دوشنبه 3 اردیبهشت 1403

حضرت محمد

حضرت محمد

وب‌گاه عرشه آنلاین

پناهیان درجلسه فعالان اقتصادی با رئیسی پس از جنجال اخیرش حضور پیدا کرد. پناهیان درجلسه فعالان اقتصادی با رئیسی پس از جنجال اخیرش حضور پیدا کرد. به گزارش عرشه آنلاین، عکسی از علیرضا پناهیان، سخنران مذهبی بعد از جنجال های اخیرش در جلسه دولت با فعالان اقتصادی منتشر شد.

خبرگزاری تسنیم

جزء سی‌ام قرآن را با ترتیل شهریار پرهیزگار، معتز آقایی و عباس امام جمعه می‌شنوید.

وب‌گاه عصر ایران

نکته قابل توجه در عکس‌های منتشر شده از این جلسه اقتصادی در خبرگزاری دولت، حضور علیرضا پناهیان در این جلسه بعد از جنجال‌ها و اظهارات اخیرش درباره پیامبر گرامی اسلام و امیر المومنین (ع) است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

روزنامه اطلاعات در واکنش به جنجال های اخیر پناهیان نوشت: چه بی‌مایه و کم اطلاعند افرادی که می‌پندارند کسی در اطراف پیامبر و علی نمانده بود و دلیلش را هم تندخویی و خشونت آن بزرگواران قلمداد می‌کنند که موجب رمیدن و رانده‌شدن مردم از اطراف آنها شده‌است.

وب‌گاه خبر آنلاین

مداح معروف به اظهارات اخیر علیرضا پناهیان روی آنتن زنده صداوسیما، درباره پیامبر (ص) و امام علی علیه السلام، واکنش نشان داد.

وب‌گاه عصر ایران

پناهیان اخیرا طی اظهاراتی روی آنتن زنده صداوسیما، پیامبر (ص) را گوشت تلخ توصیف کرده بود.

وب‌گاه خبر آنلاین

چه بی‌مایه و کم اطلاعند افرادی که می‌پندارند کسی در اطراف پیامبر و علی نمانده بود و دلیلش را هم تندخویی و خشونت آن بزرگواران قلمداد می‌کنند که موجب رمیدن و رانده‌شدن مردم از اطراف آنها شده‌است؛ در حالی که تواریخ شیعه و سنی و حتی مورخان غیر مسلمان و نیز صراحت آیات قرآن خلاف این ادعا را اثبات می‌کند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حضور علیرضا پناهیان در جلسه دولت با فعالان اقتصادی بعد از جنجال های اخیر مورد توجه عکاسان خبری گرفت.

وب‌گاه عرشه آنلاین

‌45 سال پیش روزنامه‌های آن زمان از تیتر "اعدام" استفاده کردند، اما روایت گری‌های روز‌ها و سال‌های پس از اعدام شامل صحبت‌های خلخالی، هادی غفاری، ابراهیم یزدی، فرشته انشاء (از نزدیکان هویدا)، ابوالفضل حکیمی (نماینده مردمی حاضر در دادگاه هویدا)، اصغر رخ صفت (رئیس وقت زندان قصر)، توکلی بینا (عضو حزب موتلفه اسلامی) و عباس میلانی (تاریخ پژوه) نشان می‌دهد، هویدا پیش از اجرای حکم اعدام در حیاط...

وب‌گاه خبر آنلاین

عکسی از علیرضا پناهیان، سخنران مذهبی بعد از جنجال های اخیرش در جلسه دولت با فعالان اقتصادی منتشر شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

خب، پناهیان به تلویزیون تشریف آورد و از بعضی‌ها عذرخواهی کرد. همین‌که حکم تکفیرش صادر نشد و به او فرصت داده شد درباره اتفاقات این یکی‌دو روزه توضیحاتی بدهد جای شکرش باقی است. شوخی نمی‌کنم. این درست که چنین فرصتی به خیلی‌ها داده نمی‌شود و برخورد مؤمنانه منحصر و محدود به عده خاصی است، اما نفس چنین برخوردی جای خوشحالی دارد. فقط امیدوارم چنین برخوردهایی به او و امثال او ختم نشود و در موارد...

وب‌گاه خبر آنلاین

آقای پناهیان به جای این که بگویید من، هم در معنا و هم در نوع حرف زدنم دچار لغزش شدم، همه میلیون ها گیرنده پیام را دچار اختلال در دریافت تصور کرده اید تا نکند از برج عاج تخیلی تان تنزل یابید.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

کتاب «اسرار ماه رمضان» و مراقبات و مناسک آن به قلم استاد محمدتقی فیاض بخش به راهبرد‌های عملی برای بهره‌گیری از ماه رمضان می‌پردازد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، ماه مبارک رمضان فرصتی است تا از برکت سفره الهی بهره‌مند شویم، برکتی که بندگان هر روزه می‌توانند با خواندن ادعیه‌های مناسب هر روز بهره ببرند. به همین مناسبت، همراه با شما دعای روز بیست و نهم ماه مبارک رمضان را با هم می‌خوانیم. بسم الله الرحمن الرحیم «اللهم غَشنی فیهِ بالرحمَهِ وارزُقنی فیهِ التوفیقِ والعِصمَهِ وطَهر قلبی من غَیاهِبِ التُهمَهِ یا...

خبرگزاری تسنیم

جزء بیست و نهم قرآن را با ترتیل شهریار پرهیزگار، معتز آقایی و عباس امام جمعه می‌شنوید.

وب‌گاه خبر آنلاین

یکی از دو راهی هایی که انسان ها را در سطح فردی و ملت ها را در تزار کلان از یکدیگر متمایر می کند، همین "پذیرش خطا" و " قبول تاوان خطا"ست. بسیار خوانده ایم که در فلان کشور توسعه یافته، مقامی که خطای مختصری داشته، در حضور رسانه ها و مقابل دوربین ها بدان اعتراف و از سمتش استعفا کرده و خود را به دست قانون سپرده است. در مقابل، بسیار دیده ایم که در جهان سوم، صاحبان نام و منصب، خطا می کارند...