چهارشنبه 26 مرداد 1401

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه عصر ایران

وب‌گاه عصر ایران

جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقل از برجام، بارها از کانال های مختلف آمادگی خود را برای پرداختن به مسأله زندانیان، به طرف آمریکایی اعلام کرده است.

وب‌گاه عصر ایران

در این سالها اپراتورهای تلفن همراه حتی شده به ادعا، بهترین کیفیت اینترنت را به مردم عرضه کرده‌اند؛ اما از کیفیت که بگذریم و «انصاف» را ملاک قرار دهیم، «مقرون به صرفه‌ترین اینترنت» را در ایران داشتیم و داریم.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سرهنگ رامین پاشایی دراین‌باره گفت: اخیرا پرونده‌های کلاهبرداری و پولشویی از طریق سایت دیوار با ترفند تبدیل وجه سرقتی به رمز ارز رواج زیادی پیدا کرده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سرهنگ رامین پاشایی دراین‌باره گفت: اخیرا پرونده‌های کلاهبرداری و پولشویی از طریق سایت دیوار با ترفند تبدیل وجه سرقتی به رمز ارز رواج زیادی پیدا کرده است. در این روش کلاهبرداران با ترفند درآمد هفتگی در منزل با آموزش رمز ارز و به بهانه داشتن درآمد دو میلیون تومانی، دام خود را در فضای مجازی پهن کرده اند.

وب‌گاه عصر ایران

این تسهیلات قرض‌الحسنه به مبلغ 12 میلیون تومان و در مرحله اول به تعداد 20 هزار فقره به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی که قصد سفر عتبات عالیات را داشته باشند، پرداخت می‌شود.

وب‌گاه عصر ایران

مشخص نیست او این جمله را به شوخی گفته یا واقعاً قصد خرید این باشگاه انگلیسی را دارد.

وب‌گاه عصر ایران

تا دو روز پیش تانکر‌های آب در شهر حاضر می‌شدند و اندک آبرسانی صورت می‌گرفت، اما دو روز است همین کار را هم نمی‌کنند. مگر ما تا چه مدت می‌توانیم آب‌معدنی بخریم؟ هوا گرم است و روز طولانی. نه آب برای خوردن داریم و نه برای حمام و سایر کار‌های ضروری زندگی

وب‌گاه عصر ایران

جشنواره گل کلمبیا، ناآرامی های انتخاباتی کنیا و بازار شناور در ونیز بنگلادش

وب‌گاه عصر ایران

قطع درختان باید به صورت جدی پیگیری شود تا کسی نتواند خلاف قانون کاری انجام دهد.

وب‌گاه عصر ایران

همچنین مقرر شد به منظور کنترل واکسیناسیون زائران، سامانه "سماح" که برای ثبت نام سفر اربعین در نظر گرفته شده به سامانه "ایران من" متصل شود.

وب‌گاه عصر ایران

انرژی اینتلیجنس پیش بینی کرده در صورت لغو تحریم های نفتی ایران، در این مرحله کشورهای شرق و شمال اروپا مانند لهستان و آلمان مشتری اصلی خرید نفت ایران باشند.

وب‌گاه عصر ایران

میزان غلظت گرد و غبار PM 10 بر حسب میکروگرم بر متر مکعب در ساعت 10 روز چهارشنبه در آبادان یک هزار و 410، و خرمشهر یک هزار و 379 گزارش شد.

وب‌گاه عصر ایران

باید این تصاویر را زنگ خطر بزرگی برای جامعه دانست، زنگ خطری که نشان می دهد فقر اخلاق اجتماعی را دچار فروپاشی کرده و عده ای برای سیر کردن شکم خویش به هر اقدامی مبادرت می کنند.

خبرگزاری مهر

معاون اجتماعی فرهنگی پلیس فتا به تشریح کلاهبرداری و پولشویی افراد سودجو با شگرد سپرده‌گذاری رمز ارز و دریافت سود روزانه پرداخت و در این خصوص به شهروندان هشدار داد.