یک‌شنبه 1 خرداد 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری دانا

آیین عبادی سیاسی نماز جمعه در شهرستانهای کرمانشاه برگزار و مطالبی درباره مباحث روز مطرح شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

امام جمعه کرج گفت: مردم به خوبی متوجه هستند تلاش‌ها برای بهترشدن اوضاع است وقتی ناچاربه جراحی شدیم، چون جراحی یک مقدار درد و دوران نقاهت دارد باید تحمل کنیم تا از این مرحله عبور کنیم.

خبرگزاری دانا

امام جمعه زنجان با اشاره به سفر رئیس جمهور سوریه به ایران، تصریح کرد: این سفر نشان داد اگر بین تهران و دمشق فاصله بیفتد جبهه مقاومت ضعیف می‌شود و این دیدار توطئه دشمنان را خنثی کرد.

وب‌گاه عصر ایران

دستگاه قضا با اخلالگران اقتصادی و برهم زدگان نظم اجتماعی که به خیابان می آیند، برخورد کند.

خبرگزاری دانا

سردار زهرایی با بیان اینکه اقتصاد در انقلاب اسلامی اقتصاد مقاومتی و نظریه ولی فقیه است، گفت: باید مدل رفتاری اقتصاد مثل مدل رفتاری در سیاست باشد

وب‌گاه دنیای اقتصاد

امام جمعه دزفول با بیان اینکه زالوصفتان اقتصادی از این طریق ضربه‌های مهلکی به کشور وارد کرده‌اند، گفت: اکنون هم عده‌ای از این زالوصفتان، منتقد اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها هستند و ضمن تحریف، افرادی را به خیابان‌ها می‌فرستند و دشمنان هم به آنها خط می‌دهند.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: حجت الاسلام قاضی دزفولی با بیان اینکه زالوصفتان اقتصادی از این طریق ضربه‌های مهلکی به کشور وارد کرده‌اند، افزود: اکنون هم عده‌ای از این زالوصفتان، منتقد اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها هستند و ضمن تحریف، افرادی را به خیابان‌ها می‌فرستند و دشمنان هم به آنها خط می‌دهند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سردار سلامی گفت: الان بیش از گذشته مردم به بسیج نیاز دارند چون تمام مخاطرات باقی است و در برابر آن تکیه گاه‌ها باید قوی باشد.

وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا - سردار سلامی تاکید کرد: دشمن می خواهد در خانه هایمان، پای گیرنده ماهواره، اینترنت و با شایعه، فراخوان تجمع و تحریک ما را شکست دهد ولی چون بسیج هست نمی‌تواند و مدام سرش به سنگ می‌خورد و امروز باید به گونه‌ای دیگر کشور را بسازیم.

وب‌گاه عصر ایران

" مقاومت و تحمل، رهبری، یکی از دلایل تحمل ملت در سختی هاست."

خبرگزاری ایرنا

مشهد - ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال پیشروی هستیم و در بیرون راهها را بر دشمن بسته‌ایم و در درون، قدرتمند و در حال جراحی اقتصادیم که سختی‌هایی دارد و در این راه، بسیج باید به کمک مردم بشتابد.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - همایش «بقیع پیوند دهنده مذاهب اسلامی» روز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در حج و زیارت و سخنرانی اندیشمندانی از مذاهب مختلف اسلامی در قم برگزار شد.

خبرگزاری مهر

مشهد وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در اقتصاد تورمی بخش زیادی از درآمد مردم و قدرت خرید از بین می‌رود، اگر می خواهیم اقتصاد مردمی داشته باشیم بایدحقوق مردم توسط حاکمیت تعریف و رعایت شود.

وب‌گاه تابناک

دبیر شورای نگهبان گفت: مسئولان در اجرای اصلاح یارانه‌ها با بررسی‌های همه جانبه، به نحوی برنامه‌ریزی کنند که مردم دچار سختی و فشار نشوند.