سه‌شنبه 11 بهمن 1401

بانک مرکزی

بانک مرکزی

وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه سقف بودجه در سال 1401 تغییری نکرده است، گفت: نمایندگان مجلس قول داده اند که برای کمک به دولت، سقف بودجه سال آینده را افزایش ندهند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

بررسی بازار مسکن تهران حاکی از آن است که قیمت واحد 230 متری در آجودانیه 28 میلیارد و آپارتمان 63 متری در ابن بابویه 830 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

خبرگزاری تسنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه پس پایان نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق برای بررسی جزئیات لایحه بودجه سال آتی گفت: در شش تبصره مورد بررسی قرار گرفته در این کمیسیون، تغییرات چندانی در لایحه بودجه نداشتیم.

وب‌گاه خبر آنلاین

فرارو نوشت: بانک مرکزی به صرافی‌های مجاز اخطار داده که صرافی نباید بدون دلیل موجه و تایید این بانک از خرید و فروش ارز خودداری کند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، علی خضریان در توضیح نشست روز سه شنبه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اهمیت موضوع ساماندهی حوزه رمزارز‌ها در 3 بخش استخراج، نگهداری، تبادل و پرداخت و همچنین حساسیت‌های بالای این موضوع از نظر امنیتی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به طرز کار دستگاه‌های ذیربط در این خصوص ورود و جلسات مختلفی در این باره برگزار کرد. سخنگوی کمیسیون...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: براساس گزارش بانک مرکزی در 3 ماهه دوم امسال حدود 8.5 هزار میلیارد تومان گردش مالی در حوزه رمزارز در کشور انجام شد که نشان می‌دهد در صورت تأخیر در پرداختن به این بازار، شاهد تکرار تجربیات تلخ اقتصادی نظیر موسسات مالی و اعتباری خواهیم بود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

طبق اعلام بانک مرکزی، مجموع ارز عرضه شده در سامانه نیما طی امروز به 292 میلیون دلار رسید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه بودجه گفت: پس از تصویب کلیات بودجه ارجاع می‌شود به کمیسیون بودجه تا مورد بررسی قرار گرفته و در وهله اول درآمد‌ها بررسی شده و سپس به هزینه‌ها پرداخته می‌شود. وی ادامه داد: کمیسیون تلفیق در سه نوبت جلسه دارد و برسی درآمد‌ها را آغاز کرده است که اکنون به تبصره 6 رسیده است و امشب تا دقایقی دیگر کمیسیون تلفیق مجدداً...

خبرگزاری تسنیم

جلسه کمیسیون اصل نود مجلس با دستور کار بررسی سازوکار فعالیت رمزارزها با حضور نمایندگان ارشد وزارت‌خانه‌های صنعت و اطلاعات، بانک مرکزی، معاونت اقتصادی رئیس جمهور و کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس برگزار شد.

خبرگزاری مهر

میرکاظمی گفت: مجلس قول داده است که سقف بودجه را افزایش ندهد، در بودجه سال جاری سقف تغییر نکرد و امروز می‌توانیم با اطمینان بگوییم بالغ بر 95 درصد برنامه با عملکرد تطبیق داشت.

خبرگزاری تسنیم

تعداد 10,147 قطعه ربع سکه بهار آزادی تا قیمت 8 میلیون و 340 هزار تومان در معاملات امروز بورس به متقاضیان فروخته شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تجارت‌نیوز نوشت: مشکلات اقتصادی در ایران و چالش‌های مربوط به بازار مسکن باعث شده است آمار ساخت و ساز به ویژه از سال 1398 در حالتی رکودی قرار بگیرد. آمارهای مرکز آمار ایران نیز نشان می‌دهد صدور پروانه‌های ساخت در بهار امسال نسبت به بهار سال 1396 افتی چشمگیر داشته است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد: از ابتدای سال تا 10 بهمن ماه به یک میلیون و 710 هزار متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن، بیش از 150 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.