مدیرعامل باشگاه فولاد: بتدریج به تیمداری دربرخی رشته ها ورود می‌کنیم

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
مدیرعامل باشگاه فولاد: بتدریج به تیمداری دربرخی رشته ها ورود می‌کنیم

اهواز - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به تدوین برنامه راهبردی چهارساله باشگاه فولاد گفت: تصمیم گرفتیم در حوزه فعالیت‌های اجتماعی و در یک حرکت تدریجی، رشته‌هایی را به باشگاه اضافه کنیم و در همین راستا در لیگ برتر وزنه برداری تیمداری کردیم.

به گزارش ایرنا سعید آذری در حاشیه مسابقات لیگ برتر وزنه برداری کشور در اهواز اظهار داشت: با کمک اداره کل ورزش و جوانان و هیات وزنه‌برداری استان میزبانی مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری کشور را تقبل کردیم و فولاد خوزستان عملا برای اولین بار در یک رشته غیر از فوتبال تیمداری کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیمداری فولاد در سال های آینده ادامه خواهد داشت افزود: در برنامه راهبردی چهار ساله، افزایش رشته‌های ورزشی لحاظ شده است، امیدواریم با توجه به بودجه شرکت بتوانیم در سال های آینده رشته های دیگری را اضافه کنیم. فکر نمی کنم رشته وزنه‌برداری در سال‌های دیگر با چالش مواجه شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: امیدواریم امسال در بین سه تیم برتر مسابقات لیگ برتر وزنه برداری قرار بگیریم تا انگیزه لازم برای تیمداری در بین اعضای هیات مدیره ایجاد شود به هر حال وقتی وارد ورزش حرفه‌ای می شویم باید به دنبال نتیجه‌گیری هم بود. امیدوارم در سال‌های آینده بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم و در باشگاه های آسیا حضور پیدا کنیم.

وی در خصوص وضعیت تیم فولاد خوزستان در لیگ برتر و جام باشگاه آسیا گفت: با توجه به برنامه آقای نکونام، تصمیمات لازم برای حضور قدرتمند در جام باشگاه های آسیا گرفته شد. اولین بحث ما جذب بازیکنان مدنظر بود که این امر انجام شد همچنین فکر می‌کنم مسابقات لیگ می‌تواند به آمادگی ما برای حضور در آسیا کمک کرده و در این رقابت ها موفق ظاهر شویم.

آذری عنوان کرد: امیدوارم حضور آقای قلعه‌نوی در شرکت فولاد، توام با موفقیت برای باشگاه فولاد باشد و بتوانیم راه موفقیت آمیز فولاد را ادامه دهیم.

یکی از برنامه های ورزش خوزستان میزبانی رویدادهای کشوری است

در ادامه ابر اهیم نصیری معاون اداره کل ورزش و جوانان خوزستان افزود: یکی از برنامه های ما در ورزش خوزستان، گرفتن میزبانی مسابقات کشوری و اردوهای تیم ملی است و در این راستا با همکاری باشگاه فولاد و هیات وزنه برداری شاهد مسابقات لیگ برتر در اهواز هستیم.

وی با بیان اینکه وزنه برداری خوزستان در کشور حرف های بسیاری برای گفتن دارد گفت: وزنه برداری جزو رشته های المپیکی و مدال آور به شمار می رود و از این لحاظ بسیار مهم است. وزنه برداران خوزستانی نیز همواره در تیم های ملی حضور داشته و برای کشورمان افتخارآفرینی کردند و امیدواریم در المپیک 2021 شاهد حضور وزنه برداران استان باشیم.

نصیری بیان کرد: خوشبختانه مسابقات لیگ برتر وزنه برداری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و افسران سلامت در اهواز انجام شد و شاهد رکوردهای خوبی از وزنه برداران بودیم. با وجود تعطیلی سالن های وزنه برداری به دلیل شیوع کرونا، در برخی اوزان شاهد ثبت رکوردهایی در حد مسابقات بین المللی بودیم.

وی افزود: در سال جاری به گونه ای برنامه ریزی کرده بودیم که میزبان چندین رویداد ورزشی داخلی و حتی بین المللی باشیم اما متاسفانه بیماری کرونا تمام برنامه های ما را به هم زد.

معاون اداره کل ورزش و جوانان اداره کل ورزش و جوانان گفت: در هفته گذشته میزبان اردوی تیم ملی کبدی بانوان در اهواز بودیم که به خوبی در حال برگزاری است. در این اردو 25 کبدی کار به همراه سه ورزشکار و یک مربی خوزستانی حضور داشته و خود را برای حضور در مسابقات ساحلی آسیا آماده می کنند.

برچسب‌ها