پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه خبر آنلاین

هواداران پرسپولیس با تجمع مقابل محل باشگاه به شرایط بد سرخپوشان اعتراض و حمایت خود را از گل‌محمدی اعلام کردند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در توییتی از تصمیم ایالات متحده آمریکا در قبال پیشنهاد امنیتی روسیه استقبال کرده است و راه دیپلماتیک را راه حل مسئله اوکراین دانست.

خبرگزاری مهر

وزیر علوم در آیین تودیع و معارفه رییس پژوهشگاه علوم انسانی گفت: نخستین سوالی که این پژوهشگاه باید به آن پاسخ بدهد این است که چرا علوم انسانی مهم است و برای اعتلایش چه باید کرد؟

وب‌گاه اقتصاد نیوز

طبق اعلام اسپوتنیک، کشور آمریکا بنا دارد تا روابط دیپلماتیک خود با افغانستان را با تعطیلی سفارت و کنسولگری این کشور به حالت تعلیق درآورد و مصونیت کارمندان را هم لغو کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

طبق اعلام یک سایت عبری زبان، رژیم صهیونیستی در تلاش است به زودی طرحی دیپلماتیک را علیه کمیته بین‌المللی تحقیق درباره حمله نظامی اخیرش به نوار غزه کلید بزند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نگرانی‌ها نسبت به کاهش عرضه جهانی نفت خام، سبب رشد چشمگیر آن شده، زیرا کشورهای اوپک پلاس نتوانسته‌اند تولید نفت خود را افزایش دهند و اکنون فرصت برای افزایش صادرات نفت ایران مهیا شده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

باشگاه خبرنگاران نوشت: دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده سرکرده گروهک تروریستی حرکه النضال در شعبه 26 دادگاه انقلاب اسلامی برگزار شد.

وب‌گاه عصر ایران

از لحاظ فرهنگی لازم است اقدامات اساسی در کشور انجام بگیرد چراکه در این بخش ضعیف عمل شده و فرهنگ ما هنوز به‌طور کامل انقلابی و اسلامی نشده است.

وب‌گاه خبر آنلاین

سایت فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی آمار جالبی از رقابتهای لیگ ملتهای 2021 به میزبانی ریمینی ایتالیا نوشته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

روایتی تازه از پیروزی ایران مقابل آمریکا و حواشی دیده نشده از بازی که رئیس فدراسیون فوتبال آمریکا آن را مادر تمام بازی‌ها خواند، در مستند مسابقه قرن ببینید./ صداوسیما

خبرگزاری دانا

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه بیشترین دشمنی را آمریکا و اسرائیل با ایران دارند، گفت: اگر قدرت جمهوری اسلامی نبود، یک لحظه برای حمله نظامی به ما درنگ نمی‌کردند اما شما می‌بینید اسرائیل می‌ترسد به ما حمله کند چون هر اقدامی علیه ما انجام دهد، به نابودی خودش منجر می‌شود.

خبرگزاری دانا

مسئول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی با بیان اینکه کشتار بیش از 2 هزار نفر از نمازگزاران مخالف کشف حجاب در مسجد گوهرشاد سند ننگین دیگری در حیازدایی پهلوی هاست، گفت: در زمان پهلوی دوم هم اگر چه پاسبانان زنان محجبه را در کوچه و خیابان نمی زدند اما با تبلیغ عملی برهنگی و هرزگی، جسم و روح زن را نشانه گرفته بودند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک رسانه آمریکایی گزارش کرد که در پی اختلافات عمیق میان اعضای تیم مذاکره‌کننده آمریکا در مذاکرات وین درباره برجام، یک عضو ایرانی‌تبار این تیم خارج شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نماینده شیراز اظهار داشت: اینکه دولت می‌گوید حذف ارز ترجیحی را جبران می‌کنیم و مثلاً دارو و نهاده‌های دامی را مدل دیگری تامین می‌کنیم، حرف مفت است و ممکن است دو ماه بتوانند این کار را بکند.

خبرگزاری دانشجو

محمود عباس زاده سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجو، درباره احتمال مذاکره مستقیم بین ایران و آمریکا در جریان مذاکرات وین گفت: جمهوری اسلامی ایران با تمامی کشورهای دنیا حتی آمریکا می‌تواند مذاکره کند؛ اما در مورد آمریکا، مشکل اصلی خودشان هستند وی افزود: لجاجت آمریکا با ایران در طول تاریخ به ویژه بعد از انقلاب اسلامی اثبات...

وب‌گاه عصر ایران

محسنی اژه‌ای با تاکید بر اینکه امروز برخی از مفاسد اجتماعی و فرهنگی ضرر بیشتری از مفاسد اقتصادی دارد، گفت: چراکه که فساد اقتصادی و فساد فرهنگی از یکدیگر تاثیر می‌پذیرند. اگر مسائل فرهنگی و اسلامی کمرنگ شد، نفوذ دشمت و فساد هم پشت سرش می‌آید.