جمعه 4 اسفند 1402

ورزش بانوان

ورزش بانوان

وب‌گاه 55 آنلاین

رسانه ها به بررسی علت اصلی مهاجرت چند ورزشکار اخیر پرداختند که به نام یک ورزشکار رسیدند.

وب‌گاه عرشه آنلاین

شایعاتی خبر می‌دهند کیمیا علیزاده، دختر تاریخ‌ساز ورزش ایران که اولین و تنها مدال زنان ایران در بازی‌های المپیک را به دست آورده، به این دو دختر وزنه‌بردار کمک کرده تا به آلمان پناه ببرند.

وب‌گاه عصر ایران

حضور دو وزنه‌بردار تیم ملی زنان ایران در آلمان حالا علامت سؤال‌ها درباره آینده آنها را پررنگ می‌کند. همان‌طور که کیمیا علیزاده نتوانست به‌سادگی کارهای مربوط به اقامتش را انجام دهد، به نظر می‌رسد یکتا جمالی و پریسا جهانفکریان هم کار سختی برای گرفتن اقامت این کشور داشته باشند.

وب‌گاه دنیای اقتصاد

حضور دو وزنه‌بردار تیم ملی زنان ایران در آلمان حالا علامت‌سؤال‌ها درباره آینده آنها را پررنگ می‌کند. همان‌طور که کیمیا علیزاده نتوانست به‌سادگی کارهای مربوط به اقامتش را انجام دهد، به نظر می‌رسد یکتا جمالی و پریسا جهانفکریان هم کار سختی برای گرفتن اقامت این کشور داشته باشند.

وب‌گاه خبر آنلاین

شرق نوشت: فدراسیون وزنه‌برداری ایران روزهای سختی را سپری می‌کند. این فدراسیون که با رفت و برگشت علی مرادی به صندلی ریاست به اندازه کافی از لحاظ مدیریتی به چالش خورده بود، با مهاجرت دو ملی‌پوش زن، اسیر بحرانی عجیب شده است.

وب‌گاه فرارو

مقصد مشترک یکتا جمالی و پریسا جهانفکریان برای پناهندگی و مهاجرت، باعث به‌راه‌افتادن شایعاتی در ایران شد. شایعاتی که خبر می‌داد کیمیا علیزاده، دختر تاریخ‌ساز ورزش ایران که اولین و تنها مدال زنان ایران در بازی‌های المپیک را به دست آورده، به این دو دختر وزنه‌بردار کمک کرده تا به آلمان پناه ببرند.

وب‌گاه مشرق نیوز

تحلیل محتوای سخنان ورزشکاران نشان می‌دهد 29 تن از آنان، به دلیل مسائل ورزشی ایران را ترک کرده‌اند. نارضایتی از مسئولان وقت فدراسیون یا شرایط حاکم بر ورزش کشور در رقم خوردن این شکل از مهاجرت نقش دارد.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - تحلیل محتوای سخنان ورزشکاران نشان می‌دهد 29 تن از آنان، به دلیل مسائل ورزشی ایران را ترک کرده‌اند. نارضایتی از مسئولان وقت فدراسیون یا شرایط حاکم بر ورزش کشور در رقم خوردن این شکل از مهاجرت نقشی اساسی داشته است.

خبرگزاری دانا

وزنه بردار کهگیلویه و بویراحمدی پس از مهاجرت خود و کشف حجاب، به دنبال رسیدن به آرزوهایی است که خیال می کند با کشف حجاب و مهاجرت می تواند به آن دست پیدا کند.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - مهاجرت ورزشکاران به کشورهای دیگر دلایل متعددی دارد که از جمله آن می‌توان به معیشت، رسانه‌ها و عملکرد مدیران اشاره کرد؛ پدیده‌ای که مهار آن مستلزم رسیدگی به تمام ایفاگرانی است که ورزشکار را به سمت مهاجرت سوق می‌دهد.

خبرگزاری دانا

وزنه‌بردار زن کهگیلویه‌وبویراحمدی که تنها دارای رتبه "نهم" مسابقات آسیایی بود با انتشار پستی در صفحه مجازی خود، خبر از مهاجرت از ایران و پناهنده‌شدن داد.

وب‌گاه مشرق نیوز

ضعف مدیریت ورزشی از یک سو و وعده های پوچ و توخالی به برخی ورزشکاران نخبه، زمینه را برای سوء استفاده فرصت طلبان علیه ورزش ایران ایجاد کرده است.

وب‌گاه فرارو

سناریوی گم‌شدن یکتا جمالی در یونان دقیقا شبیه به ماجرای گم‌شدن شقایق باپیری در آذر 1400 است؛ شقایق که به همراه تیم ملی هندبال راهی اسپانیا شده بود، هتل تیم ملی را ترک کرد و برنگشت. اندکی بعد پلیس محلی، گم‌شدن او را تأیید کرد و گفت که خبری در این مورد به دستش رسیده؛ ولی نمی‌تواند آن را تأیید کند. گم‌شدن شقایق درست بعد از ناپدیدشدن چهار ورزشکار کامرونی در اسپانیا رقم خورد که مشخص شد همگی...

وب‌گاه فرارو

تازه‌ترین واکنش‌ها به حضور زنان در ورزشگاه، اظهارات بحث‌برانگیز آیت‌الله سیدمحمد‌مهدی حسینی‌همدانی، امام‌جمعه کرج است که گفته مکان‌های ورزشی برای نوجوانان پسر هم مناسب نیست، چه برسد به زنان