جمعه 28 مرداد 1401

بندرعباس

بندرعباس

خبرگزاری دانا

سید صولت مرتضوی گفت: با یک بررسی میدانی از برخی از طرح‌های استان هرمزگان، پویایی و شکوفایی را در طرح‌ها به وضوح دیدیم چرا که برخی از طرح‌هایی که سال‌ها معطل بودند با تزریق منابع هم‌اکنون فعال شده‌اند و امیدواریم به نتایج خوبی برسند.

خبرگزاری دانا

در سایه بی توجهی مسئولان، مرگ در جاده‌های ناایمن جنوب کرمان در حال تاخت و تاز است و ماهانه چندین خانوار را عزا دار می‌کند.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهور گفت: پویایی و شکوفایی در طرح های مصوب استان هرمزگان مشهود و برخی طرح ها که سال ها معطل مانده بود فعال شده است.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهور اعلام کرد که از مجموع 163 مصوبه استان هرمزگان 19 مصوبه به صورت کامل عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده و 90 مصوبه در دست اجراست و 46 طرح هم در دست پیگیری قرار دارد.

خبرگزاری مهر

بندرعباس - دولت سیزدهم با ارتباط با همسایگان هم درحوزه اقتصاد دریامحور، بخش بازرگانی، صنایع دریایی و هم از منظر کشاورزی که به دریا وابسته است، برنامه‌های ویژه و کلانی دارد.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهوری دربازدید از بندر شهیدرجایی گفت: صادرات غیر نفتی بیش از 44 درصد رشد و درآمدهای حاصل از گمرگ به صورت ملی از بندر شهید رجایی حدود 180 درصد نسبت به پنج ماهه اولیه سال گذشته افزایش داشته است.

وب‌گاه گسترش

نماینده مردم غرب هرمزگان از دیدار اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس با رییس جمهور خبر داد و گفت: در این دیدار به طور کامل مسائل و مشکلات در کدام از استان‌های اهل سنت نشین توسط نمایندگان مطرح و برنامه‌های کلیدی دولت برای تقویت معیشت مرزنشینان از سوی رییس جمهور مطرح شد.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: 10 هزار میلیارد ریال در سفر رییس جمهور به هرمزگان برای برق رسانی به سایت‌های پرورش میگو این استان مصوب شد که تاکنون 6 مجتمع از این مهم بهره‌مند شده‌اند.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهور در بازدید از یکی از طرح های نیمه تمام حوزه درمان گفت که برای تکمیل طرح بیمارستان 513 تختخوابی بندرعباس نگران تامین اعتبار نباشند و 200میلیارد تومان از محل ماده 56 در آینده نزدیک متناسب با پیشرفت کار و تقدیم صورت وضعیت پرداخت می شود.

خبرگزاری دانا

مرتضوی گفت: دولت تمام قد در کنار سرمایه‌گذاران ایستاده و نگاه ما منعطف بر این است که از طرح‌های سرمایه‌گذاری به خصوص طرح‌هایی که ضریب اشتغال‌زایی بالایی دارند حمایت ویژه داشته باشیم.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون اجرایی رئیس‌جمهور در سفر یک روزه خود به استان هرمزگان از طرح‌های برق رسانی به سایت‌های پرورش میگو و بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس بازدید کرد.

وب‌گاه مشرق نیوز

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری صبح امروز وارد بندرعباس شد.

وب‌گاه گسترش

معاون اجرایی رئیس جمهور برای نظارت میدانی و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و تحقق مصوبات سفر استانی آیت‌الله رئیسی، رفع موانع احتمالی و تسریع در روند اجرا وارد استان هرمزگان شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سال گذشته در حالی که رکورد تاریخی مصرف بیش از 690 میلیون مترمکعب در روز در بخش خانگی، تجاری و صنایع غیر عمده در زمستان ثبت شد، اما گازرسانی به نیروگاه‌ها 9 درصد و به بخش پتروشیمی نیز 3 درصد افزایش را ثبت کرد.

خبرگزاری ایرنا

بندرعباس - ایرنا - معاون اجرایی رئیس جمهور برای نظارت میدانی و بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و تحقق مصوبات سفر استانی آیت‌الله رئیسی، رفع موانع احتمالی و تسریع در روند اجرا وارد استان هرمزگان شد.

خبرگزاری تسنیم

سفیر تام الاختیار قرقیزستان در تهران گفت: کریدور ریلی اوش - بندرعباس، ایران و کشورهای عربی را به چین نزدیک‌تر می‌کند.