کرونا جان هفت کرمانشاهی دیگر را در 24 ساعت گذشته گرفت

خبرگزاری ایرنا مشاهده در مرجع
کرونا جان هفت کرمانشاهی دیگر را در 24 ساعت گذشته گرفت

کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هفت نفر دیگر در استان در 24 ساعت گذشته بر اثر ابتلای قطعی به کووید 19 فوت کردند و مجموع جانباختگان استان به هزار و 715 نفر رسید.

«مهدی محمدی» عصر سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد در مراکز درمانی شهرستان‌های کرمانشاه، هرسین، روانسر و سنقر و کلیایی جان باختند.

وی اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 72 مورد بیمار مثبت بستری و 240 بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شدند که نسبت به روز قبل از آن 128 نفر کاهش داشته است.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: هم‌اکنون 787 بیمار مبتلا به کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری هستند که نسبت به روز گذشته 42 نفر افزایش یافته است.

وی یادآور شد: همچنین در 24 ساعت گذشته 215 نفر در مراکز درمان استان بستری و 154 بیمار کووید 19 هم بعد از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رنگ‌بندی جدید استان‌های کشور را اعلام کرد که براساس آن پنج شهرستان استان کرمانشاه در وضعیت قرمز، پنج شهرستان در وضعیت نارنجی و چهار شهر دیگر در وضعیت زرد قرار دارد.

براساس این گزارش، شهرستان‌های هرسین سنقر و کلیایی، گیلانغرب، سرپل ذهاب و روانسر در وضعیت قرمز و شهرستان های کرمانشاه، صحنه، اسلام آبادغرب، پاوه و کنگاور در وضعیت نارنجی قرار دارند.

همچنین براساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهرستان های ثلاث باباجانی، قصرشیرین، دالاهو و جوانرود هم از لحاظ شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار دارند.

برچسب‌ها

پرونده خبری