وزارت نفت

وزارت نفت

کمبود بودجه تا بی‌خیالی مسئولان؛ از دلایل ناکامی تیم‌های نفتی خوزستان
خبرگزاری ایسنا

یک کارشناس فوتبال به برخی دلالی ناکامی تیم های نفتی خوزستان در یک دهه اخیر پرداخت.

خبر مهم یک نماینده درباره مذاکرات هسته ای در دولت رئیسی
وب‌گاه خبر آنلاین

ایرنا نوشت: عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس، گفت: مذاکرات وین پس از استقرار رسمی دولت جدید ایران ادامه خواهد داشت، اما چارچوب سیاست‌هایی که پیش از این برای مذاکرات در نظر گرفته شده بود، تغییر نمی‌کند.

توجه ویژه به حفاظت از خط آهن شمال جنوب / ریل راه آهن مهریه زنان بود
خبرگزاری مهر

راه آهن سراسری ایران جزو میراث جهانی یونسکو قرار گرفت به این ترتیب محدوده راه آهن که زمانی بخشی از ریل‌های آن مهریه زنان ایرانی بوده، طبق کنوانسیون 1954 لاهه از مناطق مهم حفاظتی محسوب می‌شود.

روابط ایران و چین چگونه آسیب دید؟
وب‌گاه مشرق نیوز

دولت یازدهم که حل چالش‌های اقتصادی را از طریق حل مناقشات هسته‌ای بین ایران و غرب دنبال می‌کرد بنا به شواهد مختلف در رویکردی اشتباه سیاست «شرق‌ستیزی» را پیش گرفت.

خطای استراتژیک دولت روحانی در تعامل با چینی‌ها / روابط ایران و چین چگونه آسیب دید؟
خبرگزاری دانا

دولت یازدهم که حل چالش‌های اقتصادی را از طریق حل مناقشات هسته‌ای بین ایران و غرب دنبال می‌کرد بنا به شواهد مختلف در رویکردی اشتباه سیاست «شرق‌ستیزی» را پیش گرفت که اخراج بی‌دلیل چینی‌ها از صنعت نفت ایران نمونه بارز آن بود.

نیکزاد: مسئولان کم‌کاری‌های گذشته درباره خوزستان را جبران کنند
خبرگزاری ایسنا

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که اعتبارات مناسبی در سبد بودجه سال 1400 برای خوزستان در نظر گرفته شده است، از مسئولان خواست تا کم‌کاری‌های گذشته را جبران کنند.

2پرونده شکایت از رئیس جمهور به دادستانی ارسال شده است / کدام وزارتخانه‌ها بیشترین و کمترین شکایت را در کمیسیون اصل90 دارند؟
خبرگزاری دانا

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو پرونده شکایت از رئیس جمهور تشکیل شده است که به صورت شکایت به دادستان اعلام شده است گفت: یکی از پرونده های شکایت از رئیس جمهور درخصوص مداخلات ارزی است و پرونده دوم درباره بورس است که هر دو به دادستانی ارسال شده است.

موحدی: اعطای تسهیلات بانکی در دولت جدید شفاف شود / پیشنهاداتی برای تیم اقتصادی آقای رئیسی
خبرگزاری دانشجو

گروه اقتصادی خبرگزاری دانشجو، بررسی برنامه‌ها و استراتژی‌های مورد نظر دولت آینده را باید در برنامه‌هایی دید که وزرای پیشنهادی ارائه می‌کنند. چالش‌های اقتصاد ایران این مساله را به شدت برجسته کرده که اقتصاد کشور دیگر مجالی و توانی برای نمایش دادن و حضور افراد غیر متخصص ندارد. فشار‌های متعددی که بر اقتصاد وارد شده نشان می‌دهد جان به لب معیشت رسیده و امروز مطالبه مردم از دولت انتخاب افرادی...

کارنامه دولت سیاه نیست / اعتبارات خوزستان بیشتر از سایر استان‌هاست
وب‌گاه مشرق نیوز

سخنگوی دولت گفت: خوزستان به طور ویژه مورد توجه و تاکید دولت قرار داشته و سهم اختصاص منابع استان هم نسبت به استان های دیگر، بیشتر بوده است.

ترک فعل «زنگنه» چند ده میلیارد دلار به کشور خسارت زده است
وب‌گاه مشرق نیوز

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: ترک فعل وزیر نفت منجر به عدم‌النفع چند ده میلیارد دلاری برای کشور شده است و مجلس با احدی از پایمال‌کنندگان انفال و بیت‌المال رودربایستی ندارد.

هند مرحله دوم توسعه ذخیره‌سازی‌های راهبردی نفت را اجرا می کند
خبرگزاری مهر

هند در نظر دارد مرحله دوم طرح توسعه ذخیره‌سازی راهبردی نفت خام خود را اجرا کند.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

وزارت نفت در واکنش به اظهارات معاون وزیر کار در مورد خشک شدن تالاب هورالعظیم، توضیحاتی ارائه داد.

خبرگزاری خبرنگاران جوان

سازمان اداری و استخدامی در خصوص انتشار خبری تحت عنوان، واکنش رئیس سازمان اداری و استخدامی به مشکلات کارکنان شرکتی صنعت نفت، جوابیه صادر کرد.