شنبه 5 اسفند 1402

استان خوزستان

استان خوزستان

وب‌گاه خبر آنلاین

عکسی از آیه نصب شده در محل سخنرانی رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز منتشر شد.

وب‌گاه خبر آنلاین

تصاویری از دیدار امروز مقام معظم رهبری را مشاهده می کنید.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، حمید رضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره و هادی اسماعیلی مدیرعامل موسسه بهمن سبز به همراه جمعی از مدیران سازمان سینمایی سوره از پروژه پردیس سینمایی مهر مجتمع مادر دزفول که به زودی به ناوگان سینمایی حوزه هنری اضافه خواهد شد بازدید کردند. سینما مهر مجتمع مادر دزفول نخستین پردیس سینمایی این شهر است که به همت حوزه...

خبرگزاری میزان

دست‌اندرکاران برگزاری دومین کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان، صبح امروز (شنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

وب‌گاه خبر آنلاین

رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز با دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان دیدار کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در این دیدار فرمودند: ما مطمئنیم بارِ کج لیبرال دموکراسی غرب به منزل نخواهد رسید. منبع: اخبار رهبر انقلاب

وب‌گاه عرشه آنلاین

رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در دیدار دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان، حماسه و معجزه مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس را نتیجه ترکیب همت مردمی و ایمان اسلامی دانستند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در دیدار دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان، حماسه و معجزه مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس را نتیجه ترکیب همت مردمی و...

وب‌گاه گسترش

رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: آنچه که باعث پایداری و پیشرفت نظام اسلامی و غلبه آن بر بسیاری از موانع و توطئه‌ها شد، جمع بین «اعتماد به جمهور مردم و اسلام» بود و در آینده نیز راه غلبه بر مشکلات استمرار همین تفکر است.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان فرمودند: آنچه که باعث پایداری و پیشرفت نظام اسلامی و غلبه آن بر بسیاری از موانع و توطئه‌ها شد، جمع بین «اعتماد به جمهور مردم و اسلام» بود.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در دیدار دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان، حماسه و معجزه مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس را نتیجه ترکیب همت مردمی و ایمان اسلامی دانستند.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری خبرنگاران جوان

رهبر انقلاب صبح امروز با دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید خوزستان دیدار کردند.

خبرگزاری تسنیم

دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان صبح امرزو با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

خبرگزاری میزان

رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز با دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان دیدار کردند.

وب‌گاه مشرق نیوز

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز در دیدار دست‌اندرکاران کنگره 24 هزار شهید استان خوزستان فرمودند: به کوری چشم دشمنان پیشرفت ایران متوقف نشد و ادامه نیز خواهد یافت.

وب‌گاه خبر آنلاین

حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: دشمنان ملت ایران بر اساس برآوردها و طراحی‌های خود مطمئن بودند که جمهوری اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید اما به کوری چشم آنها پیشرفت ایران متوقف نشد

خبرگزاری دانشجو

رهبر انقلاب فرمودند: آنچه که باعث پایداری نظام اسلامی و غلبه آن بر بسیاری از موانع و توطئه‌ها شد، جمع بین «اعتماد به جمهور مردم و اسلام» بود و در آینده نیز راه غلبه برمشکلات همین تفکر است.