وزارت نفت

وزارت نفت

انتقاد رئیس قضا از «این تعداد زندانی»
وب‌گاه خبر آنلاین

مرکز رسانه قوه قضائیه نوشت: رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اهمیت رسیدگی به وضعیت زندانیان به عنوان اولویت دستگاه قضایی گفت: زیبنده نیست این تعداد زندانی داشته باشیم.

دسترسی قابل توجه به منابع ارزی؛ اوضاع به‌زودی بهبود می‌یابد / نرخ تورم نزولی شد
وب‌گاه مشرق نیوز

رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: از نظر ورود ارز به کشور در شرایط بسیار خوبی هستیم و پیش‌بینی من این است که در آینده نزدیک اوضاع رو به بهبود خواهد رفت.

محسنی اژه‌ای در جمع دانشجویان: از من سوال صوری نپرسید، من را جدی نقد کنید
خبرگزاری دانا

رئیس قوه قضائیه در دیدار با دانشجویان گفت: من فقط در بلندگو نمی‌گویم من را نقد کنید؛ همواره در مواردی هم که در رسانه ملی حاضر شدم خواسته ام که به جای سوال‌های صوری، سوال‌های جدی از من بپرسند و مرا نقد کنند؛ ممکن است حتی نتوانم به آن سوال جواب بدهم و خطا کنم، اما اشکالی ندارد.

روایتی عجیب از اختلاف قیمت گذاری زمین بابک زنجانی!
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز: رئیس قوه قضاییه به کارشناسی‌های صورت گرفته در پرونده بابک زنجانی و اختلاف نظرهای عجیب در کارشناسی‌های صورت گرفته در این پرونده پرداخت.

نظر قالیباف درباره ماجرای عنابستانی و سرباز راهور / ارزیابی امیرعبداللهیان از دور اول مذاکرات وین / پیش‌بینی رئیس بانک مرکزی درباره بازار ارز
وب‌گاه الف

هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می‌کند. بسته خبری - تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می‌کند.

فقط در بلندگو نمی‌گویم من را نقد کنید / زیبنده نیست این تعداد زندانی داشته باشیم
وب‌گاه مشرق نیوز

نمایندگان تشکل‌های دانشجویی امروز، با رییس قوه قضائیه دیدار داشتند که بخش عمده‌ای از آن به طرح نظرات و مطالبات دانشجویان اختصاص داشت.

ارزش کارشناسی زمین بابک زنجانی به 8 هزار میلیارد تومان رسید
خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - رییس قوه قضاییه در دیدار نمایندگان تشکل های دانشجویی و در آستانه روز دانشجو گفت: در کارشناسی اولیه پرونده بابک زنجانی ارزش زمینی که گود برداری شده بود 295 میلیارد تومان تخمین زده شد در نهایت کارشناسی ارزش زمین به 8 هزار میلیارد تومان رسید.

وب‌گاه الف

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اهمیت رسیدگی به وضعیت زندانیان به عنوان اولویت دستگاه قضایی گفت: زیبنده نیست این تعداد زندانی داشته باشیم.

روایت رییس قوه قضاییه از اختلاف فاحش کارشناسی در قیمت گذاری زمین بابک زنجانی
خبرگزاری خبرنگاران جوان

نمایندگان تشکل‌های دانشجویی در آستانه روز دانشجو، با رییس قوه قضائیه دیداری چند ساعته داشتند که بخش عمده‌ای از آن به طرح نظرات و مطالبات دانشجویان اختصاص داشت.

خبرگزاری ایسنا

رئیس دستگاه قضا با تاکید بر اهمیت رسیدگی به وضعیت زندانیان به عنوان اولویت دستگاه قضایی گفت: زیبنده نیست این تعداد زندانی داشته باشیم.

محسنی اژه‌ای در جمع دانشجویان: از من سوال صوری نپرسید، من را جدی نقد کنید
خبرگزاری دانشجو

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، نمایندگان تشکل‌های دانشجویی امروز (دوشنبه) در آستانه روز دانشجو، با رییس قوه قضائیه دیداری چند ساعته داشتند که بخش عمده‌ای از آن به طرح نظرات و مطالبات دانشجویان اختصاص داشت. حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای ضمن گرامیداشت مناسبت 16 آذر و روز دانشجو، اظهار داشت: بی نهایت خداوند را سپاسگزار هستم که چنین توفیقی حاصل شد تا در کنار شما عزیزان باشم. وی...

3 گام انقلابی برای اصلاح محدوده طرح ترافیک
وب‌گاه اقتصاد نیوز

اقتصادنیوز:‌رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران معتقد است: در بازنگری طرح ترافیک باید تصمیم های انقلابی و شجاعانه گرفت. او معتقد است با برداشتن 3 گام، حذف موتورسیکلت های کاربراتوری از محدوده بازار، سنجش کیفیت سوخت توزیع شده در نیروگاه ها و تعریف مکانیزمی برای محدودیت ورود خودروهای فرسوده به محدوده مرکزی شهر می توان به وضعیت مطلوب تری رسید.

آمادگی تولید سالانه 100 هزار دستگاه خودروی دوگانه سوز
وب‌گاه خبر آنلاین

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام آغاز فرآیند تولید 45 هزار دستگاه خودروی دوگانه سوز، گفت: توانایی و ظرفیت تامین و تولید سالانه 100 هزار دستگاه خودروی دوگانه سوز را داریم.

بانک ملت ابزارهای مختلفی را برای تامین مالی صنعت پتروشیمی کشور طراحی کرده است
وب‌گاه تابناک

مدیرعامل بانک ملت در همایش الگوی مطلوب حکمرانی، موازنه سیاست، اقتصاد و سرمایه گذاری اظهار داشت: بانک ملت ابزارهای مختلفی را برای تامین مالی صنعت پتروشیمی کشور طراحی کرده است.

پیش بینی ارزی رئیس کل بانک مرکزی؛ در شرایط بسیار خوبی هستیم
وب‌گاه تابناک

دکتر صالح آبادی تاکید کرد: در ماه‌های آینده و با تعاملاتی که با حوزه نفت و میعانات و وزارت نفت داریم وضعیت مطلوبی را در بازار حواله و اسکناس خواهیم داشت و مشکلی را در تأمین نخواهیم داشت.