سه‌شنبه 28 فروردین 1403

حضرت محمد

حضرت محمد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

تشییع پیکر شهدای جنایات ترویستی دمشق، امروز - جمعه و همزمان با برگزاری راهپیمایی روز قدس با حضور مردم در تهران آغاز شد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر کشور برگزار شد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

کشور عراق از جمله کشورهائی است که در برابر گروه های تروریستی از جمله گروه داعش بسیار آسیب پذیر است. یکی از مهمترین دلایلی که عراق را مستعد حضور گروه های تروریستی کرده است اختلافات مذهبی و قومی در این کشور است. عدم تجانس قومی و مذهبی، ثبات و اتحاد در این کشور را پیوسته تحت تاثیر قرار داده است. پس از سرنگونی صدام روند دولت - ملت سازی در عراق به کوشش آمریکا آغاز شد اما این پروژه نتوانست...

وب‌گاه مشرق نیوز

راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت 9 امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در سراسر کشور آغاز شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

امام راحل در طول حیات پر برکت‌شان همواره خطر رژیم صهیونیستی را به حاکمان و مردم مسلمان گوشزد کردند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعاتی دیگر با حضور اقشار مختلف مردم و مسوولان در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم

جزء بیست و پنجم قرآن را با ترتیل شهریار پرهیزگار، معتز آقایی و عباس امام جمعه می‌شنوید.

خبرگزاری تسنیم

رئیس جمهور گفت: روز قدس امسال فقط مربوط به مسلمانان نیست بلکه مربوط به همه وجدان‌های بیدار در عالم و حقیقتا جهانی است.

وب‌گاه خبر آنلاین

رئیس دولت سیزدهم در جمع سفرا و کارداران کشورهای اسلامی گفت: قدرتمند شدن و اقتدار کشورهای اسلامی را قدرتمند شدن خود و همه کشورهای اسلامی می‌دانیم و کوچک‌ترین ناامنی در هر کدام از کشورهای اسلامی را ناامنی در همه کشورهای اسلامی می‌دانیم.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی عصر امروز - پنجشنبه - در آستانه روز جهانی قدس، در دیدار «سفرا و کارداران کشور‌های اسلامی» ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جمع، ماه مبارک رمضان را ماه تقویت دگرخواهی در پرتو خداخواهی و صیام و قیام دانست و تصریح کرد: آیات نورانی قرآن کریم و مبعوث شدن رسول گرامی اسلام برای هدایت همه مردم و انسان‌هاست، اما هوا‌های نفسانی...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران دست همکاری همه همسایگان و کشورهای اسلامی را به گرمی می‌فشارد و اولویت سیاست خارجی ما تقویت تعامل سازنده و پیشبرد منافع مشترک و متقابل با کشورهای اسلامی است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس‌جمهور در دیدار «سفرا و کارداران کشورهای اسلامی» اظهار داشت: یکی از چالش های مشترک کشورهای اسلامی و منطقه دخالت بیگانگان است.

خبرگزاری میزان

در آستانه روز قدس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی در نامه‌ای قاریان، اساتید و اهالی قرآنی جهان اسلام را به مشارکت در روز قدس و پویش‌های ضدصهیونیستی دعوت کرد.

خبرگزاری تسنیم

رئیس شورای توسعه قرآنی خطاب به اساتید قرآن جهان اسلام نوشت: «اگر امروز در برابر جنایت‌های سفاکانه صهیونیست‌های خبیث فریاد برنیاوریم، چگونه می‌توانیم در برابر رسول اکرم در آن لحظه که از قوم خود به‌خاطر مهجوریت قرآن شکایت می‌کنند، سربلند باشیم؟»

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، حجت الاسلام محمد قمی، رئیس شورای توسعه قرآنی کشور در آستانه روز قدس در نامه‌ای سرگشاده خطاب به قاریان و اساتید قرآن جهان اسلام، با اشاره به موقعیت مناسب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای نمایش انزجار جهان اسلام از رفتار‌های وحشیانه صهیونیست‌ها در فلسطین یادآور شد، «غزه امروز پیشانی نزاع حق و باطل است» و سکوت مسلمانان را مصداق کمک به ظالمان رسوای تاریخ...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

یک کارشناس مذهبی به برخی از دلایل جاودانگی شخصیت حضرت علی (ع) و نظرات اندیشمندان غربی درمورد جایگاه والای حضرت امیرالمومنین (ع) پرداخت.