جمعه 4 اسفند 1402

موسیقی

موسیقی

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی معاونت هنری، محمد حسین اسماعیلی مدیرکل دفتر آموزش گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه هنرستان‌های هنر‌های زیبا در تربیت هنرمندان متعهد و متخصص و به منظور ایجاد فرصت برای معرفی این جایگاه ارزشمند؛ با هماهنگی دفتر برنامه ریزی و آموزش‌های هنری و دفتر موسیقی و انجمن موسیقی ایران، در سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بخش ویژه‌ای...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - بخش ویژه‌ای برای اجراهای گروه‌های هنرستان‌های هنرهای زیبا با هماهنگی دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری، دفتر موسیقی و انجمن موسیقی ایران، در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر اختصاص یافته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

با هماهنگی دفتر برنامه ریزی و آموزش‌های هنری، دفتر موسیقی و انجمن موسیقی ایران، در سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بخش ویژه‌ای برای اجراهای گروه‌های هنرستان‌های هنرهای زیبا اختصاص یافته است.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

در سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر بخش ویژه‌ای برای اجرا‌های گروه‌های هنرستان‌های هنر‌های زیبا اختصاص یافته است.

وب‌گاه خبر آنلاین

تالار وحدت در ایام برگزاری سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، میزبان 15 اجرای صحنه‌ای خواهد بود.

خبرگزاری اکو نیوز

خبرگزاری تسنیم

سال‌های پایانی دهه بیست تا نیمه دهه سی، سال‌هایی سرشار از حادثه و اتفاق‌های مهم است که هر یک از آنها می‌تواند دستمایه تولید چند فیلم و سریال شود.

خبرگزاری تسنیم

سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر با مدیریت امیرحسین سمیعی و دبیری رضا مهدوی در اقدامی جسورانه، خوانندگان مشهور موسیقی پاپ را به جنوب شهر می‌آورد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

تالار وحدت در ایام برگزاری سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، میزبان 15 اجرای صحنه‌ای خواهد بود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر، اجرا‌های صحنه‌ای بانوان در جدول جشنواره سی و نهم ستون ثابت دارد و 5 گروه ویژه بانوان، هر روز ساعت 14:30 در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت. گروه «نهال» 23 بهمن‌ماه، «نوشه» 24 بهمن‌ماه، «ماهنی» 25 بهمن‌ماه، «پارلای تبریز» 26 بهمن‌ماه و «ژناوا» 27 بهمن‌ماه اجرا‌های ویژه بانوان در ایام جشنواره هستند که مخاطب...

خبرگزاری خبرنگاران جوان

نشست خبری سی و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، با تاکید بر اهمیت دستیابی به عدالت فرهنگی و تعادل جغرافیایی اجرا‌ها برگزار شد.

خبرگزاری دانشجو

نشست رسانه‌ای دست اندرکاران سی و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ظهر روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه در تالار رودکی تهران برگزار شد.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، روز دوشنبه 16 بهمن، چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر پنجمین روز خود را با نمایش فیلم‌های «آپاراتچی» قربانعلی طاهرفر، «مجنون» مهدی شامحمدی، «بهشت تبهکاران» مسعود جعفری‌جوزانی و «رویاشهر» محسن عنایتی سپری کرد. جشنواره پنجمین روز خودش را به زنده یاد آتیلا پسیانی هنرمند تئاتر و سینمای ایران تقدیم کرد. اعتراض 2 کارگردان به جشنواره فیلم فجر پنجمین...

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - دبیر سی‌ونهمین جشنواره موسیقی فجر با بیان اینکه علاوه بر تهران، 14 استان به طور همزمان میزبان این رویداد هستند، گفت: در مجموع 2هزار و 109 هنرمند در جشنواره حضور دارند که از این میان 822 نفر هنرمند زن و یکهزار و 287 هنرمند مرد هستند.

وب‌گاه خبر آنلاین

پنجمین روز از چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نیز سپری شد؛ روزی که عوامل فیلم‌ها، انتقادهایی به جشنواره و نهادهای دیگر وارد کردند.

وب‌گاه عصر ایران

محمدرضا شجریان استاد موسیقی ایران، یکی از طرفداران پروپاقرص فوتبال بود و به شدت فوتبال به ویژه بازی‌های تیم ملی ایران را پیگیری می‌کرد. رایان شجریان، کوچک‌ترین فرزند محمدرضا شجریان عکسی از استاد شجریان را همراه خود به ورزشگاه برنابئو که میزبان دیدار اتلتیکو و رئال مادرید بود، برد تا یاد و خاطره پدرش را زنده کرده باشد. این لحظات را می‌بینید.