چهارشنبه 26 مرداد 1401

استان زنجان

استان زنجان

خبرگزاری ایرنا

زنجان - ایرنا - معاون صنایع عمومی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه از امروز شاهد کاهش 10 تا 25 درصدی قیمت روغن در سطح کشور خواهیم بود گفت: این موضوع تاثیر خود را در کاهش قیمت سایر فراورده‌های وابسته نیز خواهد داشت.

خبرگزاری تسنیم

روز پایانی رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور رده‌های سنی پایه پسران و دختران برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند.

خبرگزاری مهر

زنجان - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: زنجان خاستگاه نان بربری و از اولین شهرهای ایران بوده که این نان پر طرفدار در آن تولید شده است.

خبرگزاری مهر

به گفته سازمان هواشناسی بارش‌های سیل‌آسا تا روز دوشنبه در تمامی کشور ادامه دارد و بی‌توجهی شهروندان به این هشدارها منجر به وقوع خسارات بسیار خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

مهدی بخشی‌مقدم می‌گوید: آدم‌هایی هستند که انسانیت را زنده نگه داشته‌اند و برای رقم زدن اتفاقات خوب تلاش می‌کنند. در مستند "همسایه‌های خوب" سراغ آنان رفته‌ایم.

وب‌گاه عصر ایران

بسیاری از صنعت‌گران رشته مسگری در استان زنجان از شاگردان این هنرمند فقید بودند.

خبرگزاری تسنیم

روز اول رقابت‌های کاراته قهرمانی کشور در رده‌های سنی پایه دختران در استان زنجان برگزار شد و نفرات برتر آن معرفی شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان با اشاره به اینکه برای جلوگیری از خسارات به فرمانداران همه شهرستان‌ها آماده‌باش داده شده است، گفت: به همه مسؤولان شهرستان گفته شده که تا عبور این شرایط جوی از شهرستان خارج نشوند.

خبرگزاری مهر

رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی گفت: چرا سهرورد همچون قونیه قطب و قبله عاشقان عرفان نشود درحالی که بر روح و روان مولانا مؤثر بوده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: هر جایی که محرومان و مستضعفان مسکن می‌خواهند باید به آن‌ها خانه بدهیم زیرا مال امام را به فرد درستش داده‌ایم.

خبرگزاری مهر

همایش ملی «بزرگداشت شیخ اشراق» توسط معاونت پژوهشی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری ستاد ملی بزرگداشت سهروردی با حضور جمعی از استادان و پژوهشگران کشور برگزار می‌شود.

خبرگزاری دانا

اردوی آماده سازی تیم بدمینتون جوانان پسر از 3 مردادماه در شهرستان خدابنده استان زنجان آغاز شد.

خبرگزاری تسنیم

مسابقات قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال (رده امید) دختران پنج شنبه و جمعه 6 و 7 مرداد در استان زنجان برگزار می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نسبت به دوره قبل، تقریباً دارای رشد 100 درصدی روبرو بوده و در فضایی بالغ بر 15هزار متر برگزار می شود.

وب‌گاه عصر ایران

دکترین رفتار سیاسی سپاه، مهم‌ترین سند بالادستی است که کیفیت رفتار سیاسی سپاه و پاسداران را تعیین کرده و رفتار سپاه را قاعده‌مند می‌کنند.