شنبه 5 اسفند 1402

آستان قدس رضوی

آستان قدس رضوی

وب‌گاه الف

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

عسگریان از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد و گفت: در این طرح مبلغ 400 هزار تومان به حساب مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر 2 سال در دهک یک درآمدی در 8 استان انجام می‌شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ مرحله سوم طرح ملی یسنا خبر داد و گفت: در این طرح مبلغ 400 هزار تومان به حساب مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر 2 سال در دهک یک درآمدی در 8 استان انجام می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

طبق کلیاتی که در لایحه بودجه 1403 تصویب شد، درآمدهای مالیاتی در سال آینده حدودا 50 درصد افزایش خواهد یافت. آیا دولت در حال گذار از درآمدهای ناپایدار به پایدار است؟ سال سخت 1403 منتظر شماست. طبق کلیاتی که در لایحه بودجه 1403 تصویب شد، درآمدهای مالیاتی در سال آینده حدودا 50 درصد افزایش خواهد یافت. آیا دولت در حال گذار از درآمدهای ناپایدار به پایدار است؟ به گزارش عرشه آنلاین برخی از مواردی...

خبرگزاری تسنیم

این روزها تلویزیون علاوه بر تدارک برنامه‌های تحویل سال و سریال‌های نوروزی، طراحی و ساخت ویژه برنامه‌های سحر و افطار سیما را هم در دستور کار دارد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما، برنامه «پناه» با اجرای مصطفی امامی هر غروب قبل از لحظات عرفانی اذان مغرب تا بعد از آن با موضوع «مهر امام رضا (ع) برای همه» از حرم مطهر ایشان به صورت زنده پخش می‌شود. این برنامه هر شب با حضور مهمانانی ویژه همراه با سوژه‌ای از جنس مهربانی و روایت‌هایی شنیدنی از بازخوانی قصه مهمانان آقا علی بن موسی الرضا (ع) همراه...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

«پناه» ویژه‌برنامه افطار شبکه دو سیما به میزبانی حرم مطهر امام رضا (ع) با آغاز ماه رمضان از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی با بیان اینکه دینداری عقل بنیاد، اولین دغدغه وی در زندگی علمی اش بوده است گفت: متأسفانه ادعای میان‌رشتگی نزد خیلی از افراد رختی بر تن جهل آنها شده است!

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو، آیین رونمایی از کتاب «درآمدی بر هویت ملی در اندیشه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» در روز یکشنبه 29 بهمن‌ماه در مجموعه کتابخانه و موزه ملی ملک برگزار شد. در ابتدای این جلسه پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم، امیر خوراکیان، رئیس کتابخانه و موزه ملک ضمن خیر مقدم به حاضران، گفت: در رویکرد تازه تلاش داریم علاوه بر اینکه مؤسسه، کتابخانه و موزه ملی ملک است اما...

خبرگزاری تسنیم

چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با برگزاری مراسم تجلی اراده ملی به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم

اختتامیه بخش تجلی اراده ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر فردا با حضور هنرمندان، مدیران و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

وب‌گاه خبر آنلاین

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تنظیم اسناد بالادستی در بخش‌های مختلف هنری و فرهنگی با اشاره به اینکه سند موسیقی آماده شده است، گفت: سند تئاتر، سینما، هنرهای تجسمی در حال تنظیم بوده و در تمام این موارد بخش‌های فقهی را دیده‌ایم.

وب‌گاه مشرق نیوز

از آنجا که بخشی از زندگی و تربیت معصومان علیهم السلام به مسئله «مادر و نیاکان مادری» آنان، اختصاص دارد; زیبنده است که در نگارش زندگینامه هر معصومی، به این موضوع نیز پرداخته شود.

خبرگزاری تسنیم

معاون رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استقبال حدود 30 درصد نسبت مشارکت افراد تراکنش زده در این طرح به کل جمعیت مشمول خبرداد و گفت: استان گلستان با 7.14 درصد بیشترین مشارکت و استان ایلام با 0.25 درصد کمترین مشارکت را داشته است.