جمعه 28 مرداد 1401

استان زنجان

استان زنجان

خبرگزاری دانا

مدیر شرکت شهرک‌های کشاورزی استان زنجان گفت: احداث اولین مجتمع تکثیر ماهی سالمون نروژی کشور در شهرستان ماهنشان در حال امکان‌سنجی می باشد.

خبرگزاری دانا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در طول هفته‌های گذشته تعدادی از کودکان در استان به بیماری ویروسی مبتلا و در بیمارستان‌ها بستری شدند اما خوشبختانه اثری از وبا نبود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، هشتاد و دومین نشست علمی - تخصصی به همت مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری با مدیریت علمی حمید رضا عدل؛ مشاور امور فنی - اجرائی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین با سخنرانی: رامین میرزایی؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان و نادر مالکی؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان، برگزار شد. در ابتدای این نشست علمی حمید رضا عدل؛...

وب‌گاه مشرق نیوز

آیین تجلیل از سردار حاج «ابراهیم جباری» فرمانده سابق سپاه ولی امر (عج) در مرکز همایش‌های فرهنگسرای بهاران برگزار شد.

خبرگزاری دانا

کرمان میزبان دومین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری جاده آقایان شد.

خبرگزاری دانا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه در رابطه با رعایت دستورالعمل بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مسئولان و شهروندان غفلت شد، گفت: متاسفانه پس از موج ششم، مسئولان نیز در جلسات رسمی از ماسک استفاده نمی‌کنند با این شرایط نمی‌توان انتظار داشت، مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را داشته باشند.

خبرگزاری دانا

حجاب و عفاف در جامعه در حال سقوط آزاد است که باید با ارائه راهکار‌های درست وضعیت بهبود یابد، این در حالی است که در طول سال‌های گذشته سیاست‌گذاری‌هایی در این حوزه انجام شده اما به مرحله اجرا نرسیده است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی گفت: باشگاه هریاس مقصر اتفاق رخ داده برای کوهنوردان نیست و ما پیگیر حل مشکلات‌شان هستیم.

وب‌گاه 55 آنلاین

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به واژگونی امروز اتوبوس در زنجان گفت: اتوبوس مسافربری واژگون شده در جاده زنجان سه کوهنورد را به کام مرگ کشاند و 14 کوهنورد دیگر در این حادثه زخمی شدند.

خبرگزاری تسنیم

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: سیاست قیمت‌گذاری کالا و خدمات با دخالت دولت در سازوکار بازار و قیمت‌گذاری دستوری شاید در کوتاه مدت به کنترل قیمت و حمایت موقت از مصرف کننده منجر شود.

خبرگزاری تسنیم

نمایندگان مجلس درجلسه علنی امروز در نطق‌های میان دستور خود به موضوعاتی همچون گرانی کالا‌ها پرداختند که در این گزارش می‌خوانید.

خبرگزاری ایرنا

زنجان - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به واژگونی امروز اتوبوس در زنجان گفت: اتوبوس مسافربری واژگون شده در جاده زنجان سه کوهنورد را به کام مرگ کشاند و 14 کوهنورد دیگر در این حادثه زخمی شدند.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ محمدعلی عظیمی اظهار کرد: متاسفانه ساعت 6:10 صبح امروز یک دستگاه اتوبوس که از مرز بازرگان به سمت تهران در حل تردد بود به علت خستگی و خواب‌آلودگی راننده در کیلومتر 30 اتوبان زنجان - تبریز واژگون شد. وی تصریح کرد: در این حادثه 3 نفر از مسافران که دو زن و یک مرد بودند بر اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه جان خود را از دست دادند و 16 نفر نیز...