سه‌شنبه 18 مرداد 1401

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه 55 آنلاین

واتس‌اپ طی خبری اعلام کرد که کاربران حالا می‌توانند حتی پس از دو روز امکان حذف پیام‌های قبلی خود را داشته باشند.

وب‌گاه عصر ایران

کاهش ساعت کاری مذکور شامل مراکز امدادی، درمانی، بهداشتی، اورژانس 115، آتش‌نشانی‌ها، بیمارستان‌ها و بخش‌های عملیاتی دارای نوبت کاری، تولیدی و ارائه دهنده خدمات شهری شهرداری‌ها نمی باشد.

وب‌گاه عصر ایران

سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور: مردمی که در آپارتمانشان سگ حضور دارد می‌توانند تحت عنوان سلب آسایش اقدام کنند و شکایت خود را نزد پلیس مطرح کنند.

وب‌گاه عصر ایران

رستم قاسمی: با توجه به اینکه شهریورماه اوج سفر‌های داخلی است از مردم تقاضا می‌شود از وسایل حمل ونقل شخصی خود نیز استفاده کنند.

وب‌گاه عصر ایران

این تصمیم به دلیل قدردانی و ادای احترام به مخاطبان فیلیمو با توجه به طولانی شدن روند کارشناسی قضایی سریال «جیران» است.

وب‌گاه عصر ایران

شرکت ملی پست: ابتدا باید اشخاص درخواست گذرنامه را در دفاتر پلیس + 10 بدهند و بالافاصله پس از چاپ و تحویل به پست، ما در سریع‌ترین زمان ممکن که در دورترین شهرمایمان بین سه تا چهار روز است، گذرنامه را تحویل می‌دهیم.

وب‌گاه عصر ایران

ثبت نام در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی که در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها به صورت صرفاً براساس سوابق تحصیلی است، از امروز سه شنبه 18 مرداد آغاز می شود و تا روز جمعه 28 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

وب‌گاه عصر ایران

اینکه گاهی تهدید کنند و بر اساس همین تهدید ما را تحریم کنند و سپس بخواهند در مذاکرات پیش برنده باشند دیگر جوابگو نیست.

وب‌گاه عصر ایران

از همه شهروندان پایتخت درخواست می‌شود با کاهش مصرف برق و به‌ویژه خودداری از استفاده از وسایل برقی پرمصرف در ساعات 12 تا 18 ما را در تأمین برق موردنیاز یاری کنند.

وب‌گاه عصر ایران

ما به شهدا و نیروهای مقاومت در فلسطین که همواره با پایداری اسطوره ای مبارزه می کنند، افتخار می کنیم و بار دیگر بر پایبندی خود - همانند چهل سال گذشته - به این مسئله مقدس و ایستادن در کنار این ملت مبارز تاکید می کنیم.

وب‌گاه عصر ایران

به گفته نایب رئیس سندیکای کنسرو؛ آیا شایسته است که ستاد تنظیم بازار به جزیی‌ترین مسائل بازار از جمله قیمت رب و تن ماهی ورود کند؟

وب‌گاه عصر ایران

از جنابعالی به عنوان رئیس قوه قضائیه و پاسدار حقوق حقه مردم درخواست می‌شود تا با هر نهاد و دستگاهی که در مقابل رسالت اصیل خبرنگاران و رسانه‌ها به عنوان چشم بیدار ملت مقاومت و مانع‌تراشی می‌کنند برخورد قاطع و قانونی فرمایید.

وب‌گاه عصر ایران

روز گذشته مصادف بود با هفدهم مرداد، روز خبرنگار، در سینما، تلویزیون و شبکه خانگی آثار متعددی ساخته شده که شغل قهرمانشان خبرنگاری بوده و به همین واسطه ستاره‌های معتبری رخت خبرنگاری را برتن کرده‌اند.

وب‌گاه عصر ایران

مالیات متعلقه با نرخ صفر برای آنها محاسبه خواهد شد.

وب‌گاه عصر ایران

تورنتو کانادا در فصل بهار شاهد حضور راکن‌هاییست که بچه‌هایشان را به جای امن جابجا می‌کنند.

وب‌گاه عصر ایران

متوسط دمایی کشور نسبت به سال گذشته یک درجه بیشتر شده و در برخی نقاط مانند استان‌های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و حتی شمالغرب کشور 4 الی 5 درجه افزایش دما را شاهد هستیم.