پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

اورژانس

اورژانس

وب‌گاه مشرق نیوز

حوادث رکنا: مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان مازندران از تصادف زنجیره‌ای 5 خودرو در محور سواد کوه به تهران و مصدوم شدن 5 نفر خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که فعالیت بیمارستان «کمال عدوان» در شهر شمالی بیت لاهیا به طور کامل متوقف شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

به گفته رئیس سازمان جهانی بهداشت، فعالیت بیمارستان «کمال عدوان» در شهر شمالی بیت لاهیا به طور کامل متوقف شده است

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصدنیوز: انفجار مین در روستای "زردکه" شهرستان سردشت موجب قطع عضو یک نفر شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: با وجود اینکه اسرائیل از عبور تلفات خود در رفح به بیش از 100 نفر خبر داد، ارتش این رژیم دستور اعزام 10 تیپ جدید به رفح را صادر کرد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

در حالی که اسرائیل از عبور تلفات خود در رفح به بیش از یک صد نفر خبر داد، ارتش این رژیم دستور اعزام 10 تیپ جدید به رفح را صادر کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از غرق شدن یک فرد 45 ساله در استخر کشاورزی در خانمیرزا خبر داد. رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از غرق شدن یک فرد 45 ساله در استخر کشاورزی در خانمیرزا خبر داد. به گزارش عرشه آنلاین، محمود شمسی‌پور روز چهارشنبه با اعلام این خبر افزود: روز 2 خرداد یک مرد 45 ساله در استخر کشاورزی شهرستان در خانمیرزا به...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: صبح امروز چهارشنبه حوالی ساعت 9:30 بدنبال تصادف اتوبوس مسافربری با خودروی شاسی‌بلند در محور میاندوآب مهاباد حوالی پاسگاه برده رشان 3 نفر فوت و 9 نفر مصدوم شدند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رییس اورژانس آذربایجان غربی از 3 کشته و 9 مصدوم در تصادف اتوبوس مسافربری با خودروی سواری در محور میاندوآب - مهاباد خبر داد و گفت: صبح امروز چهارشنبه بدنبال تصادف اتوبوس مسافربری با خودروی شاسی بلند حوالی پاسگاه برده رشانهر 3 سرنشین خودروی سواری شامل 2 آقا و یک خانم در صحنه جان خود را از دست دادند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

همه ما می‌دانیم که در هواپیما‌ها دستگاهی وجود دارد به نام جعبه سیاه که تمام اطلاعات پرواز و تمام مکالمات میان کابینه هواپیما در آن ضبط می‌شود. همه ما می‌دانیم که در هواپیما‌ها دستگاهی وجود دارد به نام جعبه سیاه که تمام اطلاعات پرواز و تمام مکالمات میان کابینه هواپیما در آن ضبط می‌شود. باز کردن این جعبه ممنوع است مگر در مواقعی که مشکلی برای پرواز به وجود آمده باشد، آن هم فقط به دست متخصصان...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مسؤولان حوزه حج و زیارت با حضور در مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در مدینه منوره بر لزوم خدمت‌رسانی مطلوب به زائران ایرانی تا آخرین لحظه حضور در این شهر تاکید کردند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محمداسماعیل توکلی؛ رئیس اورژانس استان تهران با بیان اینکه ناوگان اورژانس استان تهران از ساعات اولیه صبح چهارشنبه دوم خرداد 1403 تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت در مسیر تشییع پیکر پاک شهدا، مستقر هستند، گفت: جمعیت زیادی از سوگواران در این مراسم حضور دارند بنابراین جهت افزایش خدمت‌رسانی استقرار آمبولانس‌های هلال احمر، سپاه حضرت محمد رسول‌الله تهران...

خبرگزاری تسنیم

رئیس اورژانس استان تهران از استقرار 232 دستگاه انواع وسیله امدادی شامل 143 دستگاه آمبولانس، 14 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 75 دستگاه موتورلانس در مسیر تشییع شهدای خدمت خبر داد.

وب‌گاه فرارو

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌غربی از تصادف اتوبوس با یک دستگاه سوزوکی ویتارا در محور میاندوآب به مهاباد و برجا ماندن 8 مصدوم و 3 جان‌باخته خبر داد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تصادف اتوبوس با سوزوکی ویتارا 8 مصدوم و 3 فوتی بر جای گذاشت.

وب‌گاه فرارو

سخنگوی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی اصفهان از جان باختن سه نفر و مصدوم شدن یک نفر بر اثر حادثه تصادف رانندگی در جاده فولادشهر - نجف‌آباد در شامگاه سه‌شنبه خبر داد.