پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

آمریکا

آمریکا

خبرگزاری ایسنا

قیمت طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار که نگرانیها نسبت به منازعه نظامی در اوکراین را تحت تاثیر قرار داد، به روند کاهشی خود ادامه داد.

خبرگزاری ایسنا

قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ارزش قوی دلار، با کاهش روبرو شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

امروز (هفتم بهمن 1400) قیمت هر دلار آمریکا در صرافی ملی ایران 25 هزار و 159 تومان است.

خبرگزاری دانا

مشاور امنیت ملی آمریکا به بیان اظهاراتی در مورد ایران پرداخت‌

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک رسانه آمریکایی گزارش کرد که در پی اختلافات عمیق میان اعضای تیم مذاکره‌کننده آمریکا در مذاکرات وین درباره برجام، یک عضو ایرانی‌تبار این تیم خارج شد.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری ایسنا

مشاور امنیت ملی آمریکا به تعهد دولت آمریکا نسبت به در پیش گرفتن دیپلماسی در زمینه حل و فصل مسئله توافق هسته‌ای تاکید کرد.

خبرگزاری دانا

کارشناسان برجسته سیاسی و فرهنگی استان هرمزگان با بیان اینکه در دوران حکومت پهلوی، مرکزنشینان کشور هم از امکانات اولیه محروم بودند، گفتند: امروز استقلال ایران وابسته به شرق و غرب نیست و نظام جمهوری اسلامی ایران در زمینه های مختلف، تولید کننده و مولد است.

خبرگزاری دانا

علی معلمی با بیان اینکه دودمان پهلوی همه اعتقادات و باورهای دینی، فرهنگی و ملی مردم ایران را پای اراده بیگانگان فدا کرد؛ گفت: این رژیم در حالی در برابر مردم خود حداکثر خشونت را به‌کار می‌برد که در برابر بیگانگان، ذلیل و تسلیم بود.

خبرگزاری مهر

روز گذشته قیمت نفت با عبور از مرز 90 دلار به بالاترین حد خود در هفت سال گذشته رسید.

خبرگزاری مهر

بانک مرکزی نرخ رسمی 46 ارز را برای امروز (پنجشنبه، 7 بهمن‌ماه) اعلام کرد که بر اساس آن، بهای 19 واحد پولی افزایش و قیمت 15 ارز کاهش یافت، نرخ 12 واحد پولی دیگر نیز ثابت ماند.

وب‌گاه خبر آنلاین

اپلیکیشن ماسک نسبت به خطر بیشتر بودن تعداد بستری ها در موج امیکرون نسبت به دلتا هشدار داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,159 (بیست و پنج هزار وصد و پنجاه و نه تومان) علام کرد.

خبرگزاری دانا

مزگی نژاد با بیان اینکه قتل و غارت کشور از بارزترین جنایات و خباثت های رژیم پهلوی بود، گفت: یکی از تاثیرات مهمی که انقلاب اسلامی داشت این بود که تمام معادلات سیاسی دنیا را بهم زد.

وب‌گاه عصر ایران

دادگستری فرانسه پیش از این «تغییر جنسیت درمانی» را در چارچوب تخلفاتی مانند آزار و اذیت روحی - روانی، خشونت و یا پزشکی غیرقانونی مجازات می‌کرد.

خبرگزاری تسنیم

نماینده زنجان در مجلس نوشت: ایران باید برای آینده خود اهداف درازمدت مبتنی بر توسعه پایدار داشته باشد. استراتژی های مناسب برای چنین اهدافی داشتن رابطه نزدیک و همه جانبه با دیگر کشورها بخصوص همسایگان است.