چهارشنبه 26 مرداد 1401

زنجان

زنجان

وب‌گاه عرشه آنلاین

مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به جزئیات همکاری 4 وزارتخانه در طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد (مهیا) گفت: مجوز نانوایی در تهران تا 5میلیارد تومان معامله می‌شد.

وب‌گاه گسترش

مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه روزانه حدود 82 میلیارد تومان خرید نان توسط مردم انجام می‌شود، گفت: به این ترتیب به‌طور متوسط حدود هزار تومان مبلغ سرانه خرید نان هر ایرانی در روز است.

خبرگزاری دانا

سرپرست معاونت توسعه طرح‌های شرکت برق حرارتی گفت: در راستای طرح‌های افزایش توان تولید برق و کمک به کاهش خاموشی‌ها در تابستان امسال، بیش از 4 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی افزوده شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تسنیم نوشت: مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، ترمیم جبران 15 درصدی هزینه‌های نانوایان و تخصیص سهمیه بر مبنای عملکرد اجرایی می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

تعداد افراد فوت‌شده با تست مثبت کرونا در 19 استان کشور روند صعودی داشته است اما در تهران، روند بیماران بستری و فوتی، از میانگین کشوری پایین‌تر است.

خبرگزاری دانا

رئیس میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان زنجان با بیان اینکه اشتغال مهم‌ترین موضوعی است که در روستاهای هدف گردشگری دنبال می‌شود گفت: رونق حوزه گردشگری، اشتغالزایی و ارزش‌افزوده مالی از جمله مزیت‌هایی است که گردشگری روستایی به همراه دارد و نباید از این فرصت در چرخه اصلاح اقتصادی غافل بود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آتاکمپرسور به عنوان نمایندگی رسمی شرکت هوایار در غرب کشور خدمات گسترده‌ای را درخصوص فروش کمپرسور و انواع درایرها دارد.

خبرگزاری مهر

سرپرست معاونت توسعه طرح‌های شرکت برق حرارتی گفت: در راستای طرح‌های افزایش توان تولید برق و کمک به کاهش خاموشی‌ها در تابستان امسال، بیش از 4 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی افزوده شد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه طرح‌های شرکت برق حرارتی گفت: باهدف افزایش توان تولید برق و کمک به کاهش خاموشی‌ها در تابستان امسال، بیش از چهار هزار مگاوات برق در مدت کمتر از یک سال به ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی افزوده شده است.

خبرگزاری دانا

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی زنجان گفت: گوسفند افشاری یکی از نژادهای سنگین وزن گوسفندی و از منابع مهم ژنتیکی دام سبک ایران می‌باشد که از پتانسیل مناسبی برای تولید گوشت برخوردار است و نقش مهمی را در تامین گوشت قرمز کشور ایفا می‌کنند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، محمد جلال، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در برنامه «میز اقتصاد» درباره عملکرد اجرای مرحله اول طرح هوشمند سازی یارانه نان و جزئیات ورود به مرحله دوم این طرح توضیحاتی ارائه کرد. وی با اشاره به گذشت بیش از 90 روز از شروع اجرای طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان گفت: بیش از 70 میلیون کارت بانکی یکتا در این 90 روز خرید نان را از بستر کارتخوان‌های...

خبرگزاری دانا

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی 4 شهرستان استان زنجان گفت: درصد واکسیناسیون مردم در نوبت چهارم فاجعه بوده و تنها 2.3 درصد از مردم واکسن دوز چهارم کرونا را دریافت کرده‌اند.

وب‌گاه گسترش

مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، ترمیم جبران 15 درصدی هزینه‌های نانوایان و تخصیص سهمیه بر مبنای عملکرد اجرایی می‌شود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

با توجه به اهمیت موضوع از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده چنین مواردی مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن 110 به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.