پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

عربستان سعودی

عربستان سعودی

وب‌گاه عصر ایران

طبق گزارش روزنامه سعودی اسپورت، ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و نامدار فوتبال جهان، با باشگاه القادسیه عربستان به توافق رسیده و هدایت این تیم را در فصل جدید لیگ عربستان بر عهده خواهد گرفت.

وب‌گاه ورزش سه

هر دو باشگاه الهلال و النصر با ارسال نامه هایی جداگانه، خواستار حضور تیم خارجی در فینال جام حذفی شدند.

وب‌گاه عصر ایران

طبق گزارش روزنامه الریاضیه عربستان، جنارو گتوزو، سرمربی ایتالیایی، پس از توافق با باشگاه التعاون، هدایت این تیم را در فصل جدید لیگ عربستان بر عهده خواهد گرفت. گتوزو با قراردادی دو ساله و با دستمزد سالانه 8 میلیون یورو به التعاون ملحق خواهد شد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) شهادت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری ایران و همراهان وی را به مردم ایران تسلیت گفت.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس جمهور روسیه در گفت‌وگو با محمد مخبر مدیر قوه مجریه گفت: من شخصا و از نزدیک آقای رئیسی را می‌شناختم و هم‌اکنون شخصا ایشان را از دست داده‌ام؛ بدون شک ایشان یک وطن‌دوست واقعی بود که کشورش را بسیار دوست می‌داشت.

خبرگزاری تسنیم

کارشناس مسائل بین‌الملل نوشت: شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان وحدت و توسعه جبهه جهانی مقاومت در برابر زیاده‌خواهی استعمار نوین را دنبال می‌کردند و با دیپلماسی دوستی راه‌های مسدود بین المللی از جمله برقراری ارتباط با عربستان، مصر و امارات را گشودند.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: سخنگوی دولت از دلایل تعطیل نشدن دولتی گفت و یادآورشد که در جلسه هیات دولت، اعضای دولت گفتند از رئیس جمهور می ترسیم، اعلام تعطیلی کنیم. او می گفت از خدمت به مردم انرژی می گیرم.

وب‌گاه عصر ایران

راجر ایبانز مدافع برزیلی تیم فوتبال الاهلی جده برای تقویت خط دفاعی اتلتیکومادرید در نقل‌وانتقالات تابستان پیش رو در نظر گرفته شده است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پل طبیعت در پی شهادت آیت‌الله ابراهیم رییسی، رییس جمهور کشور و هیأت همراه، امشب 31 اردیبهشت ماه 1403 خاموش می‌شود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مرحوم آیت‌الله رئیسی در جایگاه ریاست‌جمهوری همواره در میانه میدان بود و تلاش های مستمر وی در راستای وظایفش از ویژگی‌های بارز ایشان بود.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

وزیر علوم با بیان اینکه سید محرومان، شهید خدمت، حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان صدیق به بزرگ‌مردان شهید رجائی و باهنر پیوستند، گفت: خون شهدا تضمین کننده یکپارچگی و اتحاد ملت جمهوری اسلامی ایران است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: با وجود شرایط خاص و غیبت دو منتخب فقید (آیت‌الله رئیسی و آیت‌الله آل‌هاشم) ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری فردا افتتاح می‌شود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس کل بانک مرکزی در پی شهادت آیت الله رئیسی گفت: مردم و همسنگران ایشان در دولت سیزدهم هیچگاه خدمات و رفتار مردمی و بی‌منت این خدمتگزار صمیمی و مخلص و باارزش کشور را فراموش نخواهند کرد.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: پادشاه و ولیعهد عربستان سعودی با ارسال پیام های جداگانه به «محمد مخبر» مدیر قوه مجریه شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و هیات همراه وی را به دولت و ملت ایران تسلیت گفتند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

پادشاه و ولیعهد عربستان سعودی با ارسال پیام های جداگانه به «محمد مخبر» مدیر قوه مجریه شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و هیات همراه وی را به دولت و ملت ایران تسلیت گفتند.