دوشنبه 4 تیر 1403

موسیقی

موسیقی

وب‌گاه عصر ایران

تصاویری از رقص بهنام بانی، خواننده پاپ در کنسرت اخیر خود، در فضای مجازی بازتاب پیدا کرده است./ viral vids

خبرگزاری تسنیم

مسئول دفتر سرود اداره کل موسیقی ارشاد از پیگیری برای حل مشکل بیمه اهالی سرود خبر داد.

وب‌گاه عرشه آنلاین

مشهد مقصدی پرطرفدار است که همواره مسافران را برای زیارت و تماشای جذابیت‌هایش به خود جذب می‌کند. علاوه بر وجود حرم امام رضا (ع)، این شهر گنجینه‌ای از مکان‌های تاریخی، مراکز خرید، تفرجگاه‌ها و مجتمع‌های تفریحی را در خود جای داده است. با وجود اینکه زیارت حرم امام رضا (ع) انگیزه اصلی بسیاری از مسافران است، بسیاری از گردشگران به قصد کشف جاذبه‌های مشهد به این شهر سفر می‌کند. زیرساخت‌ها و...

وب‌گاه عرشه آنلاین

نتقام پیمان معادی از ناظم دوران مدرسه‌اش جنجالی شد قسمت هشتم سریال افعی تهران با یک سکانس تکان‌دهنده همراه است. قسمت هشتم سریال افعی تهران با یک سکانس تکان‌دهنده همراه است. آرمان بیانی (پیمان معادی) در لوکیشن فیلمبرداری پس از سال‌ها با ناظم دوران مدرسه‌اش مواجه می‌شود. ناظمی که خاطرات کتک‌هایش پس از گذشت سال‌ها از ذهن آرمان پاک نشده و حالا او این ملاقات را به مثابه یک فرصت انتقام‌جویی...

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: یکی از عکس‌های منتشر شده از نمایشگاه ایران اکسپو، سردیس زنده یاد محمدرضا شجریان در غرفه این نمایشگاه بود.

وب‌گاه عرشه آنلاین

سکانسی که در سریال افعی تهران به شدت آزردگی خاطر در مخاطب ایجاد می‌کند، لحن به شدت بی ادبانه، گستاخانه و خارج از نزاکت به مقام یک معلم سالخورده است خبرگزاری دولت نوشت؛ این روز‌ها سریالی در شبکه نمایش خانگی در حال اکران است که این یادداشت کوتاه تنها متوجه سکانسی از این سریال است که در آن به زشت‌ترین شکل ممکن به حرمت جایگاه و منزلت معلم خدشه‌ای بزرگ وارد می‌کند. در ابتدا آنچه مسلم است...

خبرگزاری تسنیم

آنچه در حوزه موسیقی در شیراز و استان فارس اتفاق می‌افتد آنقدر با کیفیت است که حتی گاهی در پایتخت هم نمونه‌اش را نداریم.

وب‌گاه خبر آنلاین

امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی گفت: ما در مرکز موسیقی تمام تلاششان را به کار می‌گیریم تا سد میان مدیران و فعالین هنری شکسته شود و ارتباطات با مرکز موسیقی به یک مکاتبه اداری محدود نشود. در دولت سیزدهم تلاش شده تا این سدها شکسته شود.

وب‌گاه 55 آنلاین

محمدرضا شجریان، علاوه بر آواز و نوازندگی سنتور، در طول زندگی خود به ساخت و ابداع سازهای جدید نیز پرداخت.

خبرگزاری ایرنا

شیراز - ایرنا - مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بایستی شرایطی فراهم شود تا گروه‌های موسیقی جدی برای اجرای صحنه‌ای مجبور نباشند در لاین نوبت قرار بگیرند چراکه این نوع موسیقی به فرهنگ ما ضریب می‌دهد.

وب‌گاه خبر آنلاین

مدیرکل دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز برای بررسی وضعیت فعالیت موسیقی استان‌های فارس و بوشهر به این دو استان سفر می‌کند.

خبرگزاری تسنیم

امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فردا برای بررسی وضعیت فعالیت موسیقی استان‌های فارس و بوشهر به این دو استان سفر می‌کند.

وب‌گاه خبر آنلاین

تدوین مستند «یک جهان آواز» به کارگردانی مجتبی سعادت و تهیه‌کنندگی راما نامی به پایان رسید.

خبرگزاری تسنیم

واردات سازهای موسیقی که از سال 1400 ممنوع شده، باز هم در حال بررسی است.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: مدیرکل تبلیغات و اطلاع‌رسانی اعلام کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دستورالعمل جدید صدور پروانه فعالیت کانون‌های آگهی و تبلیغاتی را که در اجرای بند 16 ماده 2 قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تدوین شده است، ابلاغ کرد.

وب‌گاه خبر آنلاین

اولین اجرا و ضبط صدای شجریان در پاییز سال 46 در غالب برنامه «برگ سبز شماره 216» از رادیو ایران پخش شد. اما او به دلیل اینکه پدرش می‌خواست نام «شجریان‌ها» با قرائت قرآن شناخته شود، در برنامه‌های رادیویی خود را با نام «سیاوش بیدکانی» معرفی کرد.