جمعه 4 اسفند 1402

آمریکا

آمریکا

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌عضو هیأت علمی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: به نظر من هنوز این مردم پای این کشور ایستاده‌اند،؛ حتی آن ایرانی که در خارج است وقتی اسم خلیح فارس می‌آید و اسم تمامیت ارضی ایران می‌آید، تنش می‌لرزد. مردم «فرصت» و «پایه قدرت نظام» هستند؛ دست فرصت را باید باز بگذاریم. عضو هیأت علمی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گفت: به نظر من هنوز این مردم پای این کشور ایستاده‌اند،؛ حتی آن...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در واکنش به اظهارات بایدن علیه پوتین گفت: اظهارات بایدن در مورد پوتین برای خود ایالات متحده شرم آور است، اما بعید است که ارزش رئیس جمهور روسیه را خدشه دار کند.

وب‌گاه ورزش سه

تاتا مارتینو بعد از برتری اینتر میامی در اولین بازی لیگ آمریکا تمجید ویژه‌ای از لیونل مسی کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدودف معاون شورای امنیت ملی روسیه امروز پنجشنبه گفت که نیروهای مسکو ممکن است برای دستیابی به اهداف در عملیات ویژه نظامی، نیاز به رسیدن به کی‌یف داشته باشند.

وب‌گاه خبر آنلاین

شاه ایران پس از شنیدن خبر اعدام هشت ژنرال که از دوستان نزدیک و قدیمی او بودند، در یک حالت شوک و گیجی به سر می‌برد. یکی از نزدیکان شاه... گفته است شاه بر آن است که اعدام ژنرال‌ها یک ضایعه برای شخص او نیز بوده است. شاه که وجود خود را باعث اعدام ژنرال‌ها می‌داند گفته است که اعدام ژنرال‌ها تنها یک عمل «انتقام‌جویانه» بوده.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

فیصل بن فرحان، وزیرخارجه عربستان درجریان نشست وزرای خارجه گروه 20 گفت که کشورهای عضو این گروه مسئولیت خود را در قبال اتخاذ اقدامی قاطع برای خاتمه بخشیدن به فاجعه نوار غزه برعهده بگیرند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مروری بر یافته‌های یک مطالعه مرتبط نیز نشان می‌دهد بسیاری از بینندگان، من‌وتو را به خاطر برانگیختن احساسات نوستالژیک در مخاطبان خود جذاب می‌دانستند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: نرخ کشتی‌ها برای حمل نفت از خاورمیانه به چین به دلیل افزایش هزینه‌های بیمه در بحبوحه وضعیت امنیتی دریای سرخ، به 66 هزار و 600 دلار در روز رسیده که بالاترین میزان در سه ماه گذشته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

2 فیلم پرفروش سال 2023 برای کسب جایزه بهترین فیلمنامه سال هم امید دارند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: گزارشی مبنی بر یک حادثه امنیتی در آب‌های یمن دریافت کرده‌ایم. به گزارش عرشه آنلاین، طبق اعلام سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس، یک حادثه امنیتی در آب‌های منطقه‌ای یمن به وقوع پیوسته است. سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس در بیانیه‌ای در این باره اعلام کرد: گزارشی مبنی بر یک حادثه امنیتی در آب‌های یمن دریافت کرده‌ایم.

وب‌گاه عصر ایران

اداره هوانوردی فدرال آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: این پرواز از فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو پرواز کرد و در مسیر فرودگاه بین المللی بوستون بود که خدمه یک "مشکل احتمالی در بال" را گزارش کردند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

دادستان‌های فدرال در آمریکا یک مرد ژاپنی که ادعا شده از روسای باندهای تبهکاری مشهور به یاکوزا ژاپن است را به تلاش برای فروختن اورانیوم و پلوتونیوم به ایران متهم کرده‌اند. دادستان‌های فدرال در آمریکا یک مرد ژاپنی که ادعا شده از روسای باندهای تبهکاری مشهور به یاکوزا ژاپن است را به تلاش برای فروختن اورانیوم و پلوتونیوم به ایران متهم کرده‌اند. تاکیشی آبیساوا، 60 ساله، که در زندانی در بروکلین...

وب‌گاه گسترش

وب‌گاه گسترش

میرزایی، کارشناس صنعت خودرو، در مورد بازار خودرو اظهار نظر کرده است که اگر یک مشتری در بازار داخلی خودرو، درآمد ماهانه 18 میلیون تومان داشته باشد، او باید 9 تا 33 برابر این درآمد ماهانه را برای خرید محصولات ایران خودرو و سایپا صرف کند.

وب‌گاه عصر ایران

مقام‌های آمریکایی می‌گویند او یکی از رهبران ارشد یاکوزا است که علاوه بر خاک آمریکا، در تایلند، سریلانکا و میانمار هم دار و دسته داشته و فعالیت می‌کرده است.

وب‌گاه ورزش سه

اسکارپینو هیندز سنگین‌وزن کوبایی که چند ماه قبل در زاگرب مغلوب فردین هدایتی شده بود در فینال مسابقات قهرمانی پان‌آمریکن نیز باخت.