پنج‌شنبه 7 بهمن 1400

استان همدان

استان همدان

خبرگزاری دانا

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به انسداد آزادراه تهران - شمال و محور کندوان، از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع جاده فیروزکوه خبر داد و گفت: رانندگان محورهای برف‌خیز و کوهستانی حتما تجهیزات زمستانی و زنجیرچرخ داشته باشند.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: آمار روزانه مرگ و میر ناشی از بیماری کووید 19 برای هشتمین روز متوالی در استان به صفر رسید به نحوی که در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گزارش و ثبت نشده است.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه دولت می‌تواند از ظرفیت بسیج برای حل مشکلات کشور کمک بگیرد، گفت: بسیج به دلیل ارتباط با اقشار مختلف و نخبگان جامعه می‌تواند نقش موثری در رفع مشکلات و مسائل با همراهی دولت داشته باشد.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: بسیج به عنوان شجره طیبه‌ای است که با دست امام خمینی (ره) غرس و با خون شهدا آبیاری شد و امروز برکات و ثمرات آن متوجه تمامی ملت است.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: 935 اثر در سه محور علمی، ادبی و هنری از سراسر کشور برای شرکت در این رویداد فرهنگی تاکنون به دبیرخانه جشنواره ملی اذان منتظران در استان ارسال شده است.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - سخنگوی هیات کشتی استان همدان گفت: سه کشتی‌گیر آزادکار استان برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی بزرگسالان کشور دعوت شدند.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی فردا (جمعه) در شهرهای مختلف برگزار می‌شود که شهرداری همدان در ملاثانی خوزستان میهمان استقلال این شهر است.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با اشاره به فعالیت یک سامانه بارشی، از ریزش پراکنده برف طی 24 ساعت آینده در بیشتر نقاط این استان خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مذاکرات وین با حساسیت بیشتری دنبال میشود و احتمال رسیدن توافق با گمانه زنی همراه است.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با بنیاد شهید و امور ایثارگران و کانون انجمن صنفی برای توانمندسازی خانواده‌های ایثارگر استان خبر داد.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - استاندار همدان با اشاره به پیش بینی افزایش سفرها در نوروز 1401 و لزوم برنامه‌ریزی برای مدیریت سفرها، گفت: تمامی ظرفیت‌ها و امکانات استان باید برای کنترل سلامت مسافران نوروزی بکار گرفته شود.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان همدان گفت: به زودی کمیته مصلحین رسانه تشکیل می شود تا با برقراری صلح بین طرفین دعوی، پرونده های مطبوعاتی قبل از ورود به دادگاه منتج به صلح و سازش شود.

خبرگزاری ایرنا

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: اساس کار هیات‌های مذهبی، ظلم‌ستیزی، مبارزه با انحرافات و کج‌روی‌ها است.

خبرگزاری مهر

شهردار منطقه 19 با بیان اینکه ریزدانگی بافت فرسوده معضلی برای عدم دسترسی در مواقع بحران خواهد شد، گفت: امید است مشوق‌های خوبی برای شهروندان در راستای احیای بافت فرسوده صورت گیرد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - براساس تازه‌ترین آمار منتشره مرکز آمار ایران، کمترین نرخ تورم سالیانه مربوط به استان‌های تهران و قم به ترتیب با 39.1 و 38.5 درصد است.