دوشنبه 4 تیر 1403

موسیقی

موسیقی

خبرگزاری تسنیم

ارکستر نوای آفتاب در نخستین فعالیت هنری خود در سال 1403، قطعاتی از موسیقی بی کلام را به صحنه خواهد برد.

وب‌گاه خبر آنلاین

هنرمندان عرصه موسیقی طی هفته‌های گذشته و در اولین روزهای آغازین سال 1403 هم زمان با برگزاری کنسرت‌ها و اجراهای زنده خود، اقدام به تولید تک آهنگ‌هایی در فضای مجازی کرده اند.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، امیرحسین سمیعی، مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توضیحاتی نسبت به لغو کنسرت‌های موسیقی در بوشهر گفت: تاریخ برگزاری کنسرت آرمان گرشاسبی که قرار بود 30 و 31 فروردین‌ماه برگزار شود، به دلیل سوءتفاهمی که بین اداره اماکن و شرکت کنسرت‌گذار ایجاد شده بود، لغو و به تاریخ دیگری موکول شد و مجوز کنسرت دیگری (معین زندی) تاکنون اصلا صادر نشده...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لغو کنسرت‌های موسیقی در بوشهر گفت: این کنسرت‌ها طبق مجوزهای قانونی برگزار خواهد شد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

هنگامه قاضیانی برای بازی سحر دولتشاهی در افعی تهران یک استوری دوستانه منتشر کرد. هنگامه قاضیانی برای بازی سحر دولتشاهی در افعی تهران یک استوری دوستانه منتشر کرد. به گزارش عرشه آنلاین، هنگامه قاضیانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با انتشار یک یادداشت درباره نقش آفرینی‌های اخیر سحر دولتشاهی توضیح داد.

وب‌گاه الف

لغو کنسرت‌ها در بوشهر این نگرانی را ایجاد کرده که با ادامه این روند، شاهد تبدیل ماجرای بوشهر، به ماجرایی شبیه به بحران اصفهان باشیم.

وب‌گاه مشرق نیوز

ملی پوش کشتی کشتی ایران گفت: در حال حاضر بیشترین هدفم معطوف به وزن 70کیلوگرم است تا بتوانم به موفقیت بیشتری در این وزن برسم و هنوز تصمیمی برای حضور در وزن المپیکی 74 کیلوگرم ندارم.

خبرگزاری تسنیم

لغو کنسرت‌ها در بوشهر این نگرانی را ایجاد کرده که با ادامه این روند، شاهد تبدیل ماجرای بوشهر، به ماجرایی شبیه به بحران اصفهان باشیم.

وب‌گاه فرارو

ملی پوش کشتی کشتی ایران گفت: در حال حاضر بیشترین هدفم معطوف به وزن 70کیلوگرم است تا بتوانم به موفقیت بیشتری در این وزن برسم و هنوز تصمیمی برای حضور در وزن المپیکی 74 کیلوگرم ندارم.

وب‌گاه الف

با لغو اختتامیه فستیوال «کوچه» در سال 1402، لغو کنسرت آرمان گرشاسبی در فروردین امسال و صادر نشدن مجوز کنسرت معین زندی از سوی ارشاد بوشهر، برگزاری کنسرت در این استان به محل بحث در فضای مجازی تبدیل شده است و برای بسیاری سوال است که آیا بوشهر نیز به سمت ممنوعیت برگزاری کنسرت‌ها می‌رود؟ اگرچه مدیر اداره ارشاد بوشهر در پاسخ به این پرسش می‌گوید که برگزاری کنسرت در بوشهر مانعی ندارد!

وب‌گاه خبر آنلاین

با لغو اختتامیه فستیوال «کوچه» در اواخر سال 1402، لغو کنسرت آرمان گرشاسبی در فروردین امسال و صادر نشدن مجوز کنسرت معین زندی از سوی ارشاد بوشهر، برگزاری کنسرت در این استان به محل بحث در فضای مجازی تبدیل شده است؛ هرچند مدیر اداره ارشاد بوشهر تاکید می‌کند برگزاری کنسرت در بوشهر مانعی ندارد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

وزیر نیرو گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های شدید در برخی مناطق کشور طی هفته جاری تمهیدات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارات سیل مورد توجه جدی قرار گیرد. وزیر نیرو گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش‌های شدید در برخی مناطق کشور طی هفته جاری تمهیدات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارات سیل مورد توجه جدی قرار گیرد. به گزارش عرشه آنلاین علی‌اکبر محرابیان افزود: خوشبختانه سیل حادث شده روزهای گذشته در...

وب‌گاه عرشه آنلاین

با لغو اختتامیه فستیوال «کوچه» در اواخر سال 1402، لغو کنسرت آرمان گرشاسبی در فروردین امسال و صادر نشدن مجوز کنسرت معین زندی از سوی ارشاد بوشهر، برگزاری کنسرت در این استان به محل بحث در فضای مجازی تبدیل شده است؛ هرچند مدیر اداره ارشاد بوشهر تاکید می‌کند برگزاری کنسرت در بوشهر مانعی ندارد. اواخر سال گذشته (1402)، برگزاری فستیوال «کوچه» در استان بوشهر با حواشی زیادی همراه بود؛ اختتامیه...

وب‌گاه عرشه آنلاین

هر شب و هر شب نیمه‌شب از خواب پریدن می‌تواند دردسرساز شود، زیرا خواب را مختل می‌کند. خواب یک عملکرد حیاتی است که به بازسازی بدن کمک می‌کند. به‌اندازه کافی نخوابیدن می‌تواند موجب انواع مشکلات سلامتی شود و عملکرد ادراکی مغز را مختل کند. هر شب و هر شب نیمه‌شب از خواب پریدن می‌تواند دردسرساز شود، زیرا خواب را مختل می‌کند. خواب یک عملکرد حیاتی است که به بازسازی بدن کمک می‌کند. به‌اندازه...

وب‌گاه عرشه آنلاین

در این مقاله، بهترین روش برای خرید دستگاه یو پی اس آلجا با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را برای شما شرح می دهیم. اگر قصد خرید یو پی اس آلجا را دارید، باید در مورد دو مسئله اطلاعات کافی داشته باشید: اول این‌که کدام مدل نیاز ما را برطرف می‌کند؟ و دوم این‌که یو پی اس آلجا را از کجا بخریم؟ مورد اول بعد از مشورت با متخصص مشخص می‌شود. اما سوال مهم‌تر این است که برای خرید دستگاه یو پی اس آلجا،...

وب‌گاه عرشه آنلاین

با وجود اینکه چند روز پیش اعلام شد که جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد تشکیل شده است اما در نهایت هیچ تصمیم تازه‌ای برای تغییر مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق کارگران گرفته نشده است. با وجود اینکه چند روز پیش اعلام شد که جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد تشکیل شده است اما در نهایت هیچ تصمیم تازه‌ای برای تغییر مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق کارگران گرفته نشده است. به گزارش عرشه...