یک‌شنبه 16 بهمن 1401

سیاست خارجی

سیاست خارجی

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: فرمان عفو رهبر معظم انقلاب، سیره ایشان در طول سال‌های گذشته بوده است.

وب‌گاه عرشه آنلاین

لاریجانی احتمال همکاری با محمدجواد ظریف، محبوب‌ترین وزیر کابینه حسن روحانی را هم رد نکرد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست خارجی دولت سیزدهم مبتنی بر دیپلماسی پویا و با برنامه با هدف توسعه ظرفیت‌های اقتصادی در سطح جهان است.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: لاریجانی احتمال همکاری با محمدجواد ظریف، محبوب‌ترین وزیر کابینه حسن روحانی را هم رد نکرد

خبرگزاری خبرنگاران جوان

معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان از شگرد‌های تبلیغاتی و روانی برای پیشبرد اهداف خود بهره برداری می‌کنند و باید سواد رسانه‌ای جامعه را ارتقاء بخشیم.

وب‌گاه عرشه آنلاین

امیررضا خادم نماینده اسبق مجلس و عنوان‌دار کشتی جهان و المپیک در یک گفت‌وگوی مفصل به تشریح شرایط موجود پرداخت.

وب‌گاه خبر آنلاین

جماران نوشت: رییس جمهور پیشین کشورمان در پیامی به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد: مشکل اصلی که موجب بحران های بزرگ شده است و دشمن از موقعیت فراهم آمده برای فشار به ملت و کشور و تأمین منافع مشروع و غیرمشروع خود سوء استفاده می کند عبارتست از گذر از جمهوریت نظام و گرایش به ناجمهوریت حکومت به اصطلاح اسلامی ولی با نام جمهوریت.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

ناصر کنعانی گفت: غنی سازی 60 درصد در «فردو» در تاریخ 17 نوامبر 2022 به آژانس اطلاع رسانی شده است.

وب‌گاه مشرق نیوز

دستورالعمل جدید عرضه خودرو که صبح امروز توسط شورای رقابت منتشر شد، به نطر بسیاری از کارشناسان عامل افت بورس بوده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

سیدمحمد خاتمی گفت: به صراحت می گویم که باید به توقع و خواست ملت تمکین کرد و ملت را فراتر از نسل ما و نسل هائی که در انقلاب و حتی اصلاحات حضور داشتند دانست.

وب‌گاه فرارو

امیر خادم، قهرمان سابق کشتی جهان و نماینده پیشین مجلس در خصوص حواشی و برخوردها با ورزشکاران و سلبریتی‌ها به‌ویژه علی دایی و ترانه علیدوستی صحبت‌هایی مطرح کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اعتماد نوشت: امیر خادم، قهرمان سابق کشتی جهان و نماینده پیشین مجلس در خصوص حواشی و برخوردها با ورزشکاران و سلبریتی‌ها به‌ویژه علی دایی و ترانه علیدوستی صحبت‌هایی مطرح کرد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

می توان سیاهه بلندی از پیشنهادهای اصلاحی را ارائه داد و با توجه به شرایط و مقتضیات، آنها را اولویت بندی و زمان بندی کرد. اما آنچه موجب تردید است اینکه نشانه ای از تمایل حاکمیت به اصلاح و پرهیز از اشتباهات گذشته و حال مشاهده نمی شود؛ اصلاحاتی که منوط به تغییر و اصلاح قانون اساسی (که حتماً در جای خود لازم است) نیست بلکه با بازگشت به روح (و حتی نص) همین قانون اساسی اینهمه اصلاحات میسر...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

سیدمحمد خاتمی در پیامی به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: آنچه امروز آشکار است، نارضایتی گسترده است و اشتباه بزرگ نظام حکمرانی کشور اینست که جلب رضایت بخش کوچکی از جامعه را که به خود وفادار می داند به قیمت افزایش نارضایتی اکثریت جامعه که گرفتار مشکلات فراوان است و متأسفانه امید به آینده بهتر را از دست داده است، مد نظر قرار داده است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی روز ملی جمهوری اسلامی ایران در محل اقامتگاه سفیر ایران در آفریقای جنوبی برگزار شد.