چهارشنبه 6 مهر 1401

رئیسی در نشست خبری در نیویورک: آمریکا قهرمان مبارزه با تروریسم را ترور کرد / برخی کشورهای غربی مامن تروریست‌ها شده است

خبرگزاری فارس مشاهده در مرجع
رئیسی در نشست خبری در نیویورک: آمریکا قهرمان مبارزه با تروریسم را ترور کرد / برخی کشورهای غربی مامن تروریست‌ها شده است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت الله رئیسی رئیس جمهور شامگاه امروز در نشست خبری با رسانه‌ها که در نیویورک برگزار شد، درباره مسائل اوکراین گفت: ما هر اقدامی بتوانیم برای پایان جنگ در اوکراین انجام می‌دهیم.

وی درباره سوالی پیرامون همکاری نظامی ایران و روسیه افزود: ما قراردادهای متعددی با روسیه داریم، دفاعی، اقتصادی، علمی و فضایی.... و سالهاست این ارتباط با روسیه وجود دارد.

وی درباره گروه هایی که در سال 60 دست به اقدامات تروریستی در ایران زدند، گفت: این جریان تروریستی17 هزار نفر را به شهادت رساندند و رئیس جمهور، نخست وزیر و امامان جمعه بسیاری از شهرهای ایران و... را ترور کردند. آنها مثل داعشی که امروز دست به جنایت می زند، 17 هزار نفر را ترور کردند. چرا برخی کشور خود را محلی برای ادامه فعالیت این کشورها تبدیل کرده اند.

وی تاکید کرد: داعش و گروه‌های تروریستی زندگی را به کام مردم منطقه تلخ کردند، عراق و سوریه را به آتش کشیدند، جوانان برومندی از ایران و کشورهای مختلف کنار هم جمع شدند و تصمیم گرفتند جان خودشان بگذرند تا مردم را نجات دهند، فرمانده آنها شهید حاج قاسم سلیمانی بود، ترور حاج قاسم، یعنی ترور قهرمان مبارزه با تروریست. آیا سردار سلیمانی چون توانست داعش را نابود کند و مردم منطقه را نجات دهد، باید جایزه می گرفت یا باید ترور می شد؟

این خبر تکمیل می شود....

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید رئیسی ترور رئیس جمهور این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است