سه‌شنبه 2 مرداد 1403

تلگرام

تلگرام

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سرپرست ریاست جمهوری گفت‌: این روزها جنایتگری صهیونیست‌ها در غزه با پشتیبانی و حمایت آمریکا تشدید و همه تلاش‌های بین‌المللی نیز برای آتش‌بس با شکست مواجه شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس عصر امروز (یکشنبه) در تماس تلفنی با رئیس جمهور منتخب کشورمان از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین قدردانی کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزیر امور خارجه جدید انگلیس در سفر به سرزمین‌های اشغالی خواستار آتش بس فوری در نوار غزه شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: ماموران راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در روزها و شب‌های تاسوعا و عاشورای حسینی با آمادگی کامل در همه معابر سطح شهر حضور فعال دارند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: «کتاب» را دیگر نمی‌توان یک کالای فرهنگی قلمداد کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزارت امور خارجه عربستان امروز (یکشنبه) در بیانیه‌ای تلاش نافرجام برای ترور رئیس جمهوری سابق آمریکا را محکوم کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مشعل المپیک 2024 بعد از عبور از چندین کشور امروز یکشنبه وارد پاریس شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که عملیات شهادت طلبانه در شهر اشغالی الرمله، پاسخ طبیعی به جنایات مستمری است که رژیم غاصب علیه ملت فلسطین و سرزمین آنها مرتکب می شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز؛ بازار خودرو در آستانه تعطیلات پیش رو، شاهد کمترین تغییرات بود. به طوری که تنها قیمت یک خودرو با کاهش جزئی روبرو شد و قیمت سایر خودروهای داخلی و مونتاژی بدون تغییر باقی ماند.

وب‌گاه گسترش

کاربران همستر کامبت (Hamster Kombat) گزارش کرده‌اند که هنگام باز کردن این مینی - اپ، با خطای «صفحه وب در دسترس نیست (Web Page Not Availabale)» مواجه می‌شوند. این موضوع توسط حساب رسمی همستر کامبت در پلتفرم X نیز تایید شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس شورای عالی سیاسی یمن در تماس تلفنی با رئیس جمهور منتخب کشورمان، پیروزی در چهاردمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را به وی تبریک گفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مجموعه برج میلاد در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی تعطیل است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: وزارت دفاع روسیه امروز (یکشنبه) از پیشروی نیروهای این کشور در منطقه دونتسک خبر داد و اعلام کرد که کنترل روستای «اوروژاینویه» در دونتسک را به دست گرفته است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: ائتلاف متجاوز آمریکا و انگلیس امروز بار دیگر با حمله هوایی به فرودگاه «الحدیده»، به خاک یمن تجاوز کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یک رسانه آمریکائی اعلام کرد که در خودرو ضارب «دونالد ترامپ» مواد منفجره کشف شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: داده‌های اعلام شده نشان می‌دهد از ابتدای سال جاری تاکنون، 559 دستگاه کانتینر حامل محصولات پروتئینی منجمد وارداتی به بندر شهید رجایی رسیده و از این تعداد، 332 دستگاه کانتینر از بندر فوق خارج شده است.