چهارشنبه 6 مهر 1401

دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد

به گزارش خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور حکمی امین رضا لطفعلی‌زاده» را به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب کرد.

در این حکم خطاب به دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی آمده است:

صدیق ارجمند برادر گرامی، جناب آقای امین رضا لطفعلی‌زاده (زید عزه) نهضت تبلیغات اسلام ناب در ادامه مسیر بالنده و تحول‌گرای خود، امروز در آستانه جهشی تازه قرار دارد. تکلیف خطیر تبلیغ اسلام عاشورایی در پرتو تأکید و امر به جهاد تبیین توسط رهبر فرزانه و حکیم انقلاب، اهمیتی دو چندان یافته است. جهادی که جز باهم آهنگی و هم‌افزایی تمامی نیرو‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی محقق نخواهد شد.

اکنون که ظرفیت‌های متعدد فرهنگی، تبلیغی و اجتماعی در سایه استقرار دولت انقلابی و به میدان آمدن نیرو‌های جهادی و جوان برای خدمت و جهاد مهیا شده است، اجتماع هم مؤمنانه و تواصی به حق و صبر در امور، بیش از پیش اهمیت یافته است.

سازمان تبلیغات اسلامی مصمم است ضمن لبیک تمام عیار به ندای رهبر معظم انقلاب در امر جهاد تبیین، در دومین گام از خیزش تحول خواهانه خود تمام مساعی خود را جهت تشکیل جبهه قدرت‌مند واحد میان نیرو‌های انقلابی و به میدان آوردن ظرفیت‌های مردمی و پشتیبانی حاکمیتی در این عرصه به کار گیرد و گام مؤثرتری در این زمینه بردارد.

این مهم جز با تکون سازمان مرکزی نیرومند و البته چابک و تمهید بسط مدیریتی و راهبری برای ریاست سازمان در تمامی گستره متنوع و متکثر مأموریتی تحقق نمی‌یابد. از این رو جنابعالی را که علاوه بر تعهد و سوابق مؤثر فرهنگی، تربیتی مدیریتی دارای انگیزه و روحیه جهادی و انقلابی می‌باشید به عنوان دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست منصوب می‌کنم.

ضروری است همه معاونین، مدیران کل ستادی و استانی و روسای بنیاد‌های سازمان را به معمول داشتن همکاری و همراهی موثر و هماهنگی جهت تمشیت بهتر امور با جنابعالی سفارش کنم.

امید است با اتکال به درگاه الهی، همت و تلاش جهادی، در انجام وظایف محوله موفق و مشمول عنایات ویژه حضرت ولیعصر (ارواحنا له الفدا) باشید.

شایسته است از زحمات برادر ارجمند جناب آقای باقری در مدت تصدی این مسئولیت، تقدیر و تشکر به عمل آورم و برای ایشان از خداوند متعال توفیق مسئلت نمایم.

اهم وظایف

بنابراین گزارش اهم وظایف دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی به این شرح ابلاغ شده است: معاضدت و معاونت در تعاملات و ارتباطات با آحاد نیرو‌های مؤثر فرهنگی و تبلیغی در زیست بوم جامعه اعم از نهادها، سازمان‌ها و نیرو‌های مردمی. برنامه‌ریزی هدفمند جهت تعامل و ترابط اثر بخش با مدیران، نخبگان و خواص عرصه فرهنگ و تبلیغ. تمشیت و ایجاد هم آهنگی درون سازمانی و پی‌گیری اثربخش در تحقق منویات رئاستی در گستره عرض عریض سازمان در عین لحاظ ضوابط تشکیلاتی. باز طراحی و مدیریت و تمهید موثر امور محتوایی و رسانه‌ای راس سازمان. مدیریت امور دفتر و برنامه‌ریزی جهت ارتقای فعالیت‌های مربوطه من جمله مکاتبات و پی‌گیری‌های ویژه حوزه ریاست. مدیریت و هدایت مؤثر تعاملات و همکاری رئیسی با دیگر نهاد‌ها و سازمان‌ها و ارتقای تصویر سازمان تبلیغات اسلامی در تحقق ارتباطات هم افزایی حاکمیتی.

سوابق مدیریتی و اجرایی

بنابراین گزارش، «امین رضا لطفعلی‌زاده» از فعالان فرهنگی متعهد و شناخته شده جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است که برخی از سوابق فعالیت های وی عبارتست از:

مدیر عامل مرکز عرضه محصولات و خدمات فرهنگی نوجوانان کشور، نسل آفتاب مشاورِ معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دستیار ویژه دبیر کل و معاون فرهنگی، تربیتی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور عضو کمیته ساماندهی نیروی انسانی و انتصابات مجموعه‌ها و سازمان‌های مختلف در کشور معاون سازمان ملی جوانان فارس عضو و جانشین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در استان فارس مدیر مؤسسه فرهنگی، تربیتی نشر فرهنگ شهادت عضو هیأت مدیره و مدیر عامل مجموعه شتاب دهنده پلاک 8، با محوریت سبک زندگی ایرانی، اسلامی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور مشاور مدیرعامل مؤسسه کتاب شهر ایران رئیس هیأت مدیره مرکز تخصصی مشاوره خانواده، راه زندگی عضو هیأت مدیره مجمع نویسندگان جوان دفاع مقدس، حماسه نگاران

سوابق تدریس

«امین رضا لطفعلی‌زاده» همچنین در زمینه تدریس نیز فعالیت داشته و مدرس دوره‌های مختلف کشوری در حوزه «سازماندهی تشکیلات و شبکه‌سازی» و دوره‌های متعدد آموزشی و ارتقاء مربیان تربیتی کشور بوده و در رویدادها و برنامه‌های فرهنگی، هنری بسیاری در سطح ملی و استانی به عنوان طراح و مجری حضور داشته است.

علاوه بر این، وی عضو مجامع مختلف در حوزه مطالعه و کتابخوانی بوده و در زمینه راه‌اندازی بیش از 5 کتابفروشی در سطح کشور فعالیت داشته است.

انتهای پیام /

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

سازمان تبلیغات اسلامی

حجت‌الاسلام قمی محمد قمی این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است
دستیار ویژه و مدیرکل حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد 2