سیاست خارجی

سیاست خارجی

اتحادیه اروپا سیاستمداران لبنان را به تحریم تهدید کرد
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از العربیه، «جوزف بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با «میشل عون» رئیس جمهور لبنان در کاخ ریاست جمهوری این کشور از سیاستمداران لبنانی برای تأخیر در تشکیل کابینه جدید در این کشور انتقاد کرد و هشدار داد که این اتحادیه ممکن است افرادی را که در ایجاد بن بست سیاسی در این کشور بحران زده دست دارند، تحریم کند. بورل همچنین گفت که سیاستمداران...

عبدی: تنها یک امید داریم و آن هم «برجام» است / صوفی: دولت آینده با جهان ستیز نکند
وب‌گاه مشرق نیوز

افراطیون اصلاح طلب بجای تمجید از مردم به جهت حضور در انتخابات و ارائه طرح و برنامه برای پیشرفت کشور، مدعی هستند که با تغییر دولت ها هیچ پیشرفتی در کشور حاصل نخواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتقاد از سیاستمداران لبنانی، هشدار داد که این اتحادیه افرادی را که در ایجاد بن بست سیاسی در لبنان نقش آفرینی می‌کنند، تحریم می کند.

اتحادیه اروپا سیاستمداران لبنان را به تحریم تهدید کرد
وب‌گاه مشرق نیوز

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتقاد از سیاستمداران لبنانی، هشدار داد که این اتحادیه افرادی را که در ایجاد بن بست سیاسی در لبنان نقش آفرینی می‌کنند، تحریم می کند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

رئیس جمهور پیشین ایران طی سخنانی تاکید کرد که ایران در آینده با تحولات بزرگ و اصلاحی روبرو خواهد بود، اما در کوتاه مدت تغییرات چندانی در سیاست خارجی روی نمی دهد.

واکنش مقام صهیونیستی به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ایران
خبرگزاری ایسنا

رئیس کمیته روابط خارجی رژیم صهیونیستی در صفحه توییترش با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، به انتخاب شدن سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور بعدی ایران واکنش نشان داد.

رییسی و ماموریت ممکن
وب‌گاه عصر ایران

دولت رییسی به خاطر هماهنگی کامل با دیگر ارکان حاکمیتی موقعیت ممتاز و بی بدیلی برای حل مشکلات ریشه ای و ساختاری کشور دارد؛ امتیازی که دیگر دولت های 3 دهه گذشته فاقد آن بوده اند.

رییس مرکز تبیان افغانستان: انتخابات پرشور ایران، نقطه عطف دیگری در تاریخ این کشور شد
خبرگزاری ایسنا

رییس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان افغانستان و همچنین خبرگزاری صدای افغان (آوا) در پیامی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری ایران و پیروزی قاطع آیت الله رئیسی در این انتخابات، با بیان این‌که انتخابات بار دیگر وفاداری مردم مسلمان ایران به رهبری، انقلاب و اهداف والای مکتب نجات آفرین اسلام را ثابت کرد، پیروزی قاطع رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت و بار دیگر بر ضرورت...

وزرای خارجه ایران و کویت دیدار کردند
خبرگزاری دانا

وزرای امور خارجه ایران و کویت در حاشیه مجمع دیپلماسی آنتالیا دیدار کردند.

جوزپ بورل: ممکن است تحریم‌هایی علیه لبنان اعمال کنیم
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو، «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، امروز (شنبه)، با «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان در کاخ «بعبدا» دیدار و گفتگو کرد. بر اساس گزارش پایگاه خبری شبکه «لبنان24» و شبکه «المیادین»، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در این دیدار گفت: «ما بسیار نگران بحران سیاسی و اقتصادی لبنان هستیم و بدون اقدام لبنان برای اصلاحات نمی‌توانیم کمکی ارائه کنیم....

لایحه نظام رتبه بندی معلمان در دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس
خبرگزاری ایسنا

کمیسیون‌های تخصصی مجلس در جلسات هفته جاری لایحه نظام رتبه بندی معلمان، بازدید از شهرداری تهران و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش را در دستورکار دارند.

ظریف با همتای تاجیکستانی خود دیدار کرد
خبرگزاری دانا

وزرای امور خارجه ایران و تاجیکستان در حاشیه مجمع دیپلماسی آنتالیا دیدار کردند.

وب‌گاه عصر ایران

درباره بیش از 4 میلیون رأی سفید و باطله دلایل مختلف می‌توان برشمرد: اعتراض، ترجیح نامزدهای محلی شوراها بر انتخابات ملی یا مهر شناسنامه....

وزیر امور خارجه در مجمع دیپلماسی آنتالیا سخنرانی کرد
خبرگزاری دانا

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در مجمع دیپلماسی آنتالیا سخنرانی کرد.

احتمال حصول توافق در وین در ششمین سالگرد برجام
خبرگزاری ایسنا

دیپلمات ارشد روسیه در وین از برخی گمانه زنی‌ها درخصوص حصول توافق در مذاکرات وین هم‌زمان با سالگرد برجام استقبال کرد.