پنج‌شنبه 3 خرداد 1403

پاسخ ارزان قیمت سپاه پاسداران برای رژیم صهیونیستی گران تمام شد + فیلم

خبرگزاری دانشجو مشاهده در مرجع
پاسخ ارزان قیمت سپاه پاسداران برای رژیم صهیونیستی گران تمام شد + فیلم

گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو - رئوف توکلی؛ حسن حیدر، معاون شبکه المنار لبنان در گفتگو با خبرگزاری دانشجو پیرامون پاسخ مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران علیه هجوم وحشیانه رژیم صهیونیستی به ساختمان سفارت ایران در دمشق گفت: استفاده سپاه ایران از پهپاد شاهد در حمله به پایگاه‌های رژیم اسرائیل بر اساس یک استراتژی مهم انجام گرفته و اتفاقی نبوده است! وی ادامه داد: عملیات روانی که جمهوری اسلامی...

گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو - رئوف توکلی؛ حسن حیدر، معاون شبکه المنار لبنان در گفت وگو با خبرگزاری دانشجو پیرامون پاسخ مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران علیه هجوم وحشیانه رژیم صهیونیستی به ساختمان سفارت ایران در دمشق گفت: استفاده سپاه ایران از پهپاد شاهد در حمله به پایگاه‌های رژیم اسرائیل بر اساس یک استراتژی مهم انجام گرفته و اتفاقی نبوده است!

وی ادامه داد عملیات روانی که جمهوری اسلامی ایران انجام داد، قریب به دو هفته نفس رژیم صهیونیستی را بریده بود و او را از انجام هر کاری بازداشته بود. این در کنار دستاورد نطامی، یک دستاورد رسانه‌ای و روانی مهم به‌شمار می‌رود.

حیدر تصریح کرد اقدام جمهوری اسلامی در پرتاب پهپادهای شاهد که از نوع پهپادهای آرام رو است، به سمت آسمان سرزمین‌های اشغالی نوعی تاکتیک بشمار می‌رود.

این کارشناس مسائل ایران ادامه داد اصحاب رسانه و کارشناسان نظامی برایشان سوال پیش آمده است که چرا ایران علیرغم برخورداری از پرنده‌هایی همانند کرار و جت‌ها و جنگنده‌های پرسرعت که سرعتشان به 900 کیلومتر بر ساعت نیز می‌رسد؛ از پهپاد آرام رو شاهد استفاده کرده است!

وی ادامه داد در پاسخ باید گفت هدف ایران از این کار در وهله اول بازنمایی بخش کوچکی از قدرت پهبادی خود به دشمن صهیونیستی و در وهله دوم برانگیختن ترس اشغالگران صهیونیست از قدرت مخفی و بزرگ پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران است.

رژیم صهیونیستی به دلیل شکستی که در عرصه نظامی متحمل شد، تلاش کرد تا در عرصه رسانه‌ای شکست خود را جبران کند و با طرح ادعاهای دروغین همانند ادعای ساقط کردن 99 درصد از موشک های ایران توسط پدافند این رژیم بر شکست خود سرپوش بگذارد