیه را هم تمدید خواهد کرد.

ماهیت شخصیت ترامپ ظرفیت بالایی برای تولید کمدی سیاه دارد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌تئاتر «من ترامپ نیستم!»؛ با اشاره به اهمیت پخش این اثر در آمازون به عنوان نشان‌دهنده سطح بالای هنرمندان ایرانی گفت: ماهیت متناقض و عجیب رئیس جمهوری آمریکا دستمایه مناسبی برای تولید آثار این چنینی در سبک کمدی سیاه است.

خبرگزاری تسنیم

جعفری در واقع با نگارش کتاب «جاده یوتیوب» دو تصویر را پیش روی مخاطب ایرانی خود قرار می‌دهد؛ تصویری از ایران و تصویری از سوریه که وجب به وجبش خط مقدم است.

تبلیغات ضد واکسن کرونا در فیسبوک، توئیتر و گوگل ممنوع شد
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با نزدیک شدن به اجرای طرح واکسیناسیون کرونا در کشورها، احتمالا مشکل مهم دیگری تحت عنوان «اطلاعات غلط» بروز خواهد کرد که برخی رسانه های اجتماعی را وادار کرده اقداماتی را برای حذف چنین محتواهایی اتخاذ کنند.

برگزاری کنسرت آنلاین به مناسبت 250 سالگی بتهوون
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - شرکت گوگل به مناسبت دویست‌وپنجاهمین سالروز تولد «لودویگ فان بتهوون» آهنگساز معروف آلمانی یک کنسرت آنلاین میان‌قاره‌ای برگزار کرد.

سفرنامه‌ای که حلاوت بودن کنار مدافعان حرم را روایت می‌کند
خبرگزاری خبرنگاران جوان

محمدعلی جعفری نویسنده کتاب «جاده یوتیوب» از چگونگی نگارش این کتاب و لحظات ناب سفرش به سوریه گفت.

چالش‌ها و دغدغه‌های این روزهای جشنواره‌های دانشجویی چیست؟
خبرگزاری ایسنا

بی‌تردید فعالیت‌های دانشجویی به ویژه جشنواره‌های هنری در دانشگاه هنر از جمله مهم‌ترین اموری است که فضای نشاط و سرزندگی را در این دانشگاه ایجاد می‌کند. این جشنواره‌ها مهمترین پایگاه‌های فعالیت دانشجویی در سطح دانشگاه‌های کشور به خصوص دانشگاه هنر هستند که به عنوان مکمل آموزشی دانشجویان رشته‌های هنری که بعضا با شرح درس‌های به روز نشده مواجه هستند، عمل کرده و به عنوان محلی برای بروز و شکوفایی...

یک بانوی مجسمه‌ساز جوان درگذشت + نمونه آثار
خبرگزاری ایسنا

هدی زرباف، هنرمند مجسمه‌ساز و چند رسانه‌ای به علت بیماری در 38 سالگی از دنیا رفت.

روسیه قاتل ناوهای هواپیمابر را آزمایش کرد
خبرگزاری ایرنا

مسکو - ایرنا - وزارت دفاع روسیه از آزمایش موشک «تسیرکون» که هشت برابر سرعت صوت سرعت دارد و به قاتل ناوهای هواپیمابر معروف شده است، خبر داد.

روسیه موشک ضد بالستیک آزمایش کرد
خبرگزاری ایرنا

مسکو - ایرنا - وزارت دفاع روسیه از آزمایش موفق یک موشک جدید ویژه سامانه پدافند ضد موشک های بالستیکی آزمایش کرد.

خبرگزاری تسنیم

کتاب «جاده یوتیوب»، اثر محمدعلی جعفری، از سوی نشر معارف برای دومین‌بار بازچاپ و روانه کتابفروشی‌های کشور شد. این اثر سفرنامه جعفری به سوریه است.

محبوب‌ترین بانک مرکزی جهان در توییتر
خبرگزاری ایسنا

بانک مرکزی هند تنها بانک مرکزی بزرگ جهان است که در توییتر به رقم یک میلیون هوادار دست پیدا کرد.

همکاری غول‌های فناوری برای اطلاع‌رسانی درباره واکسن کووید19
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - با نزدیک شدن زمان عرضه اولین واکسن کووید 19، سه غول فناوری یعنی فیسبوک، توییتر و گوگل به همراه چندین سازمان بررسی‌کننده واقعیت، همکاری جدیدی را با یکدیگر آغاز می‌کنند تا با استفاده از رویکردهای بهینه، مانع اطلاع‌رسانی اشتباه درباره واکسن شوند.

هنرمندان بین المللی ایران، شب ایرانی 11 را برگزار می‌کنند
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - کنسرت شب ایرانی 11، با تمرکز بر روی آثار 9 هنرمند ازآهنگسازان معاصر ایرانی از چهارگوشه جهان برنامه‌ریزی شده و به‌صورت برخط برگزار خواهد شد.

روسیه در یک قدمی فیلتر یوتیوب، توییتر و فیس بوک
خبرگزاری ایسنا

نمایندگان پارلمان روسیه لایحه قانونی را برای محدود کردن دسترسی به توییتر، فیس بوک و یوتیوب به تلافی سانسور رسانه های تحت حمایت مسکو از سوی آمریکا مطرح کردند.

منابع اینترنتی در صورت سانسور رسانه‌های روسی مجازات می‌شوند
خبرگزاری ایرنا

مسکو - ایرنا - لایحه ای در دومای روسیه در حال بررسی است که براساس آن منابع اینترنتی خارجی در صورت سانسور اخبار و محصولات فیلم رسانه های روسی مجازات می شوند.