یک‌شنبه 1 خرداد 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حالی بعد از دو سال وقفه کار خود را آغاز کرده که امیدها برای افزایش سرانه مطالعاتی در کشور به واسطه حمایت و سیاست‌های تشویقی دولت سیزدهم، افزایش یافته است تا شاید سودای دلسوزان این عرصه برای رستاخیز دوباره کتاب و کتابخوانی محقق شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امام خمینی (ره) در نخستین مصاحبه مطبوعاتی خارجی خود قبل از سقوط شاه، به صراحت می‌گوید: با مارکسیست‌های ضدشاه، حتی برای سرنگونی رژیم پهلوی هم همکاری نخواهد کرد. این گفت‌وگو دوم اردیبهشت ماه 1357 در نجف انجام شده است.

وب‌گاه الف

تغییرات سیاسی یا فکری چهره های سرشناس در جمهوری اسلامی از موضوعات جالب توجهی است که هر چند ظرفیت زیادی برای بهره برداری های سیاسی دارد اما نباید ماهیت آن را فقط با رانش های سیاسی توضیح داد بلکه باید آن را از لحاظ فکری تبیین کرد. نوشتار پیش رو با هدف دامن زدن به بحث در این باره و فتح باب منتشر می شود. تحریریه الف مشتاقانه آماده انتشار نقدهای عالمانه یا تبیین های مستقل از این نوشته درباره...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی قوه قضاییه از تشکیل پرونده علیه فائزه هاشمی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نامه نیوز از موضع گیری جمیله علم الهدی پیرامون تحریم ها در نشست تخصصی دانشگاه بهشتی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی قوه‌قضائیه از قطعی بودن حکم احمدرضا جلالی، تشکیل پرونده برای فائزه هاشمی و صدور حکم بدوی برای مهرشاد سهیلی خبر داد. ذبیح‌الله خداییان روز گذشته در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی گفت: احمدرضا جلالی، فرزند محمد ایرانی است و او در سال 96 به اتهام جاسوسی و ارتباط با سرویس جاسوسی موساد، اقدام علیه امنیت کشور، افشای اطلاعات طرح‌های سری و فوق سری...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

یکی از بانوان شاعره که «شاعر غواص‌ها» لقب گرفته است، از چگونگی ورود خود به دنیای شعر و نقش‌های همسرانه و مادرانه‌اش گفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

همشهری آنلاین نوشت: قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) رزمندگان یک تیم مسلح تروریستی را کشف و منهدم کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

بقیع تاکنون 2 بار مورد تخریب وهابیون سعودی قرار گرفته است. آخرین بار 99 سال گذشته همزمان با هشتم شوال سال 1345 قمری که به «یوم الهدم» مشهور است، بقیع به دستور سعودی‌ها تخریب و با خاک یکسان شد.

وب‌گاه الف

فرمانده کل سپاه گفت: ما امروز از هر زمان دیگری قوی‌تر هستیم. این سختی‌ها را پشت سر خواهیم گذاشت و شادی‌هایمان را تقسیم می‌کنیم. ما در آینده نزدیک بر دشمنان‌مان غلبه نهایی خواهیم کرد.

خبرگزاری مهر