یک‌شنبه 5 تیر 1401

سازمان بهزیستی

سازمان بهزیستی

وب‌گاه الف

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در روز جهانی قربانیان خشونت از بهره‌مندی 280 فرد خشونت‌دیده از خدمات بهزیستی طی سال گذشته خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

خبرگزاری دانا

بسیج سازندگی در راستای اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری گام در راه آبادانی و زدون غبار محرومیت از چهره روستاها گذاشته و این نهضت را با آبرسانی به محرومان تا سواد آموزی عملی کرده تا به فرمان امام خمینی (ره) در تشکیل جهاد سازندگی لبیک گفته باشد.

خبرگزاری تسنیم

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش درباره آموزش کودکان کار گفت: اگر کودکی تحت عنوان "کودکان کار" فعالیت کند جزو شرح وظایف سازمان بهزیستی است که آنها را شناسایی و به آموزش و پرورش معرفی کند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وب‌گاه عصر ایران

در خدمات اقامت شبانه‌روزی، علاوه بر ارائه خدمات سرپایی، افراد می‌توانند حداکثر به مدت 120 روز از خدمات نگهداری موقت استفاده کنند؛ این مدت در صورت نیاز با تأیید تیم تخصصی برای 69 روز دیگر نیز قابل تمدید است.

وب‌گاه منیبان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از تداوم ثبت شماره اشتراک مددجویان در سامانه امداد هوشمند به منظور برخورداری از مصوبه آب و برق و گاز رایگان خبر داد.

وب‌گاه فرارو

طی سال گذشته 280 فرد خشونت‌دیده یا در معرض خشونت با میانگین سنی 25 تا 35 سال از سازمان بهزیستی خدمت گرفتند و از خدمات تخصصی مددکاری، روانشناسی، بهداشتی، حقوقی، آموزشی و... با هدف توانمندسازی و بازگشت به کانون گرم خانواده یا جامعه بهره‌مند شدند.

خبرگزاری مهر

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با توجه به حساسیت موضوع خانواده، ارائه مجوز در این حوزه باید با دقت بیشتری صورت گیرد؛ پس نظارت پیشینی در احراز مجوز مقدم بوده تا نظارت پسینی موثرتری صورت گیرد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کارت شرکت در کنکور سراسری سال 1401 در این لینک https://register4.sanjesh.org/krtsar140104/ قابل دسترسی است. راهنمای شرکت در آزمون سراسری سال 1401 شامل: اطلاعات عمومی درخصوص نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون، زمان برگزاری، مواد امتحانی، تعداد سوالات، مدت پاسخگویی به آن‌ها و تعداد دفترچه‌ها و پاسخنامه‌های آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه‌های...

وب‌گاه عرشه آنلاین

دوستان شبانه روز برای بررسی کار کنند تا وضعیت این افراد روشن شود. دیگر جای بررسی ندارد که بعد از دو مرحله پرداخت هنوز بررسی‌ها پایان نیابد. بررسی وضعیت کار مستمری است اما بررسی وضعیت معترضین باید سریعتر روشن شود.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

هر ساله همایش کودکان کار برای پیگیری وعده مسئولان انجام خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

کارت‌های شرکت در کنکور سراسری 1401 از فردا یکشنبه 5 تیر 1401 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: کارت شرکت در کنکور سراسری 1401 به همراه راهنمای شرکت در آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

کارت شرکت در کنکور سراسری سال 1401 به همراه راهنمای شرکت در آزمون شامل جزئیات نحوه پاسخگویی به سوالات آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.