وزارت بهداشت

وزارت بهداشت

355 فوتی و 12847 ابتلای جدید کرونا در کشور
خبرگزاری دانشجو

مجموع تزریق واکسن کرونا در کشور از 42 میلیون دز گذشت
خبرگزاری ایسنا

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 42 میلیون و 3 هزار و 863 دز رسید.

وب‌گاه اقتصاد نیوز

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 12هزار و 847 بیمار جدید کووید19 در کشور شناسایی شدند که نشان از سقوط شدید تعداد مبتلایان کشور دارد. 355 بیمار نیز در این بازه زمانی جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری تسنیم

مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از تشکیل واحدی در این دفتر برای رصد منظم فضاهای مجازی مرتبط و پیگیری موثر نظارتی در این زمینه خبر داد و گفت: شاهد اقبال رو به افزایش مردم از آموزه‌ها و خدمات حوزه طب ایرانی هستیم.

کمبود نیرو مهمترین دغدغه جامعه پرستاران / دوز سوم واکسن کرونا برای کادر درمان تزریق شود
خبرگزاری دانا

وهب نصیری گفت: اکنون مهمترین دغدغه ما کمبود نیرو است که همین امر سبب می‌شود تا جامعه پرستاران نتوانند خدمات درخوری را به بیماران ارائه نمایند.

355 فوتی و 12847 ابتلای جدید کرونا در کشور
خبرگزاری ایسنا

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 12هزار و 847 بیمار جدید کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 355 بیمار نیز در این بازه زمانی جان خود را از دست دادند.

آخرین آمار کرونا / مجموع تزریق واکسن در کشور از مرز 42 میلیون دز گذشت
وب‌گاه الف

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از تزریق بالغ بر 42 میلیون دز واکسن در کشور خبر داد.

خبرگزاری میزان

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا تا 27 شهریور 1400 را اعلام کرد.

آخرین آمار کرونا در ایران تا 27 شهریور / 355 بیمار دیگر بدورد حیات گفتند
وب‌گاه تابناک

در 24 ساعت اخیر، شمار واکسن‌های تزریق شده از 42 میلیون و 3 هزار دوز گذشت، در حالی که آزمایش بیش از 12 هزار تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید -19» اضافه شوند؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، ولی هنوز برخی شان بستری هستند و حال 6836 تن از ایشان وخیم است.

خبرگزاری ایسنا

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات گفت: به علت مشکلات نرم‌افزاری حادث‌شده در یکی از مراکز مخابراتی شهر تهران، حوزه ارتباطی وزارت بهداشت دچار اختلالاتی شده بود که اکنون این مشکل حل شده است.

وب‌گاه عصر ایران

در مهر ماه امیدواریم که حداقل شش میلیون دز واکسن پاستور را داشته باشیم و واکسن پاستور در مهر ماه به صورت جدی وارد بازار می‌شود.

کرونا شکاف طبقاتی را آشکارتر کرد
وب‌گاه فرارو

دوقطبی‌شدن یک فاجعه بزرگ برای جامعه است و این دوقطبی‌شدن اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در این ایام فقط خود را بیشتر به نمایش گذاشته است، یعنی آنچه پنهان بود بیشتر عرض اندام کرده و به واسطه کرونا بیشتر گردوغبارهایش کنار رفته و خود واقعی‌اش مشخص‌تر شده است.

صدور مجوز تزریق واکسن‌های "پاستور" و "سینوفارم" برای سنین زیر 18 سال در ایران
خبرگزاری ایسنا

رییس سازمان غذا و دارو از صدور مجوز تزریق واکسن‌های پاستور و سینوفارم برای سنین نوجوانی کمتر از 18 سال خبر داد و گفت: امیدواریم در مهر ماه حداقل شش میلیون دز واکسن پاستور را داشته باشیم.

هنگ کنگ برای سال تحصیلی 2023-2022 بورس تحصیلی اعطا می کند
خبرگزاری مهر

دانشگاه های هنگ کنگ برای سال تحصیلی 2023-2022 برنامه اعطای بورسیه تحصیلی (فلوشیپ) در مقطع دکتری (HKPFS) ایجاد کرده اند.

6میلیون دلار صادرات و 11000 میلیارد ریال فروش داخل از محصولات فناورانه مراکز رشد حوزه سلامت
خبرگزاری ایسنا

رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: وضعیت ارزشیابی شاخص‌های فناوری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از 26 شهریور ماه در اختیار دانشگاه‌ها قرار گرفته و آمارها رشد 64 درصدی در شاخص‌های توسعه فناوری سلامت از مسیر دانشگاه‌های علوم پزشکی و مراکز رشد در سال 99 نسبت به سال 98 را نشان می‌دهد.