دوشنبه 4 تیر 1403

عربستان سعودی

عربستان سعودی

وب‌گاه عرشه آنلاین

اتاق بازرگانی مکه درآمد عربستان از مراسم حج امسال را تخمین زد اتاق بازرگانی مکه درآمد عربستان از مراسم حج امسال را تخمین زد به گزارش عرشه آنلاین، اتاق بازرگانی مکه پیش‌بینی می‌کند که عربستان سعودی از حج امسال به طور متوسط بین 10 تا 15 میلیارد دلار درآمد خواهد داشت. هتل‌ها و رستوران‌های مکه به ویژه در اطراف مسجدالحرام در طول حج و عمره ماه رمضان تقریباً به طور کامل رزرو می‌شوند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

شبکه المیادین از وقوع درگیری های شدید در مناطق مختلف نوارغزه از صبح امروز شنبه خبر دادند؛ درگیری و عملیات نیروهای مقاومت علیه نظامیان رژیم صهیونیستی.

وب‌گاه ورزش سه

باشگاه القادسیه عربستان رسما پیشنهادی را برای به خدمت گرفتن ناچو فرناندز ارائه کرده است.

وب‌گاه فرارو

با نخستین پرواز‌ها از دو فرودگاه مدینه و جده به مقصد اهواز و تهران، خروج زائران کشورمان از سرزمین وحی آغاز شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

بازگشت حجاج به کشور آغاز شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

17 زائر ایرانی از ابتدای حج فوت شده‌اند که 9 نفر از آنها در مکه به خاک سپرده شده‌اند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه ورزش سه

باشگاه النصر رسماً ابراهیم المهیدب را به عنوان ریاست هیئت مدیره این باشگاه معرفی کرد.

وب‌گاه عصر ایران

تاکنون 17 نفر از زائران (یک نفر در مدینه و 16 نفر در مکه) در عربستان جان خود را از دست داده‌اند؛ سه نفر از آنها خانم و مابقی درگذشتگان آقا بوده‌اند. هشت نفر از فوتی‌ها هم اهل سنت بوده‌اند.

خبرگزاری تسنیم

با نخستین پروازها از دو فرودگاه مدینه و جده به مقصد اهواز و تهران، خروج زائران کشورمان از سرزمین وحی آغاز شد.

وب‌گاه فرارو

خبرگزاری فرانسه مدعی شد که براساس آماری که این خبرگزاری جمع آوری کرده است، تاکنون 980 زائر از ملیت‌های مختلف امسال در عربستان جان خود را از دست داده‌اند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وب‌گاه مشرق نیوز

رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر گفت: طی 2 مرحله پرواز بازگشت حجاج به کشور، 17 زائر ایرانی بیمار که در بیمارستان‌های مکه بستری بودند، به کشورمان بازگردانده شدند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

برخی کاندیداها ادعا می‌کنند بدون سرمایه‌گذاری لازم و تنها با اتکا به فناوری یا بهره‌وری در ایران می‌توان رشد اقتصادی بالا و پایدار فراهم کرد. ولی علم اقتصاد یکی از دانش‌های معتبر بشری است که به خوبی پاسخ این ادعای غلط را داده است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

آخرین آمار زائران درگذشته ایران از ابتدای عملیات حج تمتع تا پایان روز جمعه اول تیرماه 1403 در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و اعضاء نظارت و بازرسی بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد.