سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز (چهارشنبه 21 اردیبهشت) در جلسه این شورا با تسلیت به مناسبت سالروز تخریب بارگاه ملکوتی ائمه بقیع توسط وهابیون گفت: حدود 100 سال پیش در روز هشتم ماه شوال سال 1344 هجری قمری وهابیون افراطی حرم چهار امام شیعیان در بقیع را ویران و خود را به بدنامی در تاریخ مشهور کردند. وی افزود: در این روز قبرستان بقیع با...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سومین دوره جشنواره شعر «مباهله» برگزار می‌شود و علاقمندان تا 15 تیر فرصت دارند اشعار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

خبرگزاری دانا

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جهاد ما مبارزه با گرانی است؛ امروز اگر می‌خواهیم به دشمن سیلی بزنیم و جواب غربزده‌های داخلی را بدهیم باید کار خود را رها نکنیم.

خبرگزاری تسنیم

مشاور امور بانوان شهرداری تهران گفت: 9 جشنواره در 9 بوستان از عید فطر تا میلاد پیامبر (ص) طراحی و برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در بوستان بانوان برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در حالی بعد از دو سال وقفه کار خود را آغاز کرده که امیدها برای افزایش سرانه مطالعاتی در کشور به واسطه حمایت و سیاست‌های تشویقی دولت سیزدهم، افزایش یافته است تا شاید سودای دلسوزان این عرصه برای رستاخیز دوباره کتاب و کتابخوانی محقق شود.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - امام خمینی (ره) در نخستین مصاحبه مطبوعاتی خارجی خود قبل از سقوط شاه، به صراحت می‌گوید: با مارکسیست‌های ضدشاه، حتی برای سرنگونی رژیم پهلوی هم همکاری نخواهد کرد. این گفت‌وگو دوم اردیبهشت ماه 1357 در نجف انجام شده است.

وب‌گاه الف

تغییرات سیاسی یا فکری چهره های سرشناس در جمهوری اسلامی از موضوعات جالب توجهی است که هر چند ظرفیت زیادی برای بهره برداری های سیاسی دارد اما نباید ماهیت آن را فقط با رانش های سیاسی توضیح داد بلکه باید آن را از لحاظ فکری تبیین کرد. نوشتار پیش رو با هدف دامن زدن به بحث در این باره و فتح باب منتشر می شود. تحریریه الف مشتاقانه آماده انتشار نقدهای عالمانه یا تبیین های مستقل از این نوشته درباره...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی قوه قضاییه از تشکیل پرونده علیه فائزه هاشمی خبر داد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

نامه نیوز از موضع گیری جمیله علم الهدی پیرامون تحریم ها در نشست تخصصی دانشگاه بهشتی خبر داد.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سخنگوی قوه‌قضائیه از قطعی بودن حکم احمدرضا جلالی، تشکیل پرونده برای فائزه هاشمی و صدور حکم بدوی برای مهرشاد سهیلی خبر داد. ذبیح‌الله خداییان روز گذشته در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی گفت: احمدرضا جلالی، فرزند محمد ایرانی است و او در سال 96 به اتهام جاسوسی و ارتباط با سرویس جاسوسی موساد، اقدام علیه امنیت کشور، افشای اطلاعات طرح‌های سری و فوق سری...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

یکی از بانوان شاعره که «شاعر غواص‌ها» لقب گرفته است، از چگونگی ورود خود به دنیای شعر و نقش‌های همسرانه و مادرانه‌اش گفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

همشهری آنلاین نوشت: قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) رزمندگان یک تیم مسلح تروریستی را کشف و منهدم کردند.