سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401

حضرت محمد

حضرت محمد

خبرگزاری دانا

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: از ابتدای شیوع کرونا بیش از سه ملیون بسته معیشتی بین مردم توزیع شده است و در طول این مدت بیش از سه هزار دست جهیزیه نیز به زوج های جوان اهدا شد.

وب‌گاه منیبان

فرمانده کل سپاه گفت: ما در آینده نزدیک بر دشمنان‌مان غلبه نهایی خواهیم کرد.

وب‌گاه عصر ایران

دادستان به عنوان مدعی العموم موضوع را پیگیری کرده است. پرونده در جریان و در حال پیگیری است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم تاکید کرد: نان به هیچ وجه گران نمی‌شود، بنزین هم به هیچ وجه کوپنی و گران نخواهد شد.

وب‌گاه مشرق نیوز

سخنگوی قوقه قضائیه گفت: فائزه هاشمی برای اهانت به پیامبر و درخواست تحریم نهادهای انقلابی کشور تحت تعقیب قرار گرفت.

وب‌گاه خبر آنلاین

مهدی نصیری، مدیرمسئول سابق روزنامه «کیهان» و هفته‌نامه و سپس ماهنامه «صبح» معتقد است امروز هیچ آدم خردمندی به دنبال براندازی جمهوری اسلامی نیست و هیچ آدم عاقلی هم دنبال تشویق مردم به شورش و انقلاب نیست. او تاکید می‌کند همه ما سخن از اصلاح می‌گوییم و اصلا خود آقایان بیایند و سردمدار اصلاح شوند اما بیایند.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده کل سپاه گفت: ما امروز از هر زمان دیگری قوی‌تر هستیم. این سختی‌ها را پشت سر خواهیم گذاشت و شادی‌هایمان را تقسیم می‌کنیم. ما در آینده نزدیک بر دشمنان‌مان غلبه نهایی خواهیم کرد.

خبرگزاری تسنیم

اندیشه تخریب متأثر از تفکر اموی در دشمنی با خاندان عترت است؛ همان عده که با حسادت خود، جسارت به اهل بیت را بر خود جایز شمردند و در این باره از هیچ نوع گستاخی دریغ نکردند.

خبرگزاری تسنیم

فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران گفت: در تهران سامانه‌ای طراحی کرده‌ایم که 120 هزار خانواده نیازمند را تحت پوشش خود دارد. به همین جهت ما بزرگترین شبکه محرومیت‌زدایی محله‌محور را در اختیار داریم.

خبرگزاری ایرنا

قم - ایرنا - رییس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) با بیان این‌که روشن است که وجود بارگاه بر قبور ائمه (ع) هیچ ربطی به مساله شرک ندارد، گفت: هدف اصلی آن‌ها در تخریب قبور ائمه (بقیع) جدا کردن مردم از امامت است.

خبرگزاری مهر

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: از ابتدای شیوع کرونا بیش از سه ملیون بسته معیشتی بین مردم توزیع شده است و در طول این مدت بیش از سه هزار دست جهیزیه نیز به زوج های جوان اهدا شد.

خبرگزاری مهر

معاف در یادداشتی برگزاری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را پاسخ عملی به شبهه بی توجهی مردم ایران به کتاب دانست، و سرانه مطالعه مردم ایران را نسبت به میانگین دنیا را مطلوب بیان کرد.

خبرگزاری دانا

امان الله علیمرادی با اشاره به سالروز تخریب قبور ائمه بقیع گفت: از آفات بزرگ و خطرناک در هر مذهب و آیین، کج فهمی و تندروی و برداشت های غلط و انحرافی و به اصطلاح قرائت های خود ساخته از آن آیین است که در مقاطع مختلف است.

وب‌گاه 55 آنلاین

اینجا شهری است که مغول دست از ویرانی برداشت و ایرانی شد و آستین را برای ساختن بالا زد. کاری که بدون اوحدی‌ها ممکن نبود.»