جمعه 7 مهر 1402

کشتی فرنگی

کشتی فرنگی

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در روز اول و دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود، مسابقات اوزان 55، 60، 72، 77، 82، 97 و 130 کیلوگرم در30 و 31 شهریور برگزار شد و در روز سوم مسابقات که اول مهرماه در حال برگزاری است اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم بر روی تشک می‌روند. ایمان محمدی و گئورگی تیبیلوف در وزن 63 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که نماینده ایران...

وب‌گاه ورزش سه

وقتی محمدرضا گرایی برای کشتن وقت، خیس بودن تشک کشتی را بهانه کرد، مشخص بود که تورنمنت برای او خوب پیش نمی‌رود.

خبرگزاری دانشجو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، در روز اول و دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار می‌شود، مسابقات اوزان 55، 60، 72، 77، 82، 97 و 130 کیلوگرم در30 و 31 شهریور برگزار شد و در روز سوم مسابقات که اول مهرماه در حال برگزاری است اوزان 63، 67 و 87 کیلوگرم بر روی تشک می‌روند. محمدرضا گرایی و ابرور آتابایف در وزن 67 کیلوگرم به مصاف هم رفتند که نماینده ایران...

خبرگزاری تسنیم

با پیروزی کشتی‌گیر آذربایجانی مقابل نماینده صربستان در نیمه نهایی 63 کیلوگرم، ایمان محمدی شانس حضور در شانس مجدد و کسب مدال برنز را از دست داد.

وب‌گاه فرارو

محمدرضا گرایی موفق به صعود به نیمه‌نهایی نشد.

خبرگزاری تسنیم

باتوجه به قانون انتخابی کشتی ژاپن، تا امروز کنیچیرو فومیتا، ری هیگوچی و دو کشتی‌گیر دیگر تیم ملی ژاپن حضورشان را در پاریس قطعی کرده‌اند.

وب‌گاه مشرق نیوز

در روز سوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان سه نماینده ایران روی تشک رفته‌اند.

وب‌گاه مشرق نیوز

محمدرضا گرایی با شکست 10 بر صفر از حریفی از جمهوری آذربایجان به نیمه نهایی وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان نرسید.

وب‌گاه عرشه آنلاین

محمدرضا گرایی با شکست از حریفی از جمهوری آذربایجان به نیمه نهایی وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان نرسید تا ایران در سه وزن پایانی فینالیست نداشته باشد. محمدرضا گرایی با شکست از حریفی از جمهوری آذربایجان به نیمه نهایی وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان نرسید تا ایران در سه وزن پایانی فینالیست نداشته باشد. به گزارش عرشه آنلاین، در ادامه رقابتهای سه وزن پایانی کشتی فرنگی قهرمانی...

وب‌گاه دنیای اقتصاد

محمدرضا گرایی با شکست از حریفی از جمهوری آذربایجان به نیمه نهایی وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی قهرمانی جهان نرسید.

وب‌گاه خبر آنلاین

محمدرضا گرایی موفق به صعود به نیمه‌نهایی نشد.

وب‌گاه عصر ایران

محمدرضا گرایی در مسابقه یک هشتم نهایی وزن 67 کیلوگرم برابر کیوتارو سوگابه از ژاپن قرار گرفت که در یک کشتی بسیار پرافت و خیز با نتیجه 11 بر 10 به پیروزی رسید. گرایی در دو دقیقه پایانی کاملا از لحاظ نفس کم آورد اما توانست کشتی را کنترل کند و برنده مسابقه شود.

وب‌گاه مشرق نیوز

ملی‌پوش وزن 67 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران با پیروزی مقابل حریف ژاپنی به دیدار یک چهارم نهایی وزن 67 کیلوگرم صعود کرد.

وب‌گاه فرارو

در وزن 87 کیلوگرم ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر 4 مقابل الیاس پاگکالیدیس از یونان به پیروزی رسید.

خبرگزاری ایرنا

تهران - ایرنا - نمایندگان ایران برای کسب نشان برنز در اوزان 60 و 97 کیلوگرم پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان با حریفانی از ازبکستان و بلاروس رقابت خواهند کرد.

وب‌گاه فرارو

خبرنگاران اتحادیه جهانی آنقدر از برد کایالپ اطمینان داشتند که حتی دقایقی بعد از مسابقه هم فکر می‌کردند که او قهرمان جهان شده که از خوشحالی ایرانی‌های در محل و ناراحتی خبرنگاران ترک متوجه ماجرا شده و سؤالات از قهرمان جهان تغییر کرد.